חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 48 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי השכמה כמו שצריך! 8 הרוגים עשרות פצועים בחיפה תגידו לי זה נרומלי ?@#$#$?@?#

כוס עמק תשרפו את כול דרום לבנון הוצאנו כרוזים שמי שלא רוצה להפגע שיצא משם אחרת דמו בראשו!@#$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו קריאה של כוחות הביטחון לכול תשובי חדרה וצפונית ממנה לשבת במקלטים

תושבי חדרה עד תל אביב לשהות בקרבת מקלטים ליתר בטחון(כמו שאמרו לחיפה בהתחלה לשהאר ליד מבנים ואז הם חטפו בראש)

אני ממליץ לכולם לעשות את מה שעשיתי אתמול העברתי את כול הדברים החיונים לשהיה של חודש לבונקר

תעיברו בקבוקי מים,מזרנים,קופסאות שימורים לא סתם תירס אם יש חשמל שימו מקרר קטן אם דברים,בגדים להחלפה,מסכת אב''כ,ערכת עזרה ראשונה,פלאפון + מטען+ מטף כיבוי

יאלה כולם לבונקרים אני שמתי גם מחשב וטלוזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו קריאה של כוחות הביטחון לכול תשובי חדרה וצפונית ממנה לשבת במקלטים

תושבי חדרה עד תל אביב לשהות בקרבת מקלטים ליתר בטחון(כמו שאמרו לחיפה בהתחלה לשהאר ליד מבנים ואז הם חטפו בראש)

אני ממליץ לכולם לעשות את מה שעשיתי אתמול העברתי את כול הדברים החיונים לשהיה של חודש לבונקר

תעיברו בקבוקי מים,מזרנים,קופסאות שימורים לא סתם תירס אם יש חשמל שימו מקרר קטן אם דברים,בגדים להחלפה,מסכת אב''כ,ערכת עזרה ראשונה,פלאפון + מטען+ מטף כיבוי

יאלה כולם לבונקרים אני שמתי גם מחשב וטלוזיה

מאיפה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לאן לברוח אחי כוס אמא של שמאל מארט הומו מטומטם שלא יודע מה לעשות ? נמאס לי להגיד אמרנו לכם כי עכשיו אני אומר לעצמי כול השמאלנים הדפוקים לא רק שהרסו להם תחיים הם הרסו לי תחיים למה אני צריך לסבול בגלל שמאלנים ? למה אני צריך למות למה אני צריך לחיות בפחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]shut the fuck up and stop whining like a little bitch, the government does is ever good for you, even if they had nuked them you'd still complain about something. (and this goes out for all the rest of the right wing zealots and warmongers on this forum as well)

I'm very happy with the way the government is dealing with the crisis, they've dealt a massive amount of damage while keeping civilian casualties to the minimum.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]shut the fuck up and stop whining like a little bitch, the government does is ever good for you, even if they had nuked them you'd still complain about something. (and this goes out for all the rest of the right wing zealots and warmongers on this forum as well)

I'm very happy with the way the government is dealing with the crisis, they've dealt a massive amount of damage while keeping civilian casualties to the minimum.[/ltr]

אם זה יקרה החיזבאללה בטח יכנע מיד. "הקסאמים של אולמרט ופרץ" בקושי קיסם שיניים יש לשני הפחדנים האלה, רק בגלל שהם יותר דיברו מאשר עשו אנחנו סובלים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על בריחה מהקטיושות אני גר באילת למזלי

ואני חייב לציין שהבתי מלון פשוט מ-פ-ו-צ-צ-י-ם במלוא מובן המילה...העיר נהיתה פשוט ת"א 2 כל כך מפוצץ ומגעיל לא היה הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לאן לברוח אחי כוס אמא של שמאל מארט הומו מטומטם שלא יודע מה לעשות ? נמאס לי להגיד אמרנו לכם כי עכשיו אני אומר לעצמי כול השמאלנים הדפוקים לא רק שהרסו להם תחיים הם הרסו לי תחיים למה אני צריך לסבול בגלל שמאלנים ? למה אני צריך למות למה אני צריך לחיות בפחד ?

גם פחדן גם בכיין.

למה אתה צריך למות? כי למדינה שלך יש עקרונות והיא לא תרצח מיליוני אזרחים בשביל שתוכל לגרבץ בשקט בבית שלך, ואתה תמות בשבילהם כמו כל אחד אחר במדינה הזאת שמוכן למות בשבילהם אז תפסיק לבכות כבר תינוק.

אנשים כמוך כבר נוצחו על ידי הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פחדן גם בכיין.

למה אתה צריך למות? כי למדינה שלך יש עקרונות והיא לא תרצח מיליוני אזרחים בשביל שתוכל לגרבץ בשקט בבית שלך, ואתה תמות בשבילהם כמו כל אחד אחר במדינה הזאת שמוכן למות בשבילהם אז תפסיק לבכות כבר תינוק.

אנשים כמוך כבר נוצחו על ידי הטרור.

שמע יא איש שפל ועלוב שכמותך

שאתה תחיי פה כבר שנתיים וכול בוקר נופלים לי פה קטיושות\רקטות\פצמרים\קאסמים ולא יודע מה ועושים לך כאלה בוומים ומפוצצים לך את כול הזכוזיות בבית

מתי שבא להם

אז תדבר איתי טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...