רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה

lmlm

Recommended Posts

מכיר את הפתגם "הקם להורגך השקם להורגו" ?????

אם האיסלם הכריז על המדינה שלי מלחמה איזה סיבה יש לי לכבד אותו .יותר מזה אני אפילו אחלל מסגדים אם יבוא לי.מלחמה זו לא רק טנקים וטילים.

היום זה גם מלחמה פסיכולוגית וטכנולוגית (מקוונת אם אתה לא מבין).

אני אגדיל ראש ואומר לך ששמחתי לשמוע שנהרגו אלפים באינדונזיה ברעידות אדמה שם.גם באירן נהרגו המון אז בכלל שמחתי.

אני גועלי ?? יכול להיות.אבל אני אוהב את המדינה שלי ומצידי כל האיסלמים יכולים למות בכל צורה.אני דומה להיטלר .אולי...אבל היטלר דגל בדבר אחד חכם.

המדינה שלו לעם שלו.הגזע הארי.בעיני אנו הגזע הארי.כולנו וגם החרדים שפעם ממש לא אהבתי...המלחמה נתנה לי מכה בראש...

כולנו בני עם אחד ולא משנה כמה פלגים יש.

תמיד דגלתי בקיצוניות ואני לא סובלני כלפי מי שרוצה ברעתי או ברעת המדינה שלי או העם שלי.מבחינתי מה שעושים היום בלבנון זה כפפות של משי.

לדעתי צריך להחריב את כל סוריה ולבנון.

אבל זו דעתי...אני לא מבין מה יש לאהוב את מי ששונא אותך.את זה אני אף פעם לא אבין או אקבל. (לכל השמאלנים למינהם)

:silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו שלא כל האיסלאם שונא אותך. אני גם בעד לרצוח בייסורים ולינצ'ים את כל אלה שרוצים להרוג את עם , מצידי לשרוף אותם להשליך אותך לבריכת כרישים לזרוק אותם ממטוסים לתוך בורות אש או שדה קוצים, אבל רק לאלה שרוצים להרוג אותנו, יש מלא אנשים בלבנון שאולי רוצים שישראל תפסיק אבל הם יודעים שאנחנו צודקים, זאת הבעיה של אנחנו תמיד צודקים בכל הפעולות שלנו לא משנה מה עשינו עד היום תמיד צדקנו, אבל לא היינו חכמים, "אל תיהיה צודק תיהיה חכם".

אז את מי שרוצה להרוג אותנו באמת שאני מאחל לו את הגרוע מכל שאולי רק דמיונינו יכול לחשוב על זה, אבל אלה שלא רוצים להוות לנו כל רע, באמת שאין לי בעיה איתם מבחינתי יש להם את הזכות לחיות ממש כמו שלאחי הקטן יש את הזכות לחיות ויש להם את הזכות לצאת לעבודה ממש כמו שאבא שלי יוצא לעבודה ויש להם זכויות בדיוק כמו שלי כמו שלך כמו של משפחתי וכמו של משפחתיך כי הם לא רוצים לעשות רע לא לי ולא למשפחתי לא לך ולא למשפחתיך ואת זה חשוב לזכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה

אני לא מדבר על הלבנונים שסובלים את הפסיכופטים של חי-זבללה.

אני רואה 2 מדינות קורסות לתוך מצב של הרס והכל בגלל אותם יצורים.אני רואה היטב את לבנון מתפוררת.ראיתי את הבן של חרירי בטלויזיה ולומר לך את האמת.אני ארצה שלום איתו ועם אנשים כמוהו.לבנון ברובה רוצה שלום רוצה שקט .אבל אותם אנשים שבהחלט ארצה לראות את ראשם על הגיליוטינה עושים את המוות לשני העמים חושבים שהכל מותר להם.עליהם אני מדבר.והכי מרגיז שהממשל המושחט מתיר להם לעשות זאת והכל בחסות הנחש הסורי.ומה זה לבנון המשך ישיר של צפונה....

אז תבין מאיפה באה השנאה.לחשוב שלהם מותר הכל ואנו צריכים להיות נחמדים כל כך עדינים כל כך.לדעתי על כל טיל שאנחנו מקבלים אנחנו צריכים לשגר טיל בחזרה.

לא הפצצות.לא חיילים ממש טיל נגד טיל.ואז הם ירגישו את אותו הדבר.העניין שהאזרחים הכל כך מסכנים מאד אוהבים את החי-זבללה.וזו בעיה.

אתה יודע היה פתגם בהיסטוריה של קרקע חרוכה..."אם זה לא יהיה שלי זה לא יהיה של אף אחד"

ואם נתרגם את זה להיום...נסראללה אומר שאם פלסטין לא תיהיה של האיסלם המקולל היא לא תיהיה של אף אחד והוא יהרוס אותה עד היסוד.

אבל אנחנו לא יושבים בשקט.

"עין תחת עין". :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזרם הקיצוני באיסלאם קטן מאוד, והם בד"כ שיעים. אני לא מדבר איתך על 20 אחוז מהמוסלמים שרוצים את ישאל מחוסלת, אלא משהו יותר בכיוון של 10%, זה בערך מסכם את הזרם הקיצוני.

כנראה אתה שוכח ש10% מכל המוסלמים בעולם, זה בערך 100 מיליון בני אדם.

זה קצת משנה את הפרספקטיבה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג להגיב בפורום הזה כי הוא מלא בשטופי-מוח פאשיסטיים,

אבל אני חורג ממנהגי רק בשביל להגיד שהתגובות בקשר לאיסאלם משעשעות אותי עד מאוד.

"האיסלאם הכריז מלחמה על ישראל", אם מיליארד נקודה שתיים בני-אדם היו מכריזים מלחמה על המדינה תאמין לי שהיא מזמן לא הייתה קיימת יותר.

קל להתבסס על מיעוט שעמדתו משרתת את המטרות על מנת להכליל את הרוב, האסלאם זו דת שדוגלת בשיוויון בין כל בני האדם בלי הבדל דת גזע ומין. האסלאם *כדת* הוא הרבה יותר הומני ושיווני באופן כללי מאשר היהדות. אמנם ישנו את עניין ה"ג'יהאד", אבל הגי'האד זה לא להרוג יהודים או לבצע פיגוע התאבדות, הג'יהאד הגדרתו היא למות למען האמונה שלך, כמו קדוש מעונה נוצרי או מקבילה יהודית כלשהי, אם יש.

לצערי, האסלאם כמו הנצרות משרת ככלי פוליטי חזק, מה שמתרחש במדינות השיעיות כיום הוא ההדגמה הטובה ביותר בימינו של "הדת היא אופיום להמונים". בדיוק כמו שבמסעות הצלב ובימי הביניים בכלל מדינות אירופה היו ההדגמה הטובה ביותר. גם אני לא מתלהב יותר מדי מהערבים, אבל צריך לזכור שלשיעים בדרום-לבנון ולפלשתינאים בשטחים יש מספיק סיבות שלא לאהוב יותר מדי את המדינה שלנו, הם לא נלחמים בנו "סתם". כל אחד במקומם היה נוקט באמצעים אלימים למען השגת המטרה, למרות שאני מקווה ומאמין שרובנו לא היינו נוקטים באמצעים המסוימים שבהם הפלשתינאים נוקטים (בכל מה שקשור לקיצונים השיעיים בלבבנון, להגיד שהחיזבאללה מפציצים אותנו ואנחנו לא מפציצים אותם בחזרה זה מגוחך, נהרגו מספיק לבנונים ונהרסו מספיק תשתיות לבנוניות מאז תחילת הלחימה). ישראל

אני לא רוצה להיכנס לוויכוחים עם אף-אחד אז אני מבקש שלא להגיב בהודעות מיליטנטיות טיפוסיות.

ולמען הסר צל ספק, חונכתי כמוסלמי, אני צם ברמדאן, אני לא ערבי, ומאז מרץ השנה אני משרת שירות חובה בצה''ל ("התוכלו לנחש מאיזה מוצא אני?").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(דרוזי?)

לגיטימי, בדיוק כפי שאנו לא מגדירים את המורדים הצ'צ'נים ואת המורדים בחבל קשמיר ברשימות הטרור שלנו.

חמאס וחיזבאללה היא לא בעיה שלהם (לבינתיים) והם לא רוצים להפוך אותה לבעיה שלהם.

עמרי, עם כל הכבוד, סלח לי אבל כל מה שאמר זה "סלט ביצים" אחד גדול.

אין לי מושג עם הצ'צ'נים או המורדים בחבל קשמיר נמצאים ברשימת הטרור שלנו אבל לפחות אנחנו לא תומכים בכל דרך שהיא, עקיפה או חסל וחלילה ישירה, בכל אחד מאותם ארגונים שהזכרת.

מצד שני, קשה לומר את אותו המשפט על רוסיה שתומכת באופן עקיף ישיר גם יחד בסוריה ואיראן דבר שמתבטא בתמיכה עקיפה בחיזבאללה ובחמאס...אז עשה טובה, ואל תהפוך את רוסיה לשם תמים, כי הם רחוק מאוד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודים ופרסים הם ארים.

WTF ?! למיטב ידיעתי ארים זה בני צפון אירופה וסקנדינביה..ממתי מחטטי אשפות ואנשים שאוכלים עכברושים חולי איידס הם ארים ? ??? ???

וBLACKBIRD72: העונה של אבודים נגמרה..אתה יכול לחזור מהאי בודד שאתה חי עליו למציאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...