חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 46 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

מי אמר ליתקפל

אבל צריך ליזכור מה המטרה הראשית

מבחינתי זה לסלק תחיזבלה מהזירה -ובלי לילחם בנו לחיזבלה לא יהיה במי לילחם והלבנונים פשוט יעלימו אותו

החיזבלה חיב אויב בישביל ליתקים בלי אויב הוא כלום ובלי להיות בגבול ואם הוא פשוט לא יוכל לילחם יותר בנו

שמאלמארט ופרס כבר מצאו להם איך להתשיק הכול

אני מזיין להם תראש אם הם מסיכממים למה שלבנון הציעו

עלק הפסקת אש והלכניס את ולבנון ותאום לדרום שישמרו שלא ירו קטיושות כן בטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MLRS זה פצצה עם המון פצצות קטנות בפנים, כמו מרבד. זה נועד כדי לשמיד סוללות אלטלריה של האויב.

התעלמות מוחלטת אני רואה.

http://www.israeli-weapons.com/weapons/vehicles/self_propelled_artillery/mlrs/MLRS.html

כנס!!!!!!!

חפש בגוגל!!!!!!!

הכל מוביל לאותה תוצאה.

למה שאתה מדבר עליו קוראים פצצת מצרר (אני מניח שאתה כבר יודע את זה) והן בד"כ מסומנות כ GBU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MLRS זה פצצה עם המון פצצות קטנות בפנים, כמו מרבד. זה נועד כדי לשמיד אלטלריה של האויב.

זה סוג אחד של חימוש למערכות MLRSים, בכל אופן הסיבה היחידה שצהל מחזיק בMLRSים היא הרתעתית, אין להם שום ערך אסטרטגי חוץ מירי על ריכוזי כוחות גדולים ו/או ריכוזי אוכלוסיה, כיוון שבמלחמות שלנו אין ריכוז כוחות אוייב אז אנחנו שומרים את הסוללות הללו מכוונות על סוריה ולבנון כדי שהם ידעו שאם הוא מגזימים אנחנו מוחקים להם עיר או שניים.

התעלמות מוחלטת אני רואה.

http://www.israeli-weapons.com/weapons/vehicles/self_propelled_artillery/mlrs/MLRS.html

כנס!!!!!!!

חפש בגוגל!!!!!!!

הכל מוביל לאותה תוצאה.

למה שאתה מדבר עליו קוראים פצצת מצרר (אני מניח שאתה כבר יודע את זה) והן בד"כ מסומנות כ GBU

על מה בדיוק אתה מתווכח, רוב החימוש לMLRSים שיש לישראל הוא כזה, ובלינק שלך מדברים על זה...

tcsr.jpg

bomblet warhead = פצצות מיצרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מסכים להפסקת האש הזו בכמה תנאים:

-לפרק את אירגון החיזבאללה מנשקו,ולשמור על כל הגדה המערבית מפני ירי ארטילריות,וניתוק החיזבאללה באופן מוחלט מהשלטון

-החזרת כל החיילים החטופים

-הסגרת נצראללה לידי [חי או מת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לMLRS כל מיני סוגי רשקים, יש בין השאר רשק עם פצצונות.

בנתיים גם מדברים על זה שנורו דגמים ישנים של הרקטה ללא תיקון מסלול (מה שהופך אותה לטיל, או שאני טועה?).

אגב, GBU מסמן פצצה עם קיט הנחיית , CBU מסמן פצצות מיצרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מסכים להפסקת האש הזו בכמה תנאים:

-לפרק את אירגון החיזבאללה מנשקו,ולשמור על כל הגדה המערבית מפני ירי ארטילריות,וניתוק החיזבאללה באופן מוחלט מהשלטון

-החזרת כל החיילים החטופים

-הסגרת נצראללה לידי [חי או מת]

מה שאתה אומר אלו המטרות של כל המתקפה, בחיים לא יציבו לנו כאלה תנאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שהבאתם הוא האתר הכי מפיל שראיתי בחיים שילי....מי דפוק לעלות לרשת...מידע סודי ???????

על סוגי הנשקים שלנו..??שיעלו מפות ותידרוכים של צה''ל וזהו... מה נסגר עם מי שעשה את האתר?

זה מידע צבאי..אני לא מאמין... :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מידע סודי? כאילו שהם לא יודעים את זה כבר. ותאמין לי שהרבה טילים שיש לישראל לא ראיתי באתר הזה במיוחד את אלה שמסווגים כטילים סודיים כמו ה*** וה**** **** ויש גם את ה... טוב את הרמז הבנת, שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שהבאתם הוא האתר הכי מפיל שראיתי בחיים שילי....מי דפוק לעלות לרשת...מידע סודי ???????

על סוגי הנשקים שלנו..??שיעלו מפות ותידרוכים של צה''ל וזהו... מה נסגר עם מי שעשה את האתר?

זה מידע צבאי..אני לא מאמין... :\

אין שמה שום דבר שהוא סודי, זה הכל מולבן ורוב המידע הוא מפרסומים של רפאל, ITL תע"ש IAI וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היינו מקבלים הרבה ביקורת אבל תאמין לי שעמוק בלב גם הם(שאר העולם) מתים להיפתר מהלבנונים וגם מאיתנו.

MOAB ממש לא שקול לפצצה געינית אבל האפקט הפסיכולוגי שקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי רוצה להפטר מהלבנונים, 52% מהם הם נוצרים פרו מערביים שרק רוצים לחיות בשקט.

החיזבאלה השיעי הוא מיעוט בלבנון, מיעוט שנתמך ע"י סוריה ואיראן ונמצא בעמדת כוח בדרו"ל אבל עדיין מיעוט שאף אחד לא רוצה אותו שמה, ואותו עם MOABים לא תשמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...