רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת הטרור של רוסיה: בלי חמאס וחיזבללה

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו ו.. עוד פעם להסביר למה עושה את זה? שוב ושוב ושוב להסביר למה מוכרת לאיראן אמל"ח? בבקשה אז פעם אחרונה.

ישראל מוכרת להם שהוא פחות טוב מהנשק שיש לנו, ככה אנחנו תמיד יודעים איזה יש להם ואנחנו יודעים שלנו יש יותר טוב ממה שיש להם, ככה אנחנו מחדשים את הנשק שלנו מוכרים להם יותר טוב גם יש לנו מידע מודיעיני גם יש לנו נשק יותר טוב וגם מרוויחים על זה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו.. עוד פעם להסביר למה עושה את זה? שוב ושוב ושוב להסביר למה מוכרת לאיראן אמל"ח? בבקשה אז פעם אחרונה.

ישראל מוכרת להם נשק שהוא פחות טוב מהנשק שיש לנו, ככה אנחנו תמיד יודעים איזה נשק יש להם ואנחנו יודעים שלנו יש נשק יותר טוב ממה שיש להם, ככה אנחנו מחדשים את הנשק שלנו מוכרים להם נשק יותר טוב גם יש לנו מידע מודיעיני גם יש לנו נשק יותר טוב וגם מרוויחים על זה כסף.

אני יודע מצויין את הסיבות אבל מה הקשר שאתה מציג אותם?

סך הכל הסברתי שכמו שרוסיה נוהגת כך גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מוכרת להם שהוא פחות טוב מהנשק שיש לנו, ככה אנחנו תמיד יודעים איזה יש להם ואנחנו יודעים שלנו יש יותר טוב ממה שיש להם, ככה אנחנו מחדשים את הנשק שלנו מוכרים להם יותר טוב גם יש לנו מידע מודיעיני גם יש לנו נשק יותר טוב וגם מרוויחים על זה כסף.

ומאיפה אתה יודע את זה?

אתה אפילו עוד לא התגייסת לצבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר "ציפור שחורה", עוד לא התייחסת לבקשתי:

אני חושב ששניכם קצת ירדתם מהפסים. אשמח אם אחד משניכם חכמי ציון יפנה אותי למקור מוסמך על פיו מוכרת אמל"ח לאיראן או כל מדינה אויבת אחרת שלנו...

בוא ואחכים אותך קצת:

ישראל מכרה (מלשון עבר!) אמל"ח לאירן וזה היה לפני יותר מ-20 שנה (למעשה אני מאמין שאף באיזור ה-30 שנה), בימי השייח הפרסי, שהיה פרו-מערבי. באותה תקופה עבדו שם גם חברות ישראליות כדוגמת סולל בונה ועוד. מאז, השלטון המתון נכשל והגיחו האיטולות אשר שולטות בימים אלו באירן והקשרים של עם אירן נותקו לחלוטין לאחר שאלו "הכריזו מלחמה על הישות הציונית".

קיצר, אתה מקשקש בולשיט כאילו אין מחר. אני מוכן לשים כסף שאתה ילדון קטנטן בן 15 בקירוב (ואולי אף פחות) שחלב אימו עדיין רטוב על שפתיו. אני מציע לך לבדוק טוב טוב את העובדות בפעם הבאה שאתה מדבר כי אתה גורם לעצמך להשימע אידיוט ומטומטם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר "ציפור שחורה", עוד לא התייחסת לבקשתי:

בוא ואחכים אותך קצת:

ישראל מכרה (מלשון עבר!) אמל"ח לאירן וזה היה לפני יותר מ-20 שנה (למעשה אני מאמין שאף באיזור ה-30 שנה), בימי השייח הפרסי, שהיה פרו-מערבי. באותה תקופה עבדו שם גם חברות ישראליות כדוגמת סולל בונה ועוד. מאז, השלטון המתון נכשל והגיחו האיטולות אשר שולטות בימים אלו באירן והקשרים של עם אירן נותקו לחלוטין לאחר שאלו "הכריזו מלחמה על הישות הציונית".

קיצר, אתה מקשקש בולשיט כאילו אין מחר. אני מוכן לשים כסף שאתה ילדון קטנטן בן 15 בקירוב (ואולי אף פחות) שחלב אימו עדיין רטוב על שפתיו. אני מציע לך לבדוק טוב טוב את העובדות בפעם הבאה שאתה מדבר כי אתה גורם לעצמך להשימע אידיוט ומטומטם...

כמה אתה מוכן לשים על זה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתה מוכן לשים על זה? :smile1:

לשים על מה? על ההתעקשות המטומטת שלך שישראל מוכרת (היינו, מלשון הווה, בימים אלו) נשק לאיראנים? אני מוכן לשים על זה הרבה כסף שישראל לא מוכרת שום דבר מאז עלו האייטולות לשלטון אי שם בשנות ה-70-80. בערך בזמן שבו העבירה את איראן להגדרה של "מדינת אויב".

עכשיו, תביא הוכחות לכך שאתה צודק ואני טועה...

ישראל מכרה לשאה האיראני והרבה.

אבל זה בדיוק מה שאני אמרתי. שהיא מכרה, בעבר (הרחוק) ואינה מוכרת, בהווה.

לעומת זאת, רוסיה, מאז ומתמיד תמכה באריאן וסוריה ומדינות ערביות כאלו ואחרות רק בגלל שארה"ב תמכה בישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסלקציה?

אני מוכן לשים כסף שאתה ילדון קטנטן בן 15 בקירוב (ואולי אף פחות) שחלב אימו עדיין רטוב על שפתיו. אני מציע לך לבדוק טוב טוב את העובדות בפעם הבאה שאתה מדבר כי אתה גורם לעצמך להשימע אידיוט ומטומטם...

לעומת זאת, רוסיה, מאז ומתמיד תמכה באריאן וסוריה ומדינות ערביות כאלו ואחרות רק בגלל שארה"ב תמכה בישראל...

לא רק הם מרווחים גם $ מכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסלקציה?

אתה לא נשמע כמו אחד שיש לו דיסלקציה...אתה פשוט נשמע כמו ילדון מושתן שאין לו מושג מהחיים שלו.

לא נורא, כשתגדל ותהיה בן-אדם, תגיע לצבא ואולי תלמד ערכיות החיים מהי ואולי תלמד להעריך גם את מה שצה"ל עושה על מנת להגן עליך כדי שתוכל לדבר שטויות מעל גבי האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא נשמע כמו אחד שיש לו דיסלקציה...אתה פשוט נשמע כמו ילדון מושתן שאין לו מושג מהחיים שלו.

לא נורא, כשתגדל ותהיה בן-אדם, תגיע לצבא ואולי תלמד ערכיות החיים מהי ואולי תלמד להעריך גם את מה שצה"ל עושה על מנת להגן עליך כדי שתוכל לדבר שטויות מעל גבי האינטרנט.

i rest my case.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...