Pimp My Car (need help here) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pimp My Car (need help here)

Moty_p

Recommended Posts

חשבתי לעצמי בראש אם אני רוצה לעשות מחשב בתוך אותו

זאת אומרת לא לקנות בכסף משהוא מוכן לא לא, לקנות לוח אם, מעבד סידירום D.V.D וכו' ולחבר מחשב בתוך אותו

אבל יש בעיות:

מקום) איפה יש מקום בגודל של לוח אם שאשפר להציב את הלוח שם, ואת ההרדיסק

ספק כוח) צריך ספק כוח מיוחד של רכב אם בכלל יש כזה, לחבר ספק רגיל זה לא ממש אפשרי גם בגלל שיוצא מ 2 חוטים מלא חוטים אחרים שמתחברים ללוח האם

וכל השאר זה כבר קל לחבר את המחשב לסאב וופאר או למערכת ברכב על ידי חיבור AVX

אם נצליח לעשות דבר כזה איזה אותו פצצה הוא יהיה סרטים מוזיקה ואפילו ברכב ועוד הרבה כמו צפייה ב D.V.D וקבצי מוסיקה מכל הסוגים

מה עושים בקשר לספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי המחשב יכול לשבת מאחור בתא המטען (אבל אז נזכרתי שאתה רוצה CD).

אם אתה בונה מחשב מ 0, אז תבסס אותו על רכיבי הספק נמוך כמו ואז גם תוכל לדחוס אותו במארז קטן.

תצטרך ממיר 12VDC ל 220VAC לחיבור המחשב.

אם הוא מספיק קטן, וכתלות בסוג הרכב אפשר לנסות לדחוף אותו מתחת לכסא, או באיזור הרגליים של הנוסע, ואז עם כבל קצת ארוך ה CD יכול לשבת באיזור הרדיו טייפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי.

כפי שרואים מההודעה שלך, הידע שלך במחשבים ובחשמל לא גדול (בלי להעליב כמובן)

ובניה של דבר כזה דורשת ידע טוב + בשני הנושאים ובמיוחד יצירתיות.

כי להשים את המחשב בתא מטען ואת הסידי מקדימה (מאיפה לכל הרוחות תעבירו את החוט ATA המגושם הזה.

אינטרנט לא יהיה לך באוטו, אתה יכול לשכוח מזה, וזה גם אידיוטי, כי כשאתה בנהיגה אתה לא תתחיל לגלוש באתרים,

פשוט תקנה לאוטו עם מסך נשלף, הפיתרון הכי נורמלי בשבילך, להשקיע ולסכן כל כך הרבה בשביל , טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי.

כפי שרואים מההודעה שלך, הידע שלך במחשבים ובחשמל לא גדול (בלי להעליב כמובן)

ובניה של דבר כזה דורשת ידע טוב + בשני הנושאים ובמיוחד יצירתיות.

כי להשים את המחשב בתא מטען ואת הסידי מקדימה (מאיפה לכל הרוחות תעבירו את החוט ATA המגושם הזה.

אינטרנט לא יהיה לך באוטו, אתה יכול לשכוח מזה, וזה גם אידיוטי, כי כשאתה בנהיגה אתה לא תתחיל לגלוש באתרים,

פשוט תקנה לאוטו עם מסך נשלף, הפיתרון הכי נורמלי בשבילך, להשקיע ולסכן כל כך הרבה בשביל אינטרנט, טעות.

לדעתי אתה זה שלא מבין במחשבים ובאלקטרוניקה כי

אם אני מחבר ללוח האם כרטיס ב PCI או של מודם אלחוטי ויש לי בבית אני יהיה יכול לגלוש באינטרנט באותו

מה רע בנסיעות ארוקות שאחרים ישחקו, ישמעו שירים, יראו ועוד?

ואני חשבתי יותר להוריד את כל הדשבוד של האותו ולהסים את הלוח האם שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה זה שלא מבין במחשבים ובאלקטרוניקה כי

אם אני מחבר ללוח האם כרטיס ב PCI או USB של מודם אלחוטי ויש לי אינטרנט אלחוטי בבית אני יהיה יכול לגלוש באינטרנט באותו

מה רע בנסיעות ארוקות שאחרים ישחקו, ישמעו שירים, יראו סרטים ועוד?

ואני חשבתי יותר להוריד את כל הדשבוד של האותו ולהסים את הלוח האם שם

רק שתדע שאינטרנט אלחוטי פועל מקסימום עד 100 מטר אם אתה רוצה אינטרנט אלחוטי ברכב תצטרך משהו אחר כמו מודם סלולארי שמאפשר גישה לאינטרנט דאך חיבור הפלאפון למחשב או אם היה לך מחשב נייד היית יכול לחבר דבר כזה....:

http://www.orange.co.il/corporateNew/FastForward/hp.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעצב מארז מיוחד ולשים אותו ליד הרגליים של הנוסע הימיני שיהיה סביר ולא יפריע לרגליים!!

וא תסידירום אתה יכול לשים בתא הכפפות הכבל יגיע אני מאמין!!

ולשים שם גם את העכבר והמקלדת ואת כל הכפתורים של ההדלקה\כיבוי\ריסטרט וחיבורי הUSB שהחמשב צריך!!!

אחלה רעיון!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע רעיון למיקום המארז:

נכון נהגי מוניות יש להם את המכשיר קשר אצל הנוסע בצד ימין מוברג לצד, ככה אתה יכול לעשות אם המארז, גם לא מפריע לנוסע וגם ניראה יפה :xyxthumbs:

לא ניראה לי שתבין כי קצת קשה להסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...