מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P ) - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P )

stone cold

Recommended Posts

הוא יותר קטן וקומפקטי(המסכים באותו גודל) וכמובן מעוצב הרבה יותר טוב

שינו את המיקום של המיקרופון גם

המסך שלו הוא המסך הכי בהיר כיום בשוק...זה מדהים פשוט

יש 4 רמות ואני על הרמה השלישית

אני אפרסם פה יותר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה סיבה יש ליקנות DS רגיל כשהDS LITE בשטח?

ואיך שזה נראה ככה, הDS LITE הולך לעקוף את המכירות של הPSP בגדול, זה רק עניין של זמן....

זה לא ממש קשור אבל ראיתי עכשיו שהולך לצאת medal of honor לPSP בסוף שנה!!! אחח תענוג לי (שלא נדבר על זה שאמרו שצריך לצאת גם CoD לPSP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..לא רוצה לעצבן אותך,אבל...אתה מודע לכך שכל המשחקים מאז מואהאה היו...crap,נכון?

יענתו allied assult? זה דווקא היה אחד המשחקים בזמנו! (אני אישית גם את ספירהד אהבתי...) אחריו זה נכון שכל שאר משחקי הסידרה לא היו משהו

חחח אבל עזוב זה לא קשור לנושא.... עוד נקבל אזהרה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיבה יש ליקנות DS רגיל כשהDS LITE בשטח?

ואיך שזה נראה ככה, הDS LITE הולך לעקוף את המכירות של הPSP בגדול, זה רק עניין של זמן....

זה לא ממש קשור אבל ראיתי עכשיו שהולך לצאת medal of honor לPSP בסוף שנה!!! אחח תענוג לי (שלא נדבר על זה שאמרו שצריך לצאת גם CoD לPSP)

COD בוטל

יוצא vice city stories (אני אישית הכי אהבתי את VC, עכשיו שהוא יוצא ל PSP- שמחת עולם בשבילי)

יוצא Metal gear solid נורמלי, לא metal gear acid המעאפן, יוצא Killzone: Liberation שזה משחק מעולה, כרגיל פיפ"א ו NBA כמיטב המסורת, ובזמן האחרון המשחקים ל PSP נכנס להילוך גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD בוטל

יוצא GTA vice city stories (אני אישית הכי אהבתי את GTA VC, עכשיו שהוא יוצא ל PSP- שמחת עולם בשבילי)

יוצא Metal gear solid נורמלי, לא metal gear acid המעאפן, יוצא Killzone: Liberation שזה משחק מעולה, כרגיל פיפ"א ו NBA כמיטב המסורת, ובזמן האחרון פיתוח המשחקים ל PSP נכנס להילוך גבוה.

COD בוטל????

ואי אלוהים כמה אני מתחנן שזה לא נכון

אתה בטוח?!?! ראיתי בIGN והמשחק עדיין נמצא שם, לא כתוב שהוא בוטל או משהו:

http://psp.ign.com/objects/837/837077.html

בדרך כלל כשמשחק מתבטל אז הם כותבים......

ויאללה כבר שיגיע Tekken: DR! סעמק עוד מעט אני נוסע לפולין (1.8) יש לכם מושג מתי המשחק מגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD בוטל????

ואי אלוהים כמה אני מתחנן שזה לא נכון

אתה בטוח?!?! ראיתי בIGN והמשחק עדיין נמצא שם, לא כתוב שהוא בוטל או משהו:

http://psp.ign.com/objects/837/837077.html

בדרך כלל כשמשחק מתבטל אז הם כותבים......

ויאללה כבר שיגיע Tekken: DR! סעמק עוד מעט אני נוסע לפולין (1.8) יש לכם מושג מתי המשחק מגיע לארץ?

טקן יצא כבר בארצות הברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...