חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים! - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים!

ferdy.g

Recommended Posts

תגידו אני צריך עזרה לגבי היבואן של SILVERSTONE בארץ חבר שלי מעוניין במארז כמו שלי ולא מצאתי .אני אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לאתר או מקום לברורים .

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היבואן של SILVERSTONE בארץ הם http://lascala.co.il/

אף על פי שאת ה-TJ07 שלך ניתן לקנות בכל חנות רצינית (פנדה, נועה, וכו') כך שלא חייבים לגשת ישר ליבואן.

חוצמזה תתחדש על המחשב הנהדר, ואני בטוח שתהנה ממנו מאוד.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SpEcToR כל המוצרים פרט לרמקולים נקנו ב פשוט המתנתי לסיילים על המוצרים שרציתי.

הייתי יותר מחודש בארה"ב אז יכולתי לחכות בין קנייה לקנייה עד שיהיה מחיר טוב.

valorien תודה רבה על המידע לגבי המארז ועל הפרגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון....

הולך להביא מעבד CELERON מכיוון שה- E6600 יגיע רק ב 15.8 :nixweiss::kopfpatsch: נודע לי אתמול בלילה ....אבל לא נורא מה זה עוד שבוע....

בכל מקרה אני הולך להביא איזה סלרון רק בשביל להפעיל את המערכת כבר ,לעדכן את ה ולראות שהכל פועל.

בכל מקרה אני יעלה של המערכת בזמן פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני יעלה מחר בצהריים כי כרגע אני צריך להשתמש במחשב אחר בשביל זה ...

המשקל של כל החלקים הגיע ל-62 ק"ג ושלחתי הכל בטיסה איתי את המסך עצמו ממש העלתי למטוס בתוך תיק מיוחד שבת דודתי המוכשרת תפרה לי בניו יורק

הרמקולים המטורפים האלו שוקלים 29 קילו באריזה (אני ישתדל להעלות תמונות של הכל) זה היה דיי מסובך מפני שהייתי צריך לשנות את מועדי החזרה שלי פעמיים כדי לחזור באותה הטיסה עם טייס של אל על שהוא חבר טוב של אבי כדי שלא יעשו לי צרות עם המשקל,ובסופו של דבר הכל הסתדר למזלי

אבל אני אוכל את הלב כי עדיין המעבד לא הגיע רק עוד 8-10 ימים , ואני מסתכל על כל החלקים היתומים ועל המסך המפלצתי הזה בלי יכולת להנות מהם כרגע :).

ולגבי כרטיס קול כבר יש לי Audigy 2 ZS שקיבלתי לפני 6 חודשים והוא יחזיק את הרמקולים האלה מצויין (וגם ממש לא נשאר לי כסף לקנות אחד חדש )

ולשאלתך radioded - הרזולוציה הטבעית של המסך היא 2560x1600.

מה עם המכס???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...