משחק רשת או משחק מחשב?? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק רשת או משחק מחשב??

בלוסטון

משחק רשת או משחק מחשב??  

1245 הצבעות

1. 1. משחק רשת או משחק מחשב??

• משחקי רשת
    • משחקי מחשב
    • מי משחק משחקים בכלל??
      0

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ...מצטער לתקן אותך,אבל משחק הוא גם משחק מחשב.אם כבר-MultiPlayer,SinglePlayer (משחק יחיד,משחק רבים.המקביל ל''משחק מחשב'',''משחק רשת''.

בשבילי-סינגלפלייר.אני לא צריך חברים :nono:

עריכה: משחק שאני משחק עכשיו?Mario and Luigi-Superstar Saga באימולטור שלי לגיימבוי :s05:

עם המחשב החדש?אובליביון,באטלפילד,היטמן,וכל מה שעולה על רוחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהגיד איזה משחק אתם משחקים!....

אני GTA5

בוא נבהיר כמה דברים,כי הכותרת של הת'ראד הזה היא מטומטמת,והתוכן שלו עוד פחות הגיוני.

א)משחקי [מי בכלל משתמש בביטוי הזה?תאמר מולטיפלייר] הם משחקי מחשב לכל דבר

ב)לא קיים משחק כזה GTA5...מצטער לבשר לך

רשימת משחקי הGTA היא הבאה:

GTA

GTA:London 1969

GTA2

GTA3

GTA:Vice city

GTA:San andreas

והבא בסדרה זה GTA4 שמיועד לקונסולות הדור הבא

[אני לא מחשיב גם את GTA:Liberty city stores ואת GTA:ADVANCE ואת GTA2 לGBC ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נתעלם מהניסוח האומלל הזה של השאלה לרגע...

אני מעדיף משחקים ב-singleplayer ( או איך שאתה קורא להם- "משחקי מחשב" ), בגלל שהגרפיקה בהרבהיותר טובה, אין שום בעיות של פינגים ואפשרלשחק מתי שרוצים, וב"כ העלילה הרבה יותר טובה. דבר נוסף חשוב, אי אפשר לשחק במשחק יריות כמו FEAR ברשת, יש כומבן את ה-BF2 ועוד רבים כאלה, אבל זה שונה בהרבה ממשחקים FPS לסינגלפלייר כמו CRYSIS שעומד לצאת וכאלה, כי ברשת לא יהיה להם עלילה, ובמשחקים ברשת אתה רק משחק נגד חיילים וכאלה, אבל יש אויבים מסוימים בסיגל שאי אפשר לשים אותם במולטי, זה יכול להמשיך כך עוד הרבה... למרות שאי אפשר לומר שאין כמה יתרונות למולטי על הסינגל, אבל אני מעדיף סינגל :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF2,BF:SF,MOHAA,AOM כולם ברשת אני משחק :)

השם הזה מצחיק אותי כל פעם מחדש :lol: מואהה

אני משחק גם מולטי וגם סינגל פלייר... אבל בעיקר מולטי. CSS ן-cs 1.6 בעיקר. :screwy:

עריכה: הדבר הכי טוב בסינגל זה שאין אדמינים נובים כל פעם שיורים להם בראש נותנים לך ban :bash::pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אוהב לשחק יותר ברשת

אם בסינגל אז זה רק משחקי פעולה/shooters ופעם ב משחקים אחרים.... אגב עדיף שהמשחקים יהיו מבוססים על מלחמת העולם השניה :P.

נראה לי כבר ששיחקתי כל משחק אפשרי.... כרגע אני משחק GUNZ...(משחק ממש קל)

ובונא יש פה אנשים שעוד משחקים Mohaa?!?! זה אחד המשחקים!! היה לי אחלה תקופה במשחק הזה ממש נהנתי! הלוואי שיהיה שוב כמו פעם כשהיה 30 סרברים.... אני שוקל בירצינות לחזור......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...