POST YOUR LinuX - כמו בכללי אבל כדי לראות מה כול אחד פה מריץ ותסביבת עבודה שלו - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

POST YOUR LinuX - כמו בכללי אבל כדי לראות מה כול אחד פה מריץ ותסביבת עבודה שלו

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]no...

ubuntu is just the name of the distribution. a distribution is a name for bunch of components and added programs that make up a os. gnome/KDE is just part of the graphic environment. I'm sure someone more familiar with could be more specific. but as to your question, although comes with gnome you can add KDE as well, if you don't have yet, you can use Kubuntu which is with KDE instead of gnome.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה מגניב :)

אם ננפיש את זה לעולם המחשבים אז ניתן להגיד שכאילו כל רכיב מכל מחשב מתאים למחשב אחר (AKA חלקים לMAC מתאימים לPC ולהיפך),

הבנתי נכון?

אני כבר מצפה לחזור מרוסיה(מחר אני טס ;D ) בשביל להתחיל עם הלינוקס (וכמובן עם הגיטרה בס 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה גנום ולא ג'נום :nixweiss:

שנית, באה עם גנום מותקן בדיפולט, למשל ARCH באה בלי סביבה גראפית ואז אתה בוחר מה אתה רוצה.

לכן עשו כל מני "הפצות" שבאות עם סביבות עבודה אחרות, kubuntu = KDE, xubtunu = xfce

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים אני פה מתלבט אם להתקין ת kde על האובנאטו לא יודע למה זה נראה לי סתם סביבה יפה יותר לעין אבל מלאה בבאגים וכבידה

(נסיון רע עם סודה ופדורה אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל חסיד של fluxbox, לא מת על סביבות עבודה גדולות כמם גנום וKDE(למרות שגנום הרבה פחות מצועצע וטוב), בשניה שאני אסיים לקמפל את כל מה שאני צריך, חזרתי לג'נטו, לא יודע למה, אני מניח שלכל אחד יש הפצה שהוא יכול לקרוא לה HOME, אז בשבילי זה ג'נטו. סקרינשוטים מחר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי התחלת עם הקימפולים שאתה כלכך אופטימי שתסיים עד מחר? ;D

עריכה:

מממ כשאני חושב על זה... אם אתה לא מקמפל גנום זה הרבה פחות זמן :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...