רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה

lmlm

Recommended Posts

המימשל הרוסי הכין רשימה של 17 ארגוני טרור שפעילותם אסורה ברוסיה. אך ברשימה לא מופיעים ארגונים שאינם מאיימים על רוסיה באופן ישיר, בהם חמאס וחיזבאללה. ראש המינהלה למלחמה בטרור הבינלאומי ברוסיה אמר לעיתון רוסיסקיה גז'טה: "אין בארגונים אלה לוחם אחד שמוכן לבצע פיגוע ברוסיה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3282723,00.html

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה מצפה הרוסים לא מבינים תסכנות באיסלם קיצוני

ולא מבינים שבלי מטרות כמו לדוגמה החיזבלה וחמאס היו תוקפים גם אותם

כי האידיולוגיה שלהם היא שהאיסלם ישלוט בכל העולם

הרוסים פשוט מטומטמים וביגלל זה עדין יש להם קשר טוב אם אירן

כניראה שהם לא תופסים שהאירנים רוצים להיות כמו גרמניה הנאצית ורואים את עצמם כגרמנים

פשוט טמבלים כמו צרפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיטימי, בדיוק כפי שאנו לא מגדירים את המורדים הצ'צ'נים ואת המורדים בחבל קשמיר ברשימות הטרור שלנו.

חמאס וחיזבאללה היא לא בעיה שלהם (לבינתיים) והם לא רוצים להפוך אותה לבעיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מצפה הרוסים לא מבינים תסכנות באיסלם קיצוני

ולא מבינים שבלי מטרות כמו לדוגמה החיזבלה וחמאס היו תוקפים גם אותם

כי האידיולוגיה שלהם היא שהאיסלם ישלוט בכל העולם

הרוסים פשוט מטומטמים וביגלל זה עדין יש להם קשר טוב אם אירן

כניראה שהם לא תופסים שהאירנים רוצים להיות כמו גרמניה הנאצית ורואים את עצמם כגרמנים

פשוט טמבלים כמו צרפת

אתה מפגר ברמות נכון? על צ'צניה שמעת? על אפגניסטן שמעת? במי אתה חושב שבין לאדן נלחם שמה, בגמלים?

בקשר לאיראן הם רואים את עצמם כארים, והם באמת ארים גם ההודים הם ארים אז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לרוסים ולקופים השעירים האלה.

לא מתעסקים עם רוסיה. תראו איך היא מטפלת בצ'צ'נים ותאמינו לי שאם אירן רק תהרהר בכיוון טיל אחד לרוסיה,אין אירן.

למה מי הם בכלל,כל הרפשים המוסלמיים האלה?רוסיה בגלגולה הקודם טיפלה בנאצים ,אז בקופים היא לא תצליח?באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפשים מוסלמים? :\ למישהו פה יש תסביך גדלות.

איסלאם זו דת. זה לא ארגן טרור. בין האנשים שמאמינים בדת זו, יש כאלו שאוהבים את , כאלו שרוצים לחיות את החיים שלהם בשקט, וכאלו שלא תומכים בכל פעילויות ארגוני הטרור כנגד והעולם המערבי.

ונחש מה? מי שפירטתי הרגע הוא הרוב.

הזרם הקיצוני באיסלאם קטן מאוד, והם בד"כ שיעים. אני לא מדבר איתך על 20 אחוז מהמוסלמים שרוצים את ישאל מחוסלת, אלא משהו יותר בכיוון של 10%, זה בערך מסכם את הזרם הקיצוני.

לפני הכל, לפני שהם מוסלמים, ולפני הדעה הפוליטית שלהם- הם אנשים. בדיוק כמוני, כמוך, כמו ההורים שלך, וכמו כל מי שאתה רואה ברחוב. יש להם את הזכות לחיות בדיוק כמוך.

מי שרוצה בהשמדת אחר, כמו הזרמים הקיצוניים, מערער בעצמו את זכותו לחיות, וכל פעולה שינקוט בשביל לממש את עמדתו, בעצם תהווה עילה לא להתחשב בערך חייו. להגיד "אותם אני לא אוהב" ולשבת בבית זה בסדר. לצאת להפגנות ולקרוא להשמדת היהדות ולקחת חלק בארגוני טרור- זה לא |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נאיביות ...

מוסלמים הם לא בני אדם....הם חיות צמאי דם...אין להם ערך לחיים רק לדת הפאנטית שלהם.

ראיתי את הדבר של נסראללה "מה רק בגלל 3 חיילים הם פתחו עלינו במלחמה כוללת?"

רק 3 חיילים.......בשבילנו הם הכל...האיסלם מטיף לדם לג'יהאד על כל העולם.וכן כן הם בהחלט מהווים איום כמו הנאצים ב 1945.

אז בבקשה הם לא בני והם גם לא קופים - קופים נחמדים יותר.הם סתם שרצים שחושבים שהם מקופחים ושכל העולם חייב להם משהו.מצידי שכל מדינה אסלמית כזו או אחרת תוצא מחוץ לחוק ותוכרז מדינת טרור.בקיצונים פשוט נלחמים בקיצונים לא בכפפות משי.אני אומר למחוק את אירן מהמפה עם גרעיני אבל בטח יגידו שאני עם שגעון גדלות..

אבל מה עשו עם הכור של עירק ב 83...גם אז אמרו שאנחנו משוגעים והיום העולם מודע לנו...כמו שאומרים רואה את הנולד....

תפסיקו כבר לראות את המוסלמים כאנשים שאפשר לדבר איתם.עמוק בפנים הם שונאים אותנו וזה לא יעזור כלום. :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלמם ככה והאיסלם ככה, והיהדות יותר טובה? מה ההבדל בין האיסלאם ליהדות זאת אמונה וזאת אמונה. למה אתה חושב שאתה יותר טוב מהם מה גורם לך לחשוב ככה, כל העולם חשב שהוא יותר טוב מהיהודים והיהודים זה עם טיפש, מה היה איינשטיין? איפה נמצאת יצרנית טילים בין הטובות בעולם (אני מדבר על רפא"ל ותע"ש אם אתם לא יודעים)? איפה פותחו המעבדים החדשים של אינטל? בקיצור כל דת טובה, יש כאלה שמנצלים את הדת ככה ויש ככה, תראה את החרדים בישראל-אנשי השטן אם לא יותר גרועים, תיירים מחו"ל באו עם מצלמה והתחילו לצלם בשכונה חרדית, באו שני ילדים בני 10 בערך והתחילו לזרוק עליהם אבנים ובקבוקי מים ולהורים שלהם לא אכפת, אחר כך אנשים רואים את זה ואומרים יהודים, אלה באמת טיפשים. יש להם "לא תרצח" בתורה אבל כשעושים מצעד גאווה אז כן מותר לרצוח, הם מסדרים את היהדות איך שנח להם אתה מסתכל עליהם ואתה רואה איך הם הרסו את הדת הזאת בעלת ערכים כ"כ טובים הרסו אותה.

אותו דבר גם באיסלאם גם שמה יש את הטרוריסטים ואת אלה שמאמינים חזק בזה שישראל צריכה להיות שלהם "פלסטין הכבודה" הם קוראים לה, אז כאלה באמת שאין לי בעיה שישבו מתחת לאדמה אבל תאמין לי שיש איסלמים שהם אנשים טהורים טובי לב שאולי לא אוהבים את אבל לא שונאים זה כמו שאני ישאל אותך מה אתה מרגיש כלפי אינדונזיה או פורטוגל או מקומות כאלה, לא מרגיש אליהם כלום זה לא שאני שונא אותם אבל גם לא אוהב אותם, אותו דבר הם.

מי שחושב שצריך למחוק את האיסלם מהמפה חושב כמו היטלר שחשב שצריך למחוק את היהודים מהעולם ונכון לעכשיו חושב כמו אחמניג'הד שחושב שצריך למחוק את מהמפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...