קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה

ExploiT

Recommended Posts

אני מבין שהנסיון הצבאי שלך מסתכם ב BF2.

החיזבאללה לא יורה קפצונים, וזה גם לא הלוחמים הערבים המשופמים עם הכפיה מדנידין.

חיזבאללה זה ארגון שקיבל אימון מסיבי מאיראן, טובים יותר מכל הלוחמים שצה"ל נתקל בהם עד היום, מצויידים במיטב החדיש וצורות הלחימה של איראן שמנוסה במלחמות, מכירים כל חור וכל נקודת מחבוא בשטח הלחימה, ולא מהססים לשתמש בכל אמצעי כדי להשיג את המטרה.

לגבי הבוגדים - אני מסכים. גם לגבי הפוליטיקאים - אבל לא כולם.

שמע זה היה בציניות עדיין פה ושם קצת פצצות לטיהור השטח לפני שנכנסים לכפר שנחשב ביירת חיזבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרגע שאלו את מנהל מחלקת הטראומה בבית החולים שעליו הגיעו החיילים הפצועים

מה מצב החיילים ומה הם אמרו אז הוא פלט

"שהיה קרב קשה ושהם ראו חברים שלהם נהרגו לידם"

אכן המון הרוגים! השם ינקום דמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral

אני בהחלט מסכים איתך בכל מה שאמרת חוץ מדבר אחד:זה נכון שאלו הם התנאים אבל בישביל זה לרמטכ"ל ולמפקדים אמור להיות "סקיל" אנושי כזה שמצבים כאלה לא ישפיעו עליהם כמו שהם משפיעים עליי ועליך, נכון שבמצבים כאלה צריך לחשוב מהר אבל זה הרעיון במפקדים שהם צריכים לחשוב מהר ולדעת לעשות את הדבר הנכון גם במצבים האלה, לא סתם הם המפקדים ולא בן אדם שלא יודע לחשוב מהר במצבים קשים, אז קשה למפקדים ולרמטכ"ל לחשוב מהר במצבים כאלו הם לא צריכים להיות בדרגות האלה.

ממש לא נכון.

1) המפקדים זה אנשים כמוך וכמוני. לא סופרמנים. רובם עדיין ילדים באופן כזה או אחר. נכון שהם טובים בד"כ ושמאמנים אותם אבל הם בני אדם וחשופים לטעויות. היה עדיף אם כל המפקדים היו ותיקי קרבות, ובוגרים יותר, ורק כאלה שעמדו בצורה הטובה ביותר במבחן המציאות, אבל מעצם מבנהו של הצבא שלנו זה לא ממש אפשרי.

2) התוצאות של חלק לא קטן מהחלטות שלוקחים לא תלויות רק במפקד אלא גם במה שיעשה הצד השני ובמה שקורה בשטח שלא תמיד מסתדר כפי שנחזה.

3) גם אני הייתי שמח אם היו פשוט מוחקים את הכפר מהיקום, אבל כנראה שזה לא אפשרי מסיבות כאלה ואחרות, אחרת היו עושים זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת הסיבה שX מפקד ולאY היא בגלל שX יותר בנוי להיות מפקד ובתנאים כאלה הוא אמור לתפקד יותר טוב, אני לא אומר שכנראה שלא מספיק טוב אבל שמדובר בדברים כאלה מפקדים צריכים לדעת איך לפעול בצורה הנכונה, אני לא הייתי שם ולא יכול לומר אם הם עשו את הדבר הנכון או לא אני יכול לומר מה אני הייתי חושב שהייתי עושה לפי הנתונים שיש לי עכשיו, יכול להיות שאני טועה כי בכל זאת אני לא יודע הכל יכול להיות שיש מידע על טילי נ"מ מתקדמים ובגלל זה לא העלו מסוקים יכול להיות שהעלו אבל זה לא הספיק אני לא יודע הכל ואני כמובן מדבר באוויר בקשר למה שהייתי עושה, אני לא אומר שמפקד לא בן אדם אבל במקומות כאלה בזמנים כאלה ובמצבים כאלה אין מקום לטעויות. אני לא יודע אם לצערנו או לא אבל אם זה מנחם אותכם צה"ל בנתיים נחשב באמת לצבא מאורגן למרות כל הפאשלות אנחנו נחשבים לצבא מאוד מאורגן תראו את ארה"ב שפלשה לאיראן, אם היינו סופרים את המקרים שחיילים שלהם ירו בטעות על חברים שלהם ואם היינו סופרים את המקרים שטנקים שלהם ירו על חיילים ועל אזרחים ושפצצות לא עבדו ושמסוקים ומטוסים התרסקו והחטיפות שהיו שם אז הצבא שלנו באמת הרבה יותר טוב ומאורגן, בהתחשב בזה שאנחנו נלחמים נגד גרילה ולא נגד , שכמובן להילחם נגד לבנון היה לנו יותר קל.

עריכה:

התקלות נוספת בבנת ג'ביל של כח צנחנים, לא ידוע על נפגעים בנתיים.

לפי איך שאני רואה את הפעולה הזאת צה"ל בהחלט ינצח אותם כשבתוך בבנת ג'ביל יש כוחות צנחנים, גולני ושריון וכמובן שבבנת ג'ביל כולה מחוטרת ע"י צה"ל ועכשיו מה שנשאר זה לנקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בגלל שמרחמים עליהם השמאלנים המזדיינ** האלה שבכל חור,

לא קולטים שצריך לשסף גרונות של ילדים שם, עכשיו לבנון רואה איזה פארשים וחלשים אנחנו

אז הם אמרו, לא קשור אלינו דרום לבנון אנחנו לא רוצים כח בין לאומי שם, רוצה שתשמור שם בעצמה

לא להאמין

ועוד סיבה, כל הבנות השרמו**ת האלו שהתחילו לגייס לקרבי ולטייס,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בגלל שמרחמים עליהם השמאלנים המזדיינ** האלה שבכל חור,

לא קולטים שצריך לשסף גרונות של ילדים שם, עכשיו לבנון רואה איזה פארשים וחלשים אנחנו

אז הם אמרו, לא קשור אלינו דרום לבנון אנחנו לא רוצים כח בין לאומי שם, רוצה שתשמור שם בעצמה

לא להאמין

ועוד סיבה, כל הבנות השרמו**ת האלו שהתחילו לגייס לקרבי ולטייס,

רוצה להתערב שאני מכיר לך מישהי שהיא עם אקדח מסריח ואתה עם איזה רובה שבא לך והיא תוריד לך את הראש? תפסיק לחשוב שזה בנות אז הן לא יכולות להילחם. חוץ מזה שיש שם יותר בנים מבנות.

יש 3 פגועים מכוחות צנחנים בהתקלות. ועכשיו למשפט יפה ששמעתי הרגע בחדשות "מלחמה לא שופטים לפי השעות הטובות שלה ולפי השעות הרעות שלה" תחלאס הוא צודק עכשיו יש לנו שעות לא טובות ובסופו של דבר צריך לשפוט את המלחמה לפי התוצאות. ועוד משהו שהוא אמר "במלחמה יש אנשים וכשיש אנשים יש טעויות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להתערב שאני מכיר לך מישהי שהיא עם אקדח מסריח ואתה עם איזה רובה שבא לך והיא תוריד לך את הראש? תפסיק לחשוב שזה בנות אז הן לא יכולות להילחם. חוץ מזה שיש שם יותר בנים מבנות.

בסדר,אולי אחת שניים, אבל הרוב הם סתם פוסטמות שרוצות להרגיש כאילו הם "שוות", וואי אנחנו בנות שעשו משהו בחיים שלהם

וכל השמאלנים הקטנים בצבא, נותנים להם את זה, כדי להיות מוסריים או איזה זבל אחר שתקרא לזה, ובגלל אמבלים כאלו

הצבא נהיה חלש, שנהיים חלשים ומתחילים לשמוע לפוסטמות האלו, נהיים חלשים גם במלחמות עם החיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך לגמרי שאתה אומר שהצבא ניהיה צבא חלש, היינו צבא חזק ונשארנו צבא חזק עמדנו במלחמה מול 5 צבאות אז נעמוד גם נגד לוחמי גרילה במיוחד שעכשיו גם צה"ל עובדת בשיטת לוחמי גרילה. צה"ל רק מתחזק עם השנים זה שבמשך 6 התארגנו נגדנו בכל דרך אפשרית זה לא אומר שיש לנו צבא חלש, אני רוצה לראות את החיזבאללה מנסה להיכנס לשטח , הוא בחיים לא יצליח להחזיק בשטח יותר ממספר דקות-שעות. אנחנו שם כבר 4 ימים השתלטנו על כפר וחיטרנו עוד כפר שכרגע מתנהלים בו קרבות קשים שבסופו של דבר זה ברור שצה"ל ינצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך לגמרי שאתה אומר שהצבא ניהיה צבא חלש, היינו צבא חזק ונשארנו צבא חזק עמדנו במלחמה מול 5 צבאות אז נעמוד גם נגד לוחמי גרילה במיוחד שעכשיו גם צה"ל עובדת בשיטת לוחמי גרילה. צה"ל רק מתחזק עם השנים זה שבמשך 6 התארגנו נגדנו בכל דרך אפשרית זה לא אומר שיש לנו צבא חלש, אני רוצה לראות את החיזבאללה מנסה להיכנס לשטח , הוא בחיים לא יצליח להחזיק בשטח יותר ממספר דקות-שעות. אנחנו שם כבר 4 ימים השתלטנו על כפר וחיטרנו עוד כפר שכרגע מתנהלים בו קרבות קשים שבסופו של דבר זה ברור שצה"ל ינצח.

זה היה פעם, לפני שלקחו כמה פוסטמות שלא יודעות לחנות ברוורס ושמו אותם ב F15 כדי שלא יגישו נגדם בג"ץ, וזה בעזרת

עוד איזה פוסטמה שכעשיו היא חברת כנסת (דליה איציק) תוכל להגיד שהיא עשתה משהו בחיים שלא, בשביל כמה בידיעות

דפקה את כל המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...