POST YOUR LinuX - כמו בכללי אבל כדי לראות מה כול אחד פה מריץ ותסביבת עבודה שלו - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

POST YOUR LinuX - כמו בכללי אבל כדי לראות מה כול אחד פה מריץ ותסביבת עבודה שלו

Recommended Posts

אתה רציני?

אין שום יתרון לKDE על פני GNOME

או שאתה מחשיב את העיצוב המצועצע של KDE ליתרון?

אני רציני לגמרי, גנום זה פשוט עלוב ורמת הפונקציונליות שלו יחסית לKDE היא אפסית.

אני כבר מעדיף את FVWM על פני גנום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם התחיל פה כבר ויכוח של GNOME VS KDE אז אני חייב להתערב.

הדסקטופ שלי על גנום, ואני מאוד אוהב את הצורה שבו זה עובד, בלי יותר זבל, הכל מינימלי ונקי, לעומת KDE שכולו מצועצע ומבולגן.

אבל, וזה אבל גדול, כל התוכנות העיקריות שלי שזה כולל את MSN, נגן שירים, תוכנת צריבה , תוכנת עריכה, וכו' כולם של KDE.

למה? הם כולם היו אצלי מותקנים ב-DEFAULT, ואת כולם ניסיתי, אבל זה פשוט לא זה. אולי הממשק שלהם טוב ויפה, אבל הפונקציונליות שלהם על הפנים פשוט..

ולכן אני נאלץ לעבור לתוכנות של KDE, שאולי נראה זוועה עם ממשק לא נוח, אבל לפחות התוצאה הסופית היא בדיוק מה שרצית, והם עושות את העבודה כראוי.

כנראה ש GNOME ו-KDE זה יותר מסתם מימשק, זה בעצם איזו אידיאולוגיה לבניית תוכנות.

אני אוהב את הממשק של גנום, אבל את האידיאולוגיה של KDE.. בכלל זה יש לי דסקטופ של גנום, אבל השאר של KDE. לדעתי גנום יכולים להשתפר מאוד אם ישפרו את הפונקציונליות של התוכנות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט להשתמש בסביבה שאתה אוהב עם כלים שנוחים לך

לדוג' אני אישית משתמש בגנום אבל למשל בצריבה אין לגנום שום תחליף שאפילו קרוב ל K3B אז אני משתמש בו תחת גנום, ככה נהנהים מ 2 העולמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לעשות, KOPETE הרבה יותר טוב מ- GAIM ואילו AMAROK הרבה יותר טוב מהנגן של גנום עם השם הארוך שאפילו אי אפשר לזכור אותו..משהו עם RYTH..

אם FF שייך לגנום, אז כן אני משתמש בו, והוא באמת אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nim,את X קימפלתי אתמול ;D והיום בבןקר לפני העבודה הגדרתי הכל. עכשיו נשאר להתקין את פלוקסבוקס ולקנפג להרבה EYE CANDY.פעם ראשונה שראיתי את פלוקס היה על סלאק של חבר, ומיד אהבתי, מאז הוא איתי תמיד :)

בכלל, את KDE אף פעם לא אהבתי(טוב, ב2003 ככה,KDE+DEBIAN) גנום יותר טוב, אבל אין, פשוט שום תחליף לפלוקסבוקס, אני פשוט מת על מינימליזם וגיוון

וגנום או KDE לא מספקים.

long live fluxbox !

טעב אני עכשיו אזוז לטפל בג'נטו....אני כל כך רוצה חופש, אין לי זמן בגלל העבודה. (אירוני שאני אומר שאני רוצה חופש בחופש הכי גדול בשנה >_< )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...