יש אלוהים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אלוהים?

SweeT_EviL

יש אלוהים?  

1299 הצבעות

1. 1. יש אלוהים?

Recommended Posts

=\

ולמה זה?

(התרד לא מתפתח כמו שחשבתי ,באסה)

חחח אתה שקרן !!!!

אתה אומר לכולם שלא פתחת את התרד הזה כדי לראות חבורה של אנשים מתווכחים אחד עם השני בנוגע לאם יש או אין אלוהים בטח שכן !!! ואל תשקר

התשובה לשאלה משתנה מאדם לאדם אני יודע שלא !

ולכל האנשים שמאמינים בו אני מקווה שאתם חושבים ככה בגלל חינוך בבית אם לא אני לא רוצה להגיד מה אני חושב :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפורום הזה מלא ברוסים\נוצרים\גויים שלא יודעים כלום על הדת והסטוריה של וסתם מדברים שטויות, קרו מספיק ניסים.

יהודי-יהודי תמיד ידע שיש למעלה אלוקים, גויים לא יכולים להבין את זה רק עם עם סגולה!

ולא אני לא דתי אני פשוט מאמין בו, וכל המדע והתאוריות שלהם- שום דבר לא מוכח= בולשיט

צודק במיליון אחוז... :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

זה דבר שאתם הגויים לא תבינו בחיים יהודי צריך להאמין באלוקים.

וכן אני מאמין בו אמונה שלמה......!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה מלא ברוסים\נוצרים\גויים שלא יודעים כלום על הדת והסטוריה של ישראל וסתם מדברים שטויות, קרו מספיק ניסים.

יהודי-יהודי תמיד ידע שיש למעלה אלוקים, גויים לא יכולים להבין את זה רק עם ישראל עם סגולה!

ולא אני לא דתי אני פשוט מאמין בו, וכל המדע והתאוריות שלהם- שום דבר לא מוכח= בולשיט

א. שכחת אתאיסטים

ב. התנ"ך הוא לא ההיסטוריה של עם ישראל, רק חלק מהדברים בו נכונים.

ג. יהודי-יהודי תמיד ידע שיש למעלה אלוקים? יהודי מאמין אולי, יהודי ספקן לא. למה אתה חושב שאלוהים נמצא למעלה? אולי הוא נמצא למטה? אולי בצדדים? למה למעלה?

ד. המשך המשפט שלך - אתנוצנטריות. זה גורם לך אושר לחשוב שאתה יותר נעלה מכל השאר כי אתה יהודי? הגזע שלך טוב יותר? גנים אלוהיים? יש אנשים חכמים ויש טיפשיים, יש נאורים ויש בורים - אין קשר לגזע, אין קשר לצבע עור, אין קשר למין ואין קשר לדת.

ה.המדע יותר משכנע מאשר הדת. אתה מאמין במדע רק כשזה נוח לך? בזכות המדע יש לך חשמל, , מכונית, , מזגן וכו'.. בזכותו אתה בריא ועדיין חי (פעם אנשים מתו מהצטננות או זיהומים מפציעות, בטח עברת כמה דברים דומים בחיים שלך). אם אתה מניח שהמתמטיקה והפיזיקה נכונה - הרי שגם אותה המדע גילה. הדת נתנה תשובות נוחות, היא לא הוכיחה כלום מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק במיליון אחוז... :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

זה דבר שאתם הגויים לא תבינו בחיים יהודי צריך להאמין באלוקים.

וכן אני מאמין בו אמונה שלמה......!!!!!

עוד גזען מסריח חבל שיש אנשים טיפשים כמוך בעולם בטח איזה מרוקאי מפגר או משהו שלא מבין מהחיים שלו ואם אני אשאל אותך על אלוהים אתה לא תידע מה לענות לי ומאיפה בכלל להתחיל כי אתה אידיוט שחינכו אותו בבית להיות כזה במה אתה מאמין בדיוק ? מה זה אלוהים בשבילך השטות שהמציאו אנשים לפני הרבה זמן והיא ממש לא רלוונטית לעולם שלנו שבו כמעט ואין אנשים טיפשים חסרי השכלה שמאמינים בכל מה שהדתיים המציאו וקבעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד גזען מסריח חבל שיש אנשים טיפשים כמוך בעולם בטח איזה מרוקאי מפגר או משהו שלא מבין מהחיים שלו ואם אני אשאל אותך על אלוהים אתה לא תידע מה לענות לי ומאיפה בכלל להתחיל כי אתה אידיוט שחינכו אותו בבית להיות כזה במה אתה מאמין בדיוק ? מה זה אלוהים בשבילך השטות שהמציאו אנשים לפני הרבה זמן והיא ממש לא רלוונטית לעולם שלנו שבו כמעט ואין אנשים טיפשים חסרי השכלה שמאמינים בכל מה שהדתיים המציאו וקבעו.

SweeT_EviL, קיוות לטכנו? נזכרת במרקו, שירה, ספיידר, מייקל 116 וכל אלה? זה (^^^) למה לא תגיע לדיון כמו שהיה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין למה לפתוח דיונים כאלה כי יש כאלה שמאמינים ויש כאלה שלא אז די כבר המדע הקידמה ההשכלה של האדם כבר הביאו לפיתוחו של המדע גילה הרבה מאוד דברים שאנשים פשוט לא ידעו בגלל זה יש עכשיו הרבה מאוד אנשים שלא מאמינים באלוהים יש כאלה שכן אבל אם לא נדבר על הדתיים שהם מאמינים בו אמונה מלאה יש את כל שאר החילוניים ש"מאמינים" בו אבל אם אתה תדבר איתם על זה לא יהיה להם מה להגיד כי הם לא יודעים כלום סתם מאמינים !!

בלי סיבה בלי רצון בלי כלום בגלל חינוך ביתי למשל אני יכול להשוות את הניאו נאצים שהם סתם שונאים כל מי שלא ארי בלי סיבה הם לא יודעים למה רובם לא שמעו ולא מכירים את תורת הגזע

הכל חינוך מזדיין שבא מהבית ואומר להם אם אתה שחור יהודי היספני או לא משנה צריך להרוג אותך

אהה ומי זה אתם הגויים כל מי שמגיב בפורום הזה הוא יהודי זה לא קשור לאמונה עשו לי בר מצווה אני מקיים מצוות אמא שלי מדליקה נרות שבת אבל אני עדיין לא מאמין באלוהים מפני שאחרי שעברתי את גיל הילדות הבנתי שאין דבר כזה אלוהים הבנתי מי הוא באמת ולמה המציאו אותו אז הפסקתי להאמין בו אני עדיין גאה בדת שלי בזה שאני יהודי אבל זה לא סיבה להאמין במשהו שלא קיים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אני מרוקאי במקרה אני באותה דעה כמו שלך (לא בקשר למרוקאי מפגר בקשר להאם ה' קיים) ובמקרה אני גם מבקש ממך התנצלות כי עם כל הכבוד לא כל מי שיש לו דעה כמו שלו הוא "מרוקאי מפגר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אני מרוקאי במקרה אני באותה דעה כמו שלך (לא בקשר למרוקאי מפגר בקשר להאם ה' קיים) ובמקרה אני גם מבקש ממך התנצלות כי עם כל הכבוד לא כל מי שיש לו דעה כמו שלו הוא "מרוקאי מפגר"

סליחה אחי לא דיברתי על כולם אני מדבר על הרוב ואני תמיד עושה את זה (לא יודע למה \: )כמובן שיש אנשים חכמים שמבינים עניין אבל רוב האנשים בנושאים שונים חושבים אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אחי לא דיברתי על כולם אני מדבר על הרוב ואני תמיד עושה את זה (לא יודע למה \: )כמובן שיש אנשים חכמים שמבינים עניין אבל רוב האנשים בנושאים שונים חושבים אותו דבר

אתה לא רציני, מצד אחד אתה אומר על כמה שהוא גזען ומצד שני, באותו משפט אתה גזען בעצמך.

לפני שאתה בוחן אחרים תבחן את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...