AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה

lmlm

Recommended Posts

גם בקטגורית כרטיסי מסך הייתה תקופה ש-Ati שלטה בשוק ונווידיה לא יכלה לפתח תשובה ראויה. נווידה פשטה רגל? לא. הם פיתחו את סדרה 6 שקרעה ל-Ati את הצורה. גם תצליח להתאושש.

אז זהו, שזה נכון עד כרטיסי MID-END =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא זוכר את כ"כ לא תחרותית מאז שהם הציגו את ה K-7.

אולי ב-2002 כשהנורתווד הואץ לאורך השנה בקצב מדהים ול לא היתה תשובה...

אז זה היה נראה כאילו על סף פשיטת רגל ברגעים מסויימים.

גם אם מפת הדרכים אמיתית ולא תשתפר כנראה שההשפעה על הביצועים העסקיים של תיהיה פחותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes...

כמו שאמרתי חישבתה מחיר מעודכן בארץ למחיר הלא מעודכן בחו"ל...

כשה3500 עלה 180$ בחו"ל הוא נימכר בכ1200 בארץ אם אני זוכר נכון...

לדעתי הטעות של היא שקצת אחרי השקת היונה כשהתחילו השמועות שאינטל תוציא אותו לנייחים ישבה בשקט ולא עשתה כלום..

ועכשיו הם יתקעו שנה בלי מיתחרה הולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, עוד מישהו פה יש דעה בשקל על המצב ?

ואני גם לא מבין למה אנשים מתפלאים... בית הקברות מלא בחברות שעשו טעויות עסקיות, גם בתחום הזה. (לא שזה המצב פה, אבל כולם פה מבינים ומתפלאים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מקווים ש- תצליח להתאושש , אבל הבעייה , שכל השיפור בעלייה במכירות בשנים האחרונות של , ייעצר וידרדר

בפועל תלך אחורה ותאבד את האחיזה בחלק גדול מהשוק , שהיא כל-כך עמלה להשיג אותו

אני מקווה שאני טועה

אתה טועה מסיבה פשוטה!

ארכיטקטורת הקור לא מביאה ביצועים טובים יותר מ-k8, לפחות לא בהפרש משמעותי לעומת סדרת הנטברסט של .

וודקרסט לא מביא שיפור על אופטרון בביצועי שרתים, במבחן של שרת אפאצ'י האופטרון לקח בגדול!

זה כבר כשלון עבור .

אינטל תקועה עם ארכיטקטורה מיושנת, לעומת שתמשיך להמריא עם הארכיטקטורה שלה, רק מסתבכת ונכנסת למסלול התנגשות בקיר.

AMD כבר תומכת ב-imc, soi...

http://www-03.ibm.com/chips/news/2004/1213_amd.html

בקיצור ל-AMD יש לאן להתפתח, מהלכת על חוט דק, fsb מישהו אמר... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה מסיבה פשוטה!

ארכיטקטורת הקור לא מביאה ביצועים טובים יותר מ-k8, לפחות לא בהפרש משמעותי לעומת סדרת הנטברסט של .

אולי בעולם הדמיוני שלך לא, בעולם האמיתי ההפרשים בביצועים ניכרים

וודקרסט לא מביא שיפור על אופטרון בביצועי שרתים, במבחן של שרת אפאצ'י האופטרון לקח בגדול!

זה כבר כשלון עבור .

אתה פשוט לא נותן לעובדות להפריע לך

http://www.anandtech.com/IT/showdoc.aspx?i=2772

הWOODCREST מהיר יותר מהאופטרון

The Xeon 5160, a.k.a. Woodcrest, will simply be the most powerful server CPU this year (though it's not yet available for purchase of course). As our extrapolated calculations show, even a 2.6 GHz Woodcrest will outperform the current Opteron 285 with a 5 to 55% margin, short of impressive

אינטל תקועה עם ארכיטקטורה מיושנת, לעומת שתמשיך להמריא עם הארכיטקטורה שלה, רק מסתבכת ונכנסת למסלול התנגשות בקיר.

AMD כבר תומכת ב-imc, soi...

http://www-03.ibm.com/chips/news/2004/1213_amd.html

בקיצור ל- יש לאן להתפתח, מהלכת על חוט דק, fsb מישהו אמר... ;)

בינתיים לאינטל יש חדשה ויעילה וAMD

לעומתה מעלה תדרים על מנת לנסות להדביק את הפער (מזכיר לך את אינטל בעבר? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, אתה מצחיק אתה.. תפסיק להידלק על השוואה אחת לא ברורה (שגם לא מייצגת את הסיבה היחידה לשרתים.. יש עוד כמה תוכנות חוץ מאפצי)...

לגבי הארכיטקטורה, עזוב, אני אפילו לא יגיב.

ולגבי טכנולוגיות, תאמין לי, שאינטל עובדת טוב טוב על הדורות הבאים בהליך מו"פ מסודר וחשאי, ולא יוצאת בהצהרות על כל פלוץ כמו (מישהו אמר גולש פלצן וממורמר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, אתה מצחיק אתה.. תפסיק להידלק על השוואה אחת לא ברורה (שגם לא מייצגת את הסיבה היחידה לשרתים.. יש עוד כמה תוכנות חוץ מאפצי)...

לגבי הארכיטקטורה, עזוב, אני אפילו לא יגיב.

ולגבי טכנולוגיות, תאמין לי, שאינטל עובדת טוב טוב על הדורות הבאים בהליך מו"פ מסודר וחשאי, ולא יוצאת בהצהרות על כל פלוץ כמו (מישהו אמר גולש פלצן וממורמר).

למה אתה לא מגיב! כי אולי אין לך על מה בכלל ?

ובנתיים מי שיצא בהצהרות והייפ מוגזם זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא מגיב! כי אולי אין לך על מה בכלל ?

ובנתיים מי שיצא בהצהרות והייפ מוגזם זאת .

כי זה קרב אבוד נגד אנשים כמוך.... וכן, אין לי על מה.. אז בו שנינו לא נגיב עד שיהיה על מה, אוקי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שאתה פראייר? אתה יכול להרוויח ג'ובות מהצד מAMD, תראה איזה פרסום אתה עושה להם והכל בחינם.

אני חייב לציין שזה נראה כאילו הוא מרוויח כבר כסף (לפחות מהיבואן, אני לא מאמין ש- עצמה תשקיע כסף בפרסום במדינה קטנה כמו שלנו :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...