צריך המלצה לספר טוב לחופש. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לספר טוב לחופש.

Vidati

Recommended Posts

לא קראתי יותר מידי ספרים בחיי וחבל, אבל אחד הספרים שיותר ריתקו אותי (וזה נדיר) זה הספר וידוי גורלי של רמי טל ויוסף שביט.

אני לא יודע כמה אנשים קראו אותו, אבל אני זוכר אותו לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חולית פשוט סדרה מעולה.

בדיוק סיימתי את "הג'יהאד הבאטלרייני" ומחר לוקח את "אדם נגד מכונה" (THE MACHINE CRUSADE באנגלית) מהספרייה.

קראתי את 4 הספרים הראשונים של הסדרה המקורית (חולית, משיח חולית, ילדי חולית והקיסר האל של חולית) פשוט התעייפתי כבר מהסדרה המקורית (מהחפירות הבאמת מוגזמות של הקיסר האל) אבל אני אחזור לסדרה המקורית אחרי שאסיים עם הטרילוגיה של הג'יהאד הבטאלרייני.

בקיצור, מאד מומלץ. יש כאלה שקוראים לחולית - "שר הטבעות" של המדע הבדיוני. לדעתי זה נכון, ואף הרבה יותר.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש ספרים שמתארים מסע בזמן וסגנון ה"איך העולם יראה"

כדוגמת כוכב הקופים או מכונת הזמן

גם 1984 שהוזכר פה נשמע נחמד.

אין לי בעיה עם מד"ב בדיוני ומסע בזמן בחלל, רק שלא יהיה יותר מדי "שליטי היקום התחתון חוזרים לנקום בחדי הקרן המקפיאים מפלוטו".... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם מד"ב בדיוני ומסע בזמן בחלל, רק שלא יהיה יותר מדי "שליטי היקום התחתון חוזרים לנקום בחדי הקרן המקפיאים מפלוטו".... :nixweiss:

ואיי כוכב הקופים זה סיפור נהדר! ראיתי את הסרט שישן שעשו אותו ב1960 או משהו כזה..

ממש אהבתי..תגידו מי כתב את הספר? ומישהו קרא את הגירסה העיברית? היא טובה ? או שעדיף לקרוא באנגלית..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר מומלץ נוסף הוא "מלחמת הרימום" של דיויד ברין(לא לא זה לא ספר על בחור עם בעיות און)

קצת ארוך (אופס שוב אסטיאציות בעקבות השם :-\) אבל ששוה כל דף!

ספר שני זה "שערי אנוביס" שיש בו מסע בזמן (אני חושב שמישהו ביקש פה?) גם מאוד אהבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולם חדש מופלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר מעולה שסיימתי לקרוא לפני כמה ימים "ארץ אבות" מאת רוברט האריס.

הספר מתרחש בשנות ה60 בעולם שהוא בעצם "מה היה קורה אם גרמניה הייתה מנצחת במלחמת העולם השניה". ספר מתח (עם קצת בילוש) איכותי ביותר. בעולם של הספר הנאצים דיי טייחו את כל מה שקרה במלחמה, אבל כשאיזו גופה נתגלתה על חוף של אגם, גיבור הסיפור (שהוא בלש), מנסה לגלות של מי היא, הוא מתחיל לגלות את האמת שטוייחה.

עוד ספר מולצח שלו הוא "פומפיי", שמדבר על הימים האחרונים לפני התפרצות הר הגעש והריסת העיר, כל מיני תככים של רומא וכו'.

בגדול, אם אתם נתקלים בספר של רוברט האריס, פשוט לקרוא אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ספר פנטזיה שאני ממליץ עליו הוא ארגון.

הוא ראשון מטרילוגיה ובנתיים הוא היחיד ממנה שגם מתורגם לעברית.

קראתי אותו פעם אחת בעברית ולא הצלחתי להפסיק לקרוא אותו, עכשיו קניתי אותו באנגלית וגם כן מאוד נחמד.

מומלץ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארץ אבות? נדמה לי הסתכלתי על זה פעם ורציתי לקנות את זה אבל אמא שלי חשבה שזה ספר "בוגר" מדי (הייתי בן 11 כמדומני).

יש לך אולי את שם הספר באנגלית?(Fatherland אני מניח?(המקבילה הגרמנית לmother land של הסובייטים))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הספר האנגלית הוא אכן fatherland (אני פשוט קראתי אותו בתרגומו העברי, שכן בו נתקלתי בסיפריה), והוא באמת ספר מרתק.

http://www.amazon.com/gp/product/0061006629/sr=8-1/qid=1154754110/ref=pd_bbs_1/103-9346270-6561465?ie=UTF8

אם מעניינות אותכם ביקורות ודעות על הספר.

ארגון הוא ספר נוראי!

שיא הנוסחאותיות של סיפורת הפנטזיה. באמת נחמד שהסופר התחיל לכתוב את הספר כשהוא היה בן 15, אבל חוץ מזה, אין שום דבר מיוחד בו. הוא מאוד צפוי, ודיי סתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...