צריך עזרה ב devil may cry 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ב devil may cry 3

Lirux

Recommended Posts

בקטע עם הכלב זה לכוון לו כל הזמן על אחד הראשים ולהשתמש רק באקדחים עם שאותו ראש מת... ככה תעבור את ה3 ראשים וניצחת... כל עוד אתה נשאר רחוק לא אמורה להיות לך יותר מידי בעיה להתחמק מהמתקפות שלו... ואם יש לך גיים פאד תשחק איתו! הרבה יותר נוח...

ד"א שווה לסיים את המשחק! לשחק עם וורג'יל זה ממש סבבה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכוון רק לראשים שלו ותשתמש באקדחים...רק באקדחים...

תדאג לזוז כל הזמן וכשהוא מתכוון לירות עליך אז תשמור מרחק,וכשהוא מתכוון להפיל עליך קרח אז תתחמק [בעזרת גילגולים לצד]

בשלב מסוים הוא גם יקפוץ לכיוונך-כשהוא עושה את זה,תשתמש בחרב ובמקסימום קומבואים שאתה מכיר ויכול לבצע [למרות שבשלב הזה אתה יודע בערך רק 5% מכל הקומבואים האפשריים במשחק,אבל לא משנה] כדי להוריד לו מקסימום חיים.

גם תדאג לקנות לעצמך VITAL STARTS...ככה אחד או שניים למקרה שאתה צריך [הם מעלים חיים כשאתה משתמש בהם].

כל פעם תכוון לראש אחר-ותדאג להוריד לו כמה שיותר חיים...ברגע שהחיים מפסיקים לרדת לו-תעבור לירות על ראש אחר...לבסוף הוא יישאר רק עם ראש אחד-אז תמשיך לעשות את זה עד שהוא ימות. [הייתי ממליץ להשתמש בGUNSLYNGER STYLE נגד הבוס הזה...כי יש לך קצב אש מהיר וחזק בסטייל הזה]

דרך אגב-המשחק קשה יותר בהתחלה מאשר בסוף...כי בהמשך אתה מקבל מלא נשקים חדשים,סטיילים חדשים,את הDEVIL TRIGGER ונהיה בערך פי 90 יותר חזק...אז לא לדאוג בנוגע לקושי...זה קשה בהתחלה אבל ממש כיף בהמשך.

[דרך אגב2-אחרי שאתה הורג את הכלב אתה מקבל את הנונצ'קוס קרח...די חייתיים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק בן זונה, ממש תותח אבל חבל שהפורט כל כך גרוע... וחבל שאין לי gamepad!

אחרי 3 דקות משחק עם המקלדת היד שלי מתפרקת!!!

אני ינסה לעבור את הבוס מחר כבר... תודה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל לי הכי קשה הייתה הערפדית... רק הטכניקה של רוייל גארד עזרה איתה (זה כמובן לפני שאתה מקבל את האחרות)

ד"א זו בכלל טכניקה טובה... אם אתה טוען אותה מספיק אתה יכול לשחרר מכה ממש חזקה! (מספיק בשביל להוריד לוורג'יל רבע חיים במכה אחת!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה,הפורט הוא מגרסת הקונסולות של המשחק למחשב,כלומר העברה של משחק כלשהו ממערכת א' למערכת ב'.

יש לי שאלה-יש מישהו חוץ ממני בפורום הזה שגם שיחק וגמר את המשחק בגרסת הקונסולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל מה הכוונה ב"פורט"? הרבה זמן לא שיחקתי במשחקים חוץ מבימים האחרונים :P

פורט זה מילה באנגלית ואני חושב שהפרוש שלה זה העברה מימקום למקום אחר או משהו בסיגנון

בתחום המישחקים מיתכוונים לעברה מימכשיר אחד לאחר וזה דבר שיכול ליצור בעיות אם לא עושים אותו טוב

ובמיקרה של DMC3 הפורט לPC היה מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח היא הכי מעצבנת!!! אם תשים לב היא עושה כל הזמן רצפים של מכות (הם משתנים ככול שיש לה פחות כוח)

אתה צריך לתפוס אותה ברגע שהיא מסיימת רצף ולתת כמה שיותר מכות (חרב)... אם תשים לך היא נעשת נמוכה יותר עם כל מכה... ברגע שהיא מגיע לגובה שלך מתחיל לרדת לה חיים...

*ספויילר קטן*

שהכוח שלה נמוך היא מנסה לתפוס אותה והיא מחזירה לעצמה חיים על חשבון החיים שלך... ללחוץ הרבה על מקשים של מכות משחרר אותך מזה אבל לא לפני שהיא לוקחת כמות נכבדת... ממולץ להימנע ממנה להתקרב אליך במצב זה (לברוח להיות כמה שיותר באוויר)

*סוף ספויילר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו,זכרונות.אני ממש ממליץ לך להיכנס לwww.gamefaqs.com ולבדוק.צריך רק אנגלית בסיסית.

בכל אופן, אני אנסה לעזור לך.

כשהיא נעה בצדדים ושולחת עטלפים,תתגלגל לצדדים,ותנסה להכות בה בהפסקות של ההתקפה.עכשיו,שהיא מסתובבת אל תתקרב אליה פן תתחשמל (כמו שקע ותקע)!רק שהיא מפסיקה את הסיבוב אתה יכול להכות בה.כשהיא שוכבת\יושבת,תכה בה ככל יכולתך,וכשהעיניים שלה הופכות אדומות,תתרחק משם.

אוקיי, אחרי כמה מכות שהיא שוכבת אתה אמור להגיע לחלק של הברקים.now this is where the real fun begins.אני לא זוכר מה הטריגר (הדבר שבאמצעותו אתה רואה איזה מתקפה היא עושה),אבל כשהיא מתחילה לחשמל את האדמה,אתה צריך לקפוץ ולירות לירות לירות עד שהאדמה המחושמלת תפסיק,ואז יש לך פאזלים של גלגול לצדדים\קפיצה.אוקיי,אלו היו המתקפות בסדרן הכרונולוגי (אם אני לא טועה,זה היה ממזמן).אחרי כל זה (זו המתקפה הכי מצחיקה) היא באה לנשק אותך (מתקפה שכל הגיימרים כמונו היו מתים לקבל מכוסית כזאת).ובזמן הנשיקה,היא מורידה לך חצי חיים! ;Dקרה לי פעם וכיביתי את הקונסולה.למרות ששמעתי שאפשר לנצח אותה גם בלי לעבור את הקטע הזה,נראה לי שחייבים את זה.אסטרטגיה?אני הייתי פחדן והשתמשתי בסקיל שאפשר להתחמק (שכחתי) וקפצתי מעליה כשהיא התקרבה ואחרי זה ריססתי אותה בכדורים.זה לקח קצת זמן.אגב,מדריך זה לא בושה!גם אני השתמשתי באחד לבוס הזה.

בהצלחה.

עריכה:אני פשוט שונא שאני משקיע כמה דקות בהודעה שלמה,ואז מישהו כותב לפניי >:(

בכל מקרה,הודעה שלי יותר מושקעת :silly: סתם סתם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...