אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה

-Del Piero-

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מחפש לצעירים[לי] בתקציב של עד 42 אלף שקל וחשבתי שיוכלו לעזור לי לבחור פה

דווקא החוזק של המנוע זה לא במקום הראשון אצלי

מה שאני מחפש ברכב הזה הוא שיהיה לפחות שנת 2000 ומעלה, ושיהיה עם תיבת הילוכים אוטומטית חובה[זה הוראה "מלמעלה"]

מנוע 1.6 יכול להיות נחמד, ועדיף 5 דלתות

באופן אישי נדלקתי על הסיאט איביזה, תגידו מה דעתכם בבקשה..

תודה מראש, אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי מתרחק מסיאט בת 6-7, הן אולי המכוניות הכי פחות אמינות היום (למרות שפז'ו, סיטרואן, פיאט, רנו ובעצם כל אירופאי-לא-גרמני נותן פייט רציני).

השאלה אםא אתה מעדיף להנות מהאוטו או שאתה אוהב לנסוע במונית חזרה מהמוסך.

עכשיו אני לא אומר שכל כזה יעשה לך צרות, אני אומר שהסיכוי שתקלה מסוימת תקרה יהיה הרבה יותר גדול ברכב אירופאי-לא-גרמני מאשר בקוריאני/יפני נחמד.

הדעה הזאת מתבססת על עשרות סקרי דעת קהל מכל רחבי העולם, ונתונים של מוסכים שמפורסמים מדי פעם בעיתון.

בעיקרון הייתי חושב על סיריון או טורוס, או איזה הונדה עם נכנסת בתקציב.

בעיקרון הבעיה עם היפאניות (ובמידה גם הקוראיניות) שהן שומרות על הערך שלהם מאד מאד טוב, ולכן תצטרך לרדת בשנתון כדי למצוא משפחתי. רק השבוע פורסם בידיעות שיונדאי שאקסנט שנת 2000 ידנית שווה 43 אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת 2 דברים-

דבר ראשון אני לא מחפש אוטו משפחתי, להיפך אני מעדיף משהו קטן וקומפקטי בדיוק כמו הסיאט איביזה החמודה..

דבר שני אני רוצה רק גיר אוטומטי בלבד ! זה לא שאני רוצה, אני חייב. עזוב למה[זה לא שאין לי רישיון על ידני או משהו...].

מה הבעיה עם איביזה 2001-2002 ככה? יש איזה משהו מיוחד? ועד כמה שאני יודע, כל תקלה יכולה לקרות בכל רכב.. זה לא מדוייק..

ובבקשה לא סיריון.

מה זה טורוס? ואיזה הונדה לדעתך תוכל להיכנס בתקציב שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמה של הרכב הידני היה להראות ששמירת המחיר היא מאד גובהה (שזה רע לקונה ב40 אלף שקל שסביר להניח יקבל כמה אלפים בודדים כשהוא ימכור אותה, בכל מקרה)

כל תקלה יכולה לקרות בכל . אבל סטטיסטית יש ברכבי סיאט הרבה יותר תקלות מאשר בדייהטסו למשל. לאחותי למשל יש דייהטסו שרייד. האוטו מאד מאד אמין, למרות שהוא כבר בן 14, אנחנו לוקחים אותו למוסך בעיקר לבדיקות תקופתיות. אין לו תקלות כמעט.

לידידה שלי יש פיאט אונו. היא למשל כל שבועיים, מבקשת ממני שאני אבוא לאסוף אותה מהמוסך... היא זרקה הרבה יותר ממחיר האוטו על תיקונים.

שוב, אני לא אומר את זה רק מהניסיון שלי או מסטיגמה, סטטיסטית יפאני יראה פחות תמוסך (וזה לא אומר שאתה יכול למצוא אירופאי ללא תקלות, או יפני שכל הזמן יתקלקל, זה אומר שיש הרבה יותר סיכוי שתמצא רכב יפני שלא יתקלקל, מאשר רכב אירופאי כזה)

טורוס - זה הג'יפון של דיההטסו.

תאמת לא מצאתי ברשת מחירון מספיק טוב שאני אוכל לחפש לך רכבים.

אבל תחשוב סוזוקי, ודייהטסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסתמך על סקר דעת קהל בנוגע לאמינות מכוניות זה כמו הפרסומת של המזגן של אלקטרה

"הכי חסכוני בצריכת חשמל לפי סקר דעת קהל"

רבאק זה מדיד

אפשר למדוד את זה

כמה תקלות כמה כסף כמה וואט

זה סה"כ לשחק על הבורות של האנשים

אגב מיירון אם לא ידעת, סיאט שייכת לוולקסווגן (כמו לא מעט חברות אחרות), ולכן היא דיי זהה לפולו מאותו דור

מן הסתם המכלולים הם כמו בפולו (שהוא אוטו גרמני), והשלדה זהה

-nVIDIA- אם אתה שואל אותי, זה לא המקום להתייעץ

www.carsforum.co.il

הרבה יותר מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה לגבי האמינות של פולקסווגן לעומת המכוניות היפניות שנוייה במחלוקת... יש הרבה חסידים של מכוניות גרמניות שיגידו לך שאין דבר יותר אמין מפולקסווגן. לעומת זאת, הרבה מאוד דעות אומרות שאוטו יפני יותר אמין. זה שהן זהות - אומר שגם החלקי חילוף זהים, מה שאומר שחלקי חילוף לסיאט יהיו יקרים כמו של פולקסווגן (והם יקרים). בכל מקרה, כמו שאמרו מקודם, זה לא המקום.

http://www.carsforum.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיא זהה לפולו[דבר שכבר ידעתי], זה טוב או לא?

לטוב ולרע

הדעה לגבי האמינות של פולקסווגן לעומת המכוניות היפניות שנוייה במחלוקת... יש הרבה חסידים של מכוניות גרמניות שיגידו לך שאין דבר יותר אמין מפולקסווגן. לעומת זאת, הרבה מאוד דעות אומרות שאוטו יפני יותר אמין. זה שהן זהות - אומר שגם החלקי חילוף זהים, מה שאומר שחלקי חילוף לסיאט יהיו יקרים כמו של פולקסווגן (והם יקרים). בכל מקרה, כמו שאמרו מקודם, זה לא המקום.

http://www.carsforum.co.il

אם אתה לא מבין אל תענה

אותו החלק עם אותו המס' סידורי עם לוגו של סיאט או של סקודה (פאביה) עולה הרבה פחות מאותו חלק עם לוגו של אאודי או וולקסווגן

זה טריק ידוע של מוסכים מורשים להזמין חלק כביכול לסיאט איביזה או לסקודה פאביה ובעצם לשים אותו בפולו (במה שאפשר, זה אומר הכל חוץ מהחלקים החיצוניים)

טכנית מדובר על אותו חלק בשקית אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...