"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי

hotlOOkin

Recommended Posts

הם לא שם, אם הם שם חיל האויר היה משמיד אותם

הם מוחבאים באיזה משהו הומניטרי, מחסן תרופות, בית חולים ודברים כאלה

זה לא משנה אם הם מוכנים לשיגור או לא, עצם העובדה שהם יכולים לירות את הטיל הזה מכל מקום בלבנון ועדיין לפגוע בפנים הארץ ולעשות הרבה נזק, זה כבר מדאיג, כי חיל האויר לא פועל בכלל בצפון לבנון, ואין לנו שום דבר שמה, ככה שהם יכולים לשגר את הטיל הזה מצפון, ואין לנו דרך לעצור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק היה לא בכוונת רק להם יש את זה אלה רק להם יש מספר כזה ולאחרים יש יותר.

אתה חושב שלרוסיה אין או לבריטניה,צרפת וכו אתה צוחק?

אפשר גם לחפור בור ארוך ואז לשגר אותו בזווית המתאימה לו.אני לא אומר שבטוח יש להם את זה אבל אני לא שולל אפשרויות.שללו אפשרויות כשנפגע הספינה ומה קרה?נזק גדול+5הרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם הם מוכנים לשיגור או לא, עצם העובדה שהם יכולים לירות את הטיל הזה מכל מקום בלבנון ועדיין לפגוע בפנים הארץ ולעשות הרבה נזק, זה כבר מדאיג, כי חיל האויר לא פועל בכלל בצפון לבנון, ואין לנו שום דבר שמה, ככה שהם יכולים לשגר את הטיל הזה מצפון, ואין לנו דרך לעצור את זה.

אני לא יודע על איזה חיל אוויר אתה מדבר, אבל זה של בהחלט פועל גם בצפון לבנון. בבקשה להתעדכן בחדשות.

רק היה לא בכוונת רק להם יש את זה אלה רק להם יש מספר כזה ולאחרים יש יותר.

אתה חושב שלרוסיה אין או לבריטניה,צרפת וכו אתה צוחק?

רוסיה מחזיקים את הטילים שלהם במחסנים תת קרקעיים, אבל השיגור נעשה מסיילו על-קרקעי. הטילים של בריטניה/צרפת וגרמניה גם, מוחזקים מתחת לאדמה, אבל לא דורשים סיילו בשביל שיגור בכלל. משגר פשוט יחסית מספיק.

ואני לא יודע איפה למדת פיזיקה, אבל אתה לא יכול לחפור בור בזווית של 70 מעלות, מצטער להודיע לך. האדמה שמעליך תגרום לקריסת המבנה התת קרקעי. את השאהין אי אפשר לשגר ממתחת לאדמה, צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אנשים שממש מזלזלים באויב וזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות. הגישה הזאת של "כן בטח! אם נופל טיל בת"א אנחנו מרסקים אותם" היא מגוכחת,. אם נסתכל בינתיים על מה שקורה אז חיזבלה הצליחו להפתיע אותנו כמעט בכל צעד בעימות הזה, החל מהאירוע שפתח את הלחימה ועד האירועים היום. אני רק אומר שכדאי להתפכח ולא לחשוב שזה הולך להיות קל, התקשורת מעדנת את הקרבות יותר מדי ויש הרבה דברים שאנחנו (האזרחים) לא יודעים ובגלל זה יש אנשים שמתפתים לחשוב שכל העסק הזה הוא הליכה בפארק (או לפחות ככה זה משתמע מהדברים של חלק מהאנשים פה).

לגבי הנושא המקורי, איכשהו לא נראה לי הם ישגרו כל כך הרבה טילים בו זמנית על ת"א כי זה די מראה שהם נדחקו לפינה ומתחילים לנקוט צעדים שנראים נואשים, אבל לא צריך לשלול את האפשרות שאכן יהיו לא מעט טילים על ת"א בשלב כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומכם לא הייתי מלגלג ומתייחס לזה בהומור... "כלב נובח אינו נושך" זה משהו שאפשר להגיד בעיקר על , לא על נסראללה..

אבל אם אתם מעדיפים לקבור את הראש בחול, סטייל שמאלמרט וההתנתקות, שיהיה לכם בכיף.. אני רק לא בטוח שישאר לי למי להגיד "אמרתי לכם".. ::)

ה"כלב הנובח ואינו נושך" הזה פירק לך את ביירות,גרם למאות אלפי אנשים לברוח מבתייהם,דחק את החיזבאלה לפינה(ופעולה כמו הפצצת ת"א נראית כמו פעולה נואשת בהחלט וניסיון למות "שהיד")..על כול הרוג שלנו יש 20 שלהם,על כול פצוע שלנו יש 30 שלהם

עד שתראו פצצת אטום באוויר לא תירגעו,אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"כלב הנובח ואינו נושך" הזה פירק לך את ביירות,גרם למאות אלפי אנשים לברוח מבתייהם,דחק את החיזבאלה לפינה(ופעולה כמו הפצצת ת"א נראית כמו פעולה נואשת בהחלט וניסיון למות "שהיד")..על כול הרוג שלנו יש 20 שלהם,על כול פצוע שלנו יש 30 שלהם

מיליוני אנשים ברחו מהבתים תראה חדשות ..

רעבק האחמדנהג"ה איך שלא קוראים לו נשיא איראן לא מפסיק לאיים על ועוד נותנים לו לבנות פצצה גריעינית :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה גודל סטנדרטי יש פצצה שיכולה למחוק רחוב יש שיכולה למחוק שכונה יש שיכולה למחוק עיר יש שיכולה למחוק אזור חיוג שלם יש שיכולה למחוק ארץ יש שיכולה למחוק יבשת הכל תלוי במשקל של הפצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו, הוא בטוח שהטרור ינצח, הוא כבר קבע שהציונות הולכת להעלם בקרוב, ושכמובן נסראללה ימחוק את תל אביב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה כלשהיא בהבנת הנקרא ?

כל מה שאמרתי זה שאם כבר אפשר להגיד על מישהו את הביטוי הזה, זה לישראל (תזכורת: "קסאם אחד יצא מעזה אחרי ההתנתקות - ועזה תבער!!"), ולא על נסראללה, שבינתיים קיים כל מה שהוא הבטיח.

עזוב אותו, הוא בטוח שהטרור ינצח, הוא כבר קבע שהציונות הולכת להעלם בקרוב, ושכמובן נסראללה ימחוק את תל אביב...

Ostrich%20head%20in%20sand.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה חיל אוויר אתה מדבר, אבל זה של בהחלט פועל גם בצפון לבנון. בבקשה להתעדכן בחדשות.

רוסיה מחזיקים את הטילים שלהם במחסנים תת קרקעיים, אבל השיגור נעשה מסיילו על-קרקעי. הטילים של בריטניה/צרפת וגרמניה גם, מוחזקים מתחת לאדמה, אבל לא דורשים סיילו בשביל שיגור בכלל. משגר פשוט יחסית מספיק.

ואני לא יודע איפה למדת פיזיקה, אבל אתה לא יכול לחפור בור בזווית של 70 מעלות, מצטער להודיע לך. האדמה שמעליך תגרום לקריסת המבנה התת קרקעי. את השאהין אי אפשר לשגר ממתחת לאדמה, צא מהסרט.

שוב לא הבנת אותי,תדמיין לך צורה שלך מלבן עכשיו תניח אותו על האדמה ותלחץ אותו איזה 10 מטר למטה.מה יוצא לך?אתר שיגור אפשר להכניס לתוכו משאית ובמקרה הצורך היא כבר תשגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...