יש אלוהים? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אלוהים?

SweeT_EviL

יש אלוהים?  

1299 הצבעות

1. 1. יש אלוהים?

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי הוויכוחים האלה לא ייסתיימו אף פעם.

העניין הוא שזה פשוט עניין של אמונה וראיית העולם. אני אדם דיי ריאלי בסה"כ, ולא מאמין בקיום של יישות על-אנושית שבזכותה אנחנו פה.

אם יש משהו שאני יכול להאמין בו אפילו שהוא דיי מופרך זו תיאוריית המאטריקס. הייתה לנו מלחמה עם המכונות ועכשיו אנחנו בעולם הממוחשב שם תיכנתו כדי שלא נדע ששואבים מאיתנו אנרגיה D: .

טיפשי אבל לי זה נשמע יותר הגיוני מתאוריית האל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי הוויכוחים האלה לא ייסתיימו אף פעם.

העניין הוא שזה פשוט עניין של אמונה וראיית העולם. אני אדם דיי ריאלי בסה"כ, ולא מאמין בקיום של יישות על-אנושית שבזכותה אנחנו פה.

אם יש משהו שאני יכול להאמין בו אפילו שהוא דיי מופרך זו תיאוריית המאטריקס. הייתה לנו מלחמה עם המכונות ועכשיו אנחנו בעולם הממוחשב שם תיכנתו כדי שלא נדע ששואבים מאיתנו אנרגיה D: .

טיפשי אבל לי זה נשמע יותר הגיוני מתאוריית האל.

תיאוריית ה"מטריקס" יכולה להיות נכונה, אבל לא הייתי הולך כל כך רחוק ואומר שזה זהה לחלוטין לסרט (שאנחנו בתוך המטריקס כי הייתה מלחמה בין בני האדם למכונות...).

אגב, היה פרק של Sliders (ששודר לפני שהמטריקס יצא) ששם כל האנשים חיים בעולם וירטואלי, כי אחרי שבני האדם המציאו את המציאות המלאכותית הם התמכרו אליה ולא הצליחו לצאת (ובאמת האמינו שזו המציאות האמיתית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאמין באל פותר לך את כל הבעיות אבל למדע יש שיטות שנשמעות יותר הגיוניות ומפורטות (לפחות לי...)

ואם אני מאמין במאטריקס זה לאו דווקא בקטע של התוכנה אלא יותר בקטע של שליחות קטלנית.

*עכשיו לזיבולי השכל שלי*

בשלב מסוים אנחנו נגיע לרמת אינטיליגנציה מלאכותית גבוהה, בזה אין לי אף ספק, אבל האדם הוא רע מטבעו וכמובן שיזלזל בחתיכות הפח ותתפתח מלחמה, שזה החלק שאני מאמין בו. עכשיו, אם המכונות יחליטו להשתמש בנו כמקור אנרגיה למה להן להכניס אותנו לתוכנה? לא אכפת להן מכאב, הן לא יודעות מה זה.

בקיצור הפתרון לכל העניין הוא להשתיל משגר EMP בתוך כל מכונה בעלת דעת עצמאית ולסדר דרך לשדר לכל המכונות אות שיפעיל את משגר הEMP בזמן חירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לדמיין כמה דברים...

1. איזה עוד אפשרות יש ל "סיבת הסיבות"

2. מה קורה כשמתים ( נעלמים?)

3. לא להרגיש חלק ממשהו - אני חושב שיש רגש כשה לכל אחד שהוא מחובר להוויה גדולה ממנו

סתם נקודות למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סיבת הסיבות? אה?

2. מה קורה לפני שנולדים? אתה תרגיש בדיוק אותו הדבר. כל הפעולות החכיומיות והחשמליות במוח שלך יפסיקו לפעול ואז זהו נגמר אין כלום

3. אה אם אתה אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...