משחק רשת או משחק מחשב?? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק רשת או משחק מחשב??

בלוסטון

משחק רשת או משחק מחשב??  

1245 הצבעות

1. 1. משחק רשת או משחק מחשב??

• משחקי רשת
    • משחקי מחשב
    • מי משחק משחקים בכלל??
      0

Recommended Posts

בואו נתעלם מהניסוח האומלל הזה של השאלה לרגע...

אני מעדיף משחקים ב-singleplayer ( או איך שאתה קורא להם- "משחקי מחשב" ), בגלל שהגרפיקה בהרבהיותר טובה, אין שום בעיות של פינגים ואפשרלשחק מתי שרוצים, וב"כ העלילה הרבה יותר טובה. דבר נוסף חשוב, אי אפשר לשחק במשחק יריות כמו FEAR ברשת, יש כומבן את ה-BF2 ועוד רבים כאלה, אבל זה שונה בהרבה ממשחקים FPS לסינגלפלייר כמו CRYSIS שעומד לצאת וכאלה, כי ברשת לא יהיה להם עלילה, ובמשחקים ברשת אתה רק משחק נגד חיילים וכאלה, אבל יש אויבים מסוימים בסיגל שאי אפשר לשים אותם במולטי, זה יכול להמשיך כך עוד הרבה... למרות שאי אפשר לומר שאין כמה יתרונות למולטי על הסינגל, אבל אני מעדיף סינגל :cool2:

במולטי לא אמורה להיות שום עלילה, המטרה במולטי היא להיות שחקן טוב יותר משחקן אחר שמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי גם GUNZ היה משחק יפה אבל הוא נמאס כבר!..

שאני יקנה את המחשב החדש אני ישחק NFS החדש...אני מת לשחק בזהה כבר...

משחק מעפן (מבחינת הסיגל פלייר). בהתחלה הוא מלהיב וחדשני עם כל הדברים כמו ההודעות טקסט שמקבלים מנהגים אחרים וסרטוני המעבר היפים אבל אחרי שמגיעים למקום ~5 בבלאק ליסט זה נהיה ממש משעמם... הדבר היחיד שאני אוהב לעשות במשחק הזה זה משחקים בLAN.

אבל עדיין יש גרפיקה טובה ומכוניות יפות שזה תמיד כיף :jump:

אני אישית אוהב לשחק יותר ברשת

אם בסינגל אז זה רק משחקי פעולה/shooters ופעם ב משחקים אחרים.... אגב עדיף שהמשחקים יהיו מבוססים על מלחמת העולם השניה :P.

נראה לי כבר ששיחקתי כל משחק אפשרי.... כרגע אני משחק GUNZ...(משחק ממש קל)

ובונא יש פה אנשים שעוד משחקים Mohaa?!?! זה אחד המשחקים!! היה לי אחלה תקופה במשחק הזה ממש נהנתי! הלוואי שיהיה שוב כמו פעם כשהיה 30 סרברים.... אני שוקל בירצינות לחזור......

30 סרברים זה הרבה?

GUNZ זה בחינם לא? שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במולטי לא אמורה להיות שום עלילה, המטרה במולטי היא להיות שחקן טוב יותר משחקן אחר שמשחק.

וזה די חיסרון שאין עלילה, כי זה רק להרוג להרוג להרוג, וזה חוזר על עצמו ודי משעמם, כי העלילה בכל משחק מונעת מהמשחקים לחזור על עצמם, כי בדוגרי העיקרון די דומה, מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ,דווקא בMMORPG (גם מולטי) יש עלילה...WoW,גילד וורס...אבל העלילה היא די חלשה (מדבר מנקודת מבט של שחקן גילד וורס,אין לי כסף לWoW).

חוצמזה שכל הקטע של אונליין זה להפגש עם חברים,להתפתח עם הדמות,ולהתקדם במשימות.אתה לא אמור להציג משחקיות מהפכנית או עלילה סוחפת באונליין,אבל אני מסכים שזה נהיה קצת משעמם (Quake וכל השוטרס).

ולסיכום,גאנז סאקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי שאין עלילה דיברתי על FPS, זה באמת מהנה לשחק ולהרוג את חברים שלך :cool2: אבל לא משהו רציני, זה יכול להיות כיף לזמן קצר ואז זה כבר משעמם.

בקשר למשחקי role playing ברשת זה באמת כיף למי שאוהב את הסגנון, אבל הגרפיקה חלשה ויש לאגים שזה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 סרברים זה הרבה?

GUNZ זה בחינם לא? שווה משהו?

אם לא תחשיב את CS, CSS, ואת ET, 30 סרברים זה הרבה מאוד בארץ! באיזה עוד משחק חוץ מהמשחקים שציינתי ראית יותר מבערך 35-40 סרברים?

וGUNZ כן זה בחינם וזה בגדול אחלה משחק, אבל הגרפיקה לא הכי חדשה ובאמת נראה כאילו משתעממים מימנו מהר.......

אגב מישהו פה שיחק איי פעם soldat ברשת?! אחד המשחקים הממכרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה די חיסרון שאין עלילה, כי זה רק להרוג להרוג להרוג, וזה חוזר על עצמו ודי משעמם, כי העלילה בכל משחק מונעת מהמשחקים לחזור על עצמם, כי בדוגרי העיקרון די דומה, מבין?

זה תלוי, במולטי תמיד יש מפות חדשות ותמיד יש מישהו שמשחק טוב יותר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי, במולטי תמיד יש מפות חדשות ותמיד יש מישהו שמשחק טוב יותר ממך.

בקשר למפות חדשות, בסינגל לא צריך מפות חדשות, כי הדברים לא חוזרים על עצמם וכל פעם אתה במפה חדשה עד שאתה מסיים את המשחק, למרות שזהלא נכון לכל הסינגלים, במשחקים כמו BF בסינגל כן צריך מפות חדשות, אבל במשחקים כאלה גם בסינגל אתה מקבל מפות חדשות.

וזה שתמיד יש שחקן טוב יותר ממך, אתה תמידיכול להעלות רמה במשחק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...