יש אלוהים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אלוהים?

SweeT_EviL

יש אלוהים?  

1299 הצבעות

1. 1. יש אלוהים?

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה כל אנשים החכמים והמאמים חזק או לא מאמינים חזק שיבואו ויתנו טיעונים =\

SweeT_EviL, קיוות לטכנו? נזכרת במרקו, שירה, ספיידר, מייקל 116 וכל אלה? זה (^^^) למה לא תגיע לדיון כמו שהיה שם.

כן אה =\

חבל שהפורום הזה מלא באנשים ילדותיים(או יותר נכון התרד למה לעשות הכללה)

אני בכלל לא מבין למה לפתוח דיונים כאלה כי יש כאלה שמאמינים ויש כאלה שלא אז די כבר המדע הקידמה ההשכלה של האדם כבר הביאו לפיתוחו של המדע גילה הרבה מאוד דברים שאנשים פשוט לא ידעו בגלל זה יש עכשיו הרבה מאוד אנשים שלא מאמינים באלוהים יש כאלה שכן אבל אם לא נדבר על הדתיים שהם מאמינים בו אמונה מלאה יש את כל שאר החילוניים ש"מאמינים" בו אבל אם אתה תדבר איתם על זה לא יהיה להם מה להגיד כי הם לא יודעים כלום סתם מאמינים !!

בלי סיבה בלי רצון בלי כלום בגלל חינוך ביתי למשל אני יכול להשוות את הניאו נאצים שהם סתם שונאים כל מי שלא ארי בלי סיבה הם לא יודעים למה רובם לא שמעו ולא מכירים את תורת הגזע

הכל חינוך מזדיין שבא מהבית ואומר להם אם אתה שחור יהודי היספני או לא משנה צריך להרוג אותך

אהה ומי זה אתם הגויים כל מי שמגיב בפורום הזה הוא יהודי זה לא קשור לאמונה עשו לי בר מצווה אני מקיים מצוות אמא שלי מדליקה נרות שבת אבל אני עדיין לא מאמין באלוהים מפני שאחרי שעברתי את גיל הילדות הבנתי שאין דבר כזה אלוהים הבנתי מי הוא באמת ולמה המציאו אותו אז הפסקתי להאמין בו אני עדיין גאה בדת שלי בזה שאני יהודי אבל זה לא סיבה להאמין במשהו שלא קיים :D

זה לא שהם סתם מאמינים

פשוט תראה כל החילוניים מאמינים כי הם צריכים משהו להאמין בוא שישמור עליהם שפויים

למרות שאין באמת הרבה מאמינים שהם מאמינים מאמינים

תראה לפי הדת אסור להרוס ולהשחיט את הגוף שלך בשום צורה ולמרות זאת אתה רואה מלא דתיים (דוסים או WHATEVER) שמעשנים למרות שהדת אוסרת להרוס תגוף...

אני יכול לתת פה אינסוף טיעונים שקראתי בזמנו בטכנו אבל אין עם מי להגיד את הדברים

חבל שבאמת הפורום(או לפחות מי שמגיב או הגיב עד העכשיו)לא יכול להיות רציני פעם אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אני אמור להצביע אם אני אגנוסטי?

תוסיף אופציה של "לא יכול לקבוע בוודאות לכאן או לכאן" (או כל ניסוח אחר שבא לך...)

מה דעתך על... לא להצביע לסקרים שהם תפלים מעיניך?? ;)

איפה כל אנשים החכמים והמאמים חזק או לא מאמינים חזק שיבואו ויתנו טיעונים =\

אתה אולי לא יודע, אבל אם תחפש, יש כאן עשרות (ניחוש) דיונים בדיוק כאלה, אז כנראה שלרוב האנשים נמאס מזה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה תפל בעיניי זה מחוץ לעניין, המטרה של סקרים היא לברר כמה אחוזים מהמצביעים חושבים ככה או ככה, אני מעוניין לראות כמה חושבים כמוני, לא רק כמה מאמינים שיש אלוהים וכמה מאמינים שאין אלוהים, אז יש מקום להוסיף כזאת אופציה לדעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יכול לקבוע בקביעות אז אל תענה.

והבעיה בדיונים האלה שתמיד קורא אותו הדבר... בא איזשהו מאמין אחד ומתחיל לקלל את כולם ולהגיד שכלולם מפגרים וגויים ובוגדים במורשת היהודית העליונה ושבעולם הבא כולם ישלמו... רוב האנשים הנורמליים רואים את זה מבינים שהבן אדם דפוק על כל הראש ומתעלמים מהדיון וככה נשארים רק הדפוקים שבצד השני שמתחילים לקלל אותו בחזרה...

דיון כזה יכול להיות מעניין מאוד אם יש מישהו שעוקב אחרי הדיון ומוחק כל תגובה לא ראויה... אבל הבעיה היא שזה צריך להיות מישהו שיקרא את הדיון כל הזמן כדי למחוק מהר מאוד את התגובות הטיפשיות... זה כמובן לא אפשרי... אז אלה אם כן אפשר לדיון מסויים להפוך אותו לכזה שצריך אישור על כל תגובה שפירסמת זה בחיים לא יעבוד...

וגם בפעמים הנדירות שאיכשהו בפורום שלם אין דבילים מהסוג הנ"ל מה שקורה זה שעדיין המאמינים לא מביאים הוכוחות ללמה הם צודקים אלה מביאים הוכחות ללמה המדע טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי לא יודע, אבל אם תחפש, יש כאן עשרות (ניחוש) דיונים בדיוק כאלה, אז כנראה שלרוב האנשים נמאס מזה 8)

לכן התקוונתי יותר לתרד מאשר לכל הפורום....

אם אתה לא יכול לקבוע בקביעות אז אל תענה.

והבעיה בדיונים האלה שתמיד קורא אותו הדבר... בא איזשהו מאמין אחד ומתחיל לקלל את כולם ולהגיד שכלולם מפגרים וגויים ובוגדים במורשת היהודית העליונה ושבעולם הבא כולם ישלמו... רוב האנשים הנורמליים רואים את זה מבינים שהבן אדם דפוק על כל הראש ומתעלמים מהדיון וככה נשארים רק הדפוקים שבצד השני שמתחילים לקלל אותו בחזרה...

כאן זה כמעט כל המשתתפים בתרד

דיון כזה יכול להיות מעניין מאוד אם יש מישהו שעוקב אחרי הדיון ומוחק כל תגובה לא ראויה... אבל הבעיה היא שזה צריך להיות מישהו שיקרא את הדיון כל הזמן כדי למחוק מהר מאוד את התגובות הטיפשיות... זה כמובן לא אפשרי... אז אלה אם כן אפשר לדיון מסויים להפוך אותו לכזה שצריך אישור על כל תגובה שפירסמת זה בחיים לא יעבוד...

רק שיתנו לי את האפשרות...

וגם בפעמים הנדירות שאיכשהו בפורום שלם אין דבילים מהסוג הנ"ל מה שקורה זה שעדיין המאמינים לא מביאים הוכוחות ללמה הם צודקים אלה מביאים הוכחות ללמה המדע טועה...

אז זהו שבטכנו לא היו אינפנטילים, והמאמיים כן היו מביאים הוכחות ללמה הם צודקים ולא ההפך

אני יתן לך דוגמא איתה אחת שקוראים לה שירה שאחת מן הטיעונים שלה היה איך יכול להיות דבר כמו העין האנושית שהיא כל כך מושלמת ומהונדסת ובנויה בצורה כזאת שהיא לא יצירה של ישות עילאית-אלוהים. משהו כזה אני לא ממש זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ידע שור קונהו וחמור אבוס בעליו , לא ידע עמי לא התבונן " (ישעיה א' ג' )

שור יודע מי הבעלים שלו

חמור יודע מי בעל הבית שלו

ישראל לא ידע ? שהקב"ה מחיה ומהווה ומקיים את כל הבריאה,

מעני ומעשיר, משפיל ומרומם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ידע שור קונהו וחמור אבוס בעליו , לא ידע עמי לא התבונן " (ישעיה א' ג' )

שור יודע מי הבעלים שלו

חמור יודע מי בעל הבית שלו

ישראל לא ידע ? שהקב"ה מחיה ומהווה ומקיים את כל הבריאה,

מעני ומעשיר, משפיל ומרומם ?

זהו, שכנעת אותי, הוכחה יותר ניצחת מזו לקיומו של אל לא ראיתי בחיים, אני על סף דמעות :'(

...

אם אתה באמת רוצה לשכנע מישהו לא יזיק אם אשכרה תתן איזשהו טיעון במקום ה... דבר הזה שרשמת ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לכם לקרוא את המאמר הנ"ל

http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=9223&Catogory=6&SubID=6861

פירסמתי את זה גם בדיון הקודם,אבל הוא פחות פעיל והדיון הזה תוסס. :)

אין כל כך קשר בין אבולוציה ומה שנאמר שם לבין השאלה המרכזית של הדיון הזה - לפי דעתכם, יש ה'? (האם אתם מאמינים בה'?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שכנעת אותי, הוכחה יותר ניצחת מזו לקיומו של אל לא ראיתי בחיים, אני על סף דמעות :'(

...

אם אתה באמת רוצה לשכנע מישהו לא יזיק אם אשכרה תתן איזשהו טיעון במקום ה... דבר הזה שרשמת ::)

בגלל זה אמרתי "ישראל" לא ידע ?

מי שמעשיו כישראל ידע

ומי שלא יהיה אפיקורוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיחפש את אלוהי אברהם אלהי יצחק ואלהי יעקב ימצא באשר הוא שם, בדוק ומנוסה .

אבל כלל גדול מי שרשע ומעשיו מכוערים ,הקב"ה יתעלם ממנו באשר הוא שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...