צריך המלצה לספר טוב לחופש. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לספר טוב לחופש.

Vidati

Recommended Posts

וואוו חחחח... לא ציפיתי שהתרד יתארח ל-4 עמודים אבל תודה רבה על כל ההמלצות שהבאתם פה...

דרך אגב "המשחק של אנדר" "הצל של אנדר" פשוט ספרים מעולים אתה נכנס לעולם של הספר ואי אפשר לעזוב...

אגב גם ה"נעלמים" היה טוב אבל לקראת הסוף זה ממש שיעמם אותי כי כבר נחשתי את הסוף.

אני ינסה לקחת בספרייה את אחד הספרים של אסימוב שהצעתם לי ונראה איך ילך

דרך אגב גם מתח זה טוב ;D

אני אוהב פנטזיה ומתח מת עליהם...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הספר "המקרה המוזר של הכלב בשעת הלילה"שאתם כל כך מתייחסים עליו..

מי כתב את זה? אני רוצה לקרוא אותו עכשיו,מאוד עניינתם אותי .

בהחלט ספר מוזר

אגב הספר הוא של מארק האדון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שאתה קורא ספרים. הרבה ילדים ונערים לא קוראים ספרים בימינו, וההבדל מורגש בעושר והשפה ובשגיאות הכתיב.

מה? על מה אתה מדבר? אנחנו נוער איכותי....

איפה הבירה שלי?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שאתה קורא ספרים. הרבה ילדים ונערים לא קוראים ספרים בימינו, וההבדל מורגש בעושר והשפה ובשגיאות הכתיב.

מסכים איתך.

למען האמת עד גיל 14 בערך לא אהבתי לקרוא בכלל אבל מאז אני לא יכול להפסיק לקרוא ולמען האמת התחלתי להרגיש שיפור מסויים בשגיאות כתיב שלי (באתי מרוסיה) לעמת ילדים אחרים שהם אנשים שנולדו בארץ!

אז אנשים תתחילו לקורא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נהנתי מ"ההוביט" ועכשיו אני באמצע של "שר הטבעות - שיבת המלך". אני קורא באנגלית כי אני תמיד פוחד שאני מפסיד משהו. הכי אהבתי בינתיים את אחוות הטבעת, אבל גם ההוביט היה מצויין. מי שאומר שהספרים איטיים מדי, כנראה לא מעריך מספיק את ההתחלה ב"שייר", אבל לדעתי זה החלק הכי יפה בספר (זה וטום בומבדיל, שלא הופיע בסרט). ה"אקשן" זה לא החלק הכי טוב בספרים האלה.

דרך אגב, מהסרטים לא נפלתי.

מה שכן, זה יכול לגמור לך חלק רציני מהחופש, זה ארוך כמו הגלות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? אז אתה אומר ש"ההוביט" ו"שר הטבעות" הם ספרים טובים?

ואיך הם? אני לא אוהבת שיש הרבה פרטים בסיפור כי למשל את הסרטים הייתי צריך לראות כמה פעמים בשביל להבין את הסיפור אז אני מפחד שזה יקרה גם עם הספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נהנתי מ"ההוביט" ועכשיו אני באמצע של "שר הטבעות - שיבת המלך". אני קורא באנגלית כי אני תמיד פוחד שאני מפסיד משהו. הכי אהבתי בינתיים את אחוות הטבעת, אבל גם ההוביט היה מצויין. מי שאומר שהספרים איטיים מדי, כנראה לא מעריך מספיק את ההתחלה ב"שייר", אבל לדעתי זה החלק הכי יפה בספר (זה וטום בומבדיל, שלא הופיע בסרט). ה"אקשן" זה לא החלק הכי טוב בספרים האלה.

דרך אגב, מהסרטים לא נפלתי.

מה שכן, זה יכול לגמור לך חלק רציני מהחופש, זה ארוך כמו הגלות!

בסרטים הוציאו\ שינו די הרבה פרטים...

וואלה? אז אתה אומר ש"ההוביט" ו"שר הטבעות" הם ספרים טובים?

ואיך הם? אני לא אוהבת שיש הרבה פרטים בסיפור כי למשל את הסרטים הייתי צריך לראות כמה פעמים בשביל להבין את הסיפור אז אני מפחד שזה יקרה גם עם הספרים.

ספרים טובים, ויש הרבה יותר פרטים מבסרט.

אבל רוב הספר זה תיאורי נוף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הסרט נשמך שעתיים, כל ספר באיזור ה20.

זה לא הרבה פרטים בגלל שאין כל כך דגש על דמויות יותר על אירועים (בסרט זה פחות בולט)

אני באמת שוקל לקרוא עוד פעם את אחוות הטבעת.

זה לא נכון שרוב הסיפור זה תיאורי נוף. משום מה כולם אומרים את זה... נכון שמתארים את העולם הדמיוני בפרטים, אבל זה לא תיאורי נוף שממלאים את הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים וחולק עימך דעה זהה.

אני מכיר המון אנשים שלא אוהבים לקרוא ואף סולדים מהדבר[יותר נכון-אני לא מכיר אנשים שאוהבים]. ואני לא מבין את זה, כאחד שלא יכול להרדם בלי לקרוא חצי שעה לפחות. כן באמת קשה לי להרדם בלי משהו להעסיק בו את הראש. ובגלל שאין לי לפטופ לשים ליד המיטה נמשכתי מאוד לספרים, ככה יצא שנדלקתי נורא על ספרים ואני מנסה להשיג מכל מכרי כל ספר שיש להם. הרבה פעמים אני מגיע למצב שבו אני חושב שזהו אין לי עוד ספרים לקרוא אבל תמיד אני מוצא עוד ועוד לקרוא.. זה פשוט כיף. הרבה יותר מסרטים, או משחקי מחשב לדוגמא, זה פשוט מכניס אותך לעולם אחר לגמרי.

קראתי 95% בערך מהספרים שהבאתם פה, חלק אהבתי יותר וחלק פחות, באמת שאין לי כוח לעבור אחד אחד על כולם..

מה שכן נורא נהניתי מכל ספרי הרלן קובן[אלה שאפשר להשיג בישראל], ומספרי דן בראון[פחות מהמפורסמים כמו צופן דה וינצ'י ומלאכים ושדים כמו מנקודת ההונאה - שהוא באמת מותחן מעולה ומעניין]. קראתי גם את הארי פוטר ואני חושב שגם בוגרים יוכלו להנות מהם[כתובים בצורה נחמדה מאוד]. עוד סדרה נחמדה היא סדרת הספרים של לי צ'יילד - כסף קטלני, ניסיון קטלני, מוקש קטלני, אורח קטלני, חום קטלני ואתה עומד למות[כן-אני יודע שהשמות מטומטמים אבל אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש לו, והקנקנים האלה מציעים לפחות כמה שעות של קריאה מהנה וקלילה כל אחד].

עוד ספר נחמד שתוכל לקרוא הוא "ואל אישך תשוקתך", ספר שפתח את עיני לתרבות ומנהגים קצת שונים משלי.

על ספרי שר הטבעות אין להכביר במילים, כולם כמעט יודעים לעמוד על טיבם... אמנם קראתי רק את אחוות הטבעת אבל ממנו די נהניתי.

אני חושב שזהו.. אם יהיו לך שאלות על אחד מהספרים אתה מוזמן לשאול..

enjoy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שנזכרתי בו בקשר לקומיקס זוכה פרסים:

MAUS הקומיקס של ארט ספיגלמן על מה שעבר על אבא שלו בשואה ספר חובה לכל יהודי או אדם שהנושא חשוב לו למרות שהוא מדכא מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממפף...

בקשר ל"משחק של אנדר", הסדרה היא בת שמונה ספרים, מומלץ ביותר.

וכמו כל ספר, הכי טוב לקרוא בשפת המקור.

עוד ספר ממש נחמד שאני התאהבתי בו.

אמנם הוא לא ממש בדיוני (יש שם מסע בזמן , אבל , זה יותר דרמה אנושית)

"אשתו של הנוסע בזמן".

תאמין לי, תקרא, לא תצטער על זה.

אה, כן.

אייזק אסימוב.

מעניין למה לא הזכירו ספרים שלו כמו: נמסיס, שקיעה, האדם הפוזיטרוני (שעובד לסרט ממש טוב).

ויש כמובן את חולית.

שאם אתה אוהב את זה, אז אתה לא תפסיק לקרוא עד שלא יסתיימו כל הספרים....

מומלץ לקרוא בסדר שבו הם נכתבו (לא הסדר הכרונולוגי של המאורעות)

ואם זה עושה לך את זה: מייקל קרייטון (או קריצ'טון, אני עדיין לא סגור על זה ::))

כדור (!) , זרע אנדרומדה, פארק היורה, העולם האבוד

אהה.. לגבי פנטזיה:

עלילות איי הקסם: * הנסיך האחרון * לב המעגל * ילדת הכשפים- ג'ונתן וויילי

טרילוגיית פנהליגון : *החרב המוכתמת * קבר הדרקון * כליון הקסם- ד.ג'. היינריך

טרילוגיית מונשיי: * מסע האופל באיי מונשיי * מכשפי האופל * באר- האופל- דגלאס ניילס

רייבנלופט - לב חצות - ממש מומלץ.

אלה ספרים שאני קראתי, אז אני יכול להמליץ עליהם בלב שלם.

לחילופין, אתה יכול להכנס לפה לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום המדע הבדיוני כדאי לך לבדוק ספרים של רוברט היינליין, "די זמן לאהבה", "גר בארץ נוכריה", "לוחמי החלל" ועוד...

הזכירו פה את 1984, אם אהבת אולי תנסה את "עולם חדש מופלא" או "פרנהייט 451".

פנטזיה, אולי כדאי לך לבדוק את הסדרה "שיר של קרח ואש" של ג'ורג' מרטין שאני אישית אהבתי למרות שבדרך כלל אני מנסה להמנע מסדרות פנטסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...