אולי המיפרט הטכני של הWII - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולי המיפרט הטכני של הWII

stone cold

Recommended Posts

האמת? לא אכפת לי מריימן

מאז ריימן 2 יובי סופט האלה ניהיו חארות אני כבר לא סובל אותם

פיראטים ממתכת, לומים, עכשיו ארנבים?!

היה את העולם הראשון של אז מריימן 1 ששם לכל אחד לא היו רגליים וידיים אבל לא , הם היו חייבים להרוס את זה ולהביא דברים מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

wind waker לא מיצג את כל סידרת זלדה ואפילו הוא קיבל ביקורות טובות

אני לא שיחקתי בwind waker אבל הזלדה הבא יציג גרפיקה הרבה פחות ילדותית

אתה מכניס מישחקים של הקוביה ומתרגם אותם לWII וזה פשוט לא נכון

הקוביה המשיכה את הקוו של הנינטנדו 64 וזה היה אחד מהבעיות שלה

מאריו שמש היה דומה מידי למאריו 64

המרוצי מים(לא זוכר תשם)היו יותר שידרוג גרפי לאומת מישחק באמת חדש

ויש עוד דוגמאות לזה

wind waker עורר מחלוקת גדולה בזמנו ביגלל הגרפיקה

חוץ מיזה למי שדיבר על מולטיפליר שינו תכיוון הקוביה היתה חראה למי שרוצה מולטיפליר ברשת

אבל הנינטנדו DS תומך מהקופסה ברשת וגם הWII יגיע מוכן למישחקי רשת והכל בלי תשלום (חוץ מMMORPG ודברים בסיגנון)

ככה שלקחת בעיות גדולות של הקוביה ולהרכיב על הWII זה אידיוטי

ואני גם יכול לקחת דברים טובים מהPS2 ולהרכיב על הPS3 וסבבה הPS3 מנצח וטוב אני יקנה PS3 ב300 דולאר בחול

זה היה רק דוגמה לשטויות שחלק מימכם אומרים

יש תמציאות היום ובמציאות היום יש מגמה של חברות צד שלישי לפתח ל360+WII ולידחות לPS3

והPS3 אמור לצאת עוד כמה חודשים בודדים

לא היתה מגמה כזות בתקופת הPS2 הPS2 ניצח כי היו לו הרבה יותר דברים חיובים מהמיתחרות ובטח הרבה יותר מהPS3

וכרגע לדעתי לWII יש יותר דברים חיובים מהמיתחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מתרומם,הוא זוהר! :o

ולא אמרתי כלום על סדרת זלדה,רק אמרתי שכמשחק,wind waker בייש את כל הסדרה.זה כל מה שאמרתי

9.3 זה לא מביש

http://www.gamespot.com/gamecube/adventure/legendofzeldathewindwaker/index.html?q=wind%20waker

אני גם לא אוהב תגרפיקה אבל כניראה המישחק היה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה תתאכזב,כי אומרים שזה יהיה משחק בהרבה יותר אפל מWW.

ח

9.3 זה לא מביש

http://www.gamespot.com/gamecube/adventure/legendofzeldathewindwaker/index.html?q=wind%20waker

אני גם לא אוהב תגרפיקה אבל כניראה המישחק היה טוב

אוקיי,אולי המשחק היה טוב,אבל בכל זאת.הדמות הכי הומואית במשחקי המחשב,ולינק הצעיר (וגם איך שהוא נראה בסל שיידינג זה אסון)

יש סיכוי שאתה זוכר איך קוראים לדמות הקופצנית אם אתה יודע על מה אני מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה נגיד לך, החרב שלו שם נראת כמו חרב צעצוע איכסה מה זה

ומתי הם הולכים לשדרג את לינק עם חרב דו ידנית

כל החיים שלו הוא יתחבא מאחורי המירור שילד שלו?

רוצים קצת יותר התקפה, יותר אקשן

לא סלאש סלאש

ובקשר לחדש אולי אני דווקא לא יתאכזב

תלוי אם זה סתם

או אפל מגניב כזה

האמת? יש לי וידוי

שתמיד הייתי מגיע בocarina of time למסך עם הredead האלה שזה זומבים כאלה כמו גופות שהולכים ונתפסים על לינק מאחורה

תמיד הייתי נכנס ללחץ ובורח מהחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מתרומם,הוא זוהר! :o

ולא אמרתי כלום על סדרת זלדה,רק אמרתי שכמשחק,wind waker בייש את כל הסדרה.זה כל מה שאמרתי

למה ל**** במוח?

שיחקת בWIND WAKER שאתה מדבר?

בקשר לגרפיקה,נכון זה מרתיע הרבה אנשים אבל תבין זה רק גרפיקה!

תפסיק להיות כזה שיטחי...אני אישית שיחקתי במשחק הזה והוא אדיר...סיימתי אותו ב100 אחוז עם חבר (20 לבבות,כל המפות וכ") ותאמין לי זה המשחק הכי טוב ששיחקתי בשנים האחרונות

יש שם כל כך הרבה מה לעשות וזה פשוט משחק אדיר

ולא סתם הוא קיבל 9.3 בגיימספוט ו9.6 באי ג'י אן

אז תצא מהסרט שלך שהוא בייש מישהו?

אני מחכה כבר להמשך שלו בDS

כן,אני שהייתי בהתחלה נגד הגרפיקה הזאת דווקא בעד...למרות שזה מצוייר זה נעשה בצורה יפה

העולם מדהים וענקי וכל מי שלא שיחק בזה רק מפסיד

אז במקום לצאת בהצרות טיפשיות תחשוב פעם הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד בעניין, אחרי ששיחקתי פה בקוביה, ב360 בDS בPS2 ובPSP וגם אחרי שקראתי קצת בפורום הזה יש לי להגיד דבר את זה:

הקוביה והWII - מצטער לא בשבילי, אני חושב שזה יותר לילדים קטנים או פאן בויז של ניטנדו כאילו אם אין לך באמת מה לשחק אז שחק בקוביה או בWII =\.

360 - תחליף דיי זול ל PS3 כי לPS3 אין ממש תחליף רציני הוא הולך להיות ה-קונסולה של הדור הבאה אבל המחיר שלה מטורף אז מה שלא יכול לקנות PS3 או משהו כזה יקנה 360, ד"א ה360 מכשיר מעולה ואין מה לדבר אבל עדין אני חושב שהPC שלי מציג חלק מהמשחקים יותר יפה (או שמי שתיכנת את המשחקים אדיוט).

PS3 - הולך לנצח את כולם אחרי שהמחיר שלו ירד ב30% לפחות.....(בערך חצי שנה - שנה...).

PSP וDS - שטויות במציץ =\ פשוט הדבר הכי מפגר בשביל שSONY וניטנדו ירוויחו כסף על הילדים הקטנים כי זה דיי בזבוז =\

זה מה שאני חושב...כעיקרון אני איך שתקראו לזה פאן בוי של משחקי FPS עם גרפיקה גבוה :D אז הפיתרון הכי טוב בשבילי זה הPC....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי בעולם שסוני יורידו את מחיר הPS3 אחרי חצי שנה..ובטח שלא ב30%..רק לייצר קונסולה עולה כמעט 100-200 דולר יותר מהמחיר שלה..הם דחפו כל כך הרבה טכנולוגיות חדשות שאנשים ממש לא צריכים..הם קברו לעצמם את הקבר ונראה לי שהם יגמרו אחרונים במירוץ..הרי איזה הורה יקנה לילד שלו מכשיר ב600 דולר ?! פלוס כל משחק ב60-70 דולר (בארה"ב רוב האנשים קונים משחקים או משכירים) מה גם שסוני אמרה שלא תתאפשר השכרת משחקים..מה שבכלל יגמור אותם..הורה יעדיף לקנות את המכשיר הכי זול שהוא גם חדש, ז"א הWII..אולי אם ילחץו עליו הוא יקנה 360..אבל בטח לא PS3..זאת קונסולה בעיקר לפאנבויז של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...