אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה

-Del Piero-

Recommended Posts

דילגתי על כמה עמודים אבל קראתי את התגובות הראשונות , ואני רוצה להגיד לך שסיאט זה אוטו מצויין , אני נהוג על סיאט קורדובה 2002 (היפה לא המכועורות האלה של 2003+) וזה ממש חזק גם מבחינת אחיזה , ביצועים וגם מבחינת תקלות. כל אלה שאומרים שמכוניות גרמניות לא אמינות מישהו פה ראה הרבה מוניות יפניות \קוריאניות? (נקודה למחשבה) .

בקיצור אני בעצמי הוסף כסף עכשיו לסיאט לאון 2002. (הקורדובה של ההורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תא מטען ענק, יחסית זול, אמין מאוד מאוד, יש ממנו המון (שזה פועל יוצא של הסיבות הקודמות) ולכן חלפים משחיטה זולים, טיפולים זולים ברוב המוסכים

זה למעשה VW בורה עם בגאז' גדול יותר (על חשבון תא הנוסעים קצת) וסמל צ'כי מקדימה

ובלי לשלם את הפרמיה על הסמל של ה-VW

יש כמה אנשים (שאחד מהם מאוד קרוב אליי) שחדפו את השקודות כמוניות, ולמעשה עכשיו שקודה בארץ היא הרווחית ביותר שהיא הייתה בארץ אי פעם

כמו כן לא מזמן צ'מפיון ס.כ.ו קאר (יבואנית שקודה) עושה גם ביטוחים (דרך זוהר ביטוחים) לשקודות במחירים מצוינים

כמובן עוד לא ציינתי שהמנוע 1.9TDI הוא חסכוני (שזה דבר משמעותי כשאתה ממלא כל יום טנק דלק) ואמין מאוד (לא תשמע על מנוע שהולך ללא סיבה, או טורבו שמושבת סתם, למעשה יש שני מקרים שראיתי בקשר למנוע - יוניט חום מנוע אצלי באוקטביה שהוחלף במסגרת אחריות, וטורבו מת שהתברר לאחר מכן שבכלל נלקח ממשחטה והיה באוקטביה שהושבתה, הבנאדם מכר את הטורבו העובד שהיה אצלו ושם טורבו שחוט)

בנוסף על כך הבטיחות, אישית עוד לא ראיתי אוטו כל כך בטוח, וכשמדובר על נהגי מוניות תהיה בטוח שהם עושים יותר תאונות מכל אחד אחר

פעם ראית צונח 9 מטר לתוך בית והנהג יוצא בלי פגיעה בכלל?

פעם ראית עושה שתי סלטות קדימה, נוחת על הגג והנהג לא נפגע?

פעם ראית שנכנס ברכב אחר (לצורך העניין זה היה מאזדה 3) מאחורה וריסק לרכב הקדמי את הצורה?

אני ראיתי את כל אלה ויותר

באף אחד מהמקרים האוקטביה לא מיצמצה והנהג יצא כמו חתן

במקרה של הנפילה הוחלף כמעט כל המכני ורוב הפחחות, ללא נזק לשלדה

במקרה של ההתהפכות הרכב הושבת כיוון שקיבל קצה שלדה בתאונה, וכמעט כל המכני וכל הפחחות נהרסו לגמרי

במקרה של הכניסה במאזדה הוחלף פגוש קדמי, רדיאטור, מצבר ושתי כנפיים, המאזדה נזקקה להחלפה של המון פחחות (למעשה פגוש, דלת תא מטען, שת כנפיים, מערכת פליטה, גלגלים אחוריים (לא רק הצמיגים), וזה רק הנזקים שאני ראיתי, מן הסתם מתחת לפח הסתתרו עוד נזקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיה (KIA) מנסה להיכנס לתחום של המוניות

אבל אני לא צופה להן נתח שוק מזהיר

המכוניות יקרות, הבגאז' יותר קטן והרכב עצמו קטן יותר

דווקא המחיר שלהם הרבה יותר אטרקטיבי משל האוקטביה.

נתחיל בזה שהמג'נטיס מקטגוריה אחת למעלה (משפחתיות גדולות מול משפחתיות) מה שאומר שהיא יותר מרווחת (האוקטביה הקודמת ממש צפופה מאחור אין לי ניסיון עם החדשה), יש לה מנוע טורבו דיזל 140 כ"ס והיא עולה 158 אלף שח וזה מקביל למחיר של האוקטביה 1.9 עם 105 כ"ס.

יחסית זול,

הרשה לי לגחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המחיר שלהם הרבה יותר אטרקטיבי משל האוקטביה.

נתחיל בזה שהמג'נטיס מקטגוריה אחת למעלה (משפחתיות גדולות מול משפחתיות) מה שאומר שהיא יותר מרווחת (האוקטביה הקודמת ממש צפופה מאחור אין לי ניסיון עם החדשה), יש לה מנוע טורבו דיזל 140 כ"ס והיא עולה 158 אלף שח וזה מקביל למחיר של האוקטביה 1.9 עם 105 כ"ס.

לא יודע אם אתה יודע

אבל המחיר של אוקטביה למונית עומד על 110 אלף ש"ח כולל מע"מ (שמן הסתם חוזר)

מדובר על אוקטביה חדשה 1.9TDI

אגב לא ראיתי אפילו מג'נטיס אחת מונית, ראיתי שתי קארנס

התמחור של KIA למוניות גרוע ביותר

ועוד לא ציינתי שהצמיגים גדולים יותר (שזה הופך להיות משמעותי כשאתה מחליף צמיגים כל חודשיים שלושה ולא פעם בשנתיים)

וכמובן החלפים, או החלפים והטיפולים

הרשה לי לגחך

אז אתה לא מודע לתמחור של המוניות (שהוא כמובן שונה מהתמחור לפרטיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראית צונח 9 מטר לתוך בית והנהג יוצא בלי פגיעה בכלל?

פעם ראית עושה שתי סלטות קדימה, נוחת על הגג והנהג לא נפגע?

פעם ראית שנכנס ברכב אחר (לצורך העניין זה היה מאזדה 3) מאחורה וריסק לרכב הקדמי את הצורה?

9 מטר לתוך בית?

מישהו כאן רואה יותר מדי YES4

:smile1: :smile1:

ולגבי שקודה אני חייב לציין שהיא באמת נוחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסה דרך גדר כחולה כזאת (נו אתם יודעים על מה אני מדבר)

נפילה של 9 מטר (כן כן) ואז האוטו פשוט נכנס בקיר של הבית

מה שהסתיים במכסה מנוע בתוך בית

או זה היסטוריה, לפני בערך 5 שנים זה היה

אני מאמין שלפחות חלק מאנשי בית שמש זוכרים (מי שלא היה קטן מדי אז)

אה שכחתי לציין שזאת הייתה נהגת (מונית) אם זה עונה על שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה שכחתי לציין שזאת הייתה נהגת (מונית) אם זה עונה על שאלות

חחחחחחחחחחחח רשע :P

אני שונא את שקודה אוקטביה בגלל סיבה אחת: יש לנו בורה ואני שונא את העובדה שזה כמעט אותו אוטו רק עם 25% "הנחה" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוקטביה

חחחחחחחחחחחח רשע :P

אני שונא את שקודה אוקטביה בגלל סיבה אחת: יש לנו בורה ואני שונא את העובדה שזה כמעט אותו אוטו רק עם 25% "הנחה" :D

וחלוקה טיפה שונה של הספסל האחורי והתא מטען

באוקטביה יש פחות מקום לספסל האחורי וקצת יותר לתא מטען

בבורה הפוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

40,200 ש"ח

זה גיר ידני

אוטומט מגיע רק בסטלה (3 דלתות שעולה 40,500 ש"ח) או בסיגנו (75 כ"ס, 3 או 5 דלתות, מחירון 40,500 ו 40100 בהתאמה)

קח בחשבון שבד"כ איביזה נמכרת מתחת למחירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...