דחוף מאוד - איך הפלאפון Motorola E815? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף מאוד - איך הפלאפון Motorola E815?

-Del Piero-

Recommended Posts

פייי באורנג' חטפתי חום כשראיתי את המחיר שלו

הם מכרו אותו בסביבות ה 3000 ש"ח.

דרך אגב-כשאתה קונה את המכשיר אתה חייב לוודא שהוא מגיע עם הדברים הבאים [הם מגיעים עם המכשיר]:

-המכשיר עצמו Ericsson W800I

-בטריה

-כבל להעברת נתונים

-כבל למטען

-כרטיס זיכרון של 512MB [זה בדרך כלל נמצא כבר בתוך המכשיר,אבל חשוב לוודא את זה,בלי הכרטיס זיכרון לא יהיה לך מספיק מקום כדי לאכסן שירים]

-אוזניות ericsson In ear [אוזניות עם עיצוב מיוחד,העיצוב שלהן אוטם לחלוטין את רעשי הסביבה ככה שאתה שומע רק את המוסיקה מבלי לשמוע כל דבר אחר]

-דיסק לדרייברים של המכשיר

ועוד משהו-הייתי ממליץ לך לקנות מתאם בלוטות' למחשב אם אתה קונה את המכשיר הזה...ככה אתה יכול להתחבר עם המכשיר למחשב ולהעביר קבצים הנה והנה מבלי לעשות את הפעולה המכאיבה בתחת של חיבור המכשיר לכבל נתונים בכל פעם

זה לפחות מה שאני עושה-ככה אפשר להעביר הכל כשאתה נמצא בכלל במקום רחוק מהמחשב.

ואם אתה רוצה למצוא מתאם בלוטות' בזול,לך לסניף של KSP,הם מוכרים מתאמי בלוטות' ב-100 ש"ח לכל היותר,והמתאמים שהם מוכרים גם משדרים למרחקים די מרשימים-100 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי שוב תודה על כל המידע

עכשיו אני חושב שאני בטוח אלך עליו!!

אתה חושב שבמחיר של 2000~ אני אקבל את כל הדברים הנחמדים מאוד האלה?? אוזניות , זיכרון וכל זה?

ומתאם USB BT יהיה לי

עריכה:

סתכל על הדיל הבא:

http://eline.co.il/index.php?sid=104〈=he&act=ecommerce&cat=208&id=853

מה דעתך?

שכתוב שם "אוזניות סטריאופוניות" הם מתכוונים לאוזניות שאתה מדבר עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי שוב תודה על כל המידע

עכשיו אני חושב שאני בטוח אלך עליו!!

אתה חושב שבמחיר של 2000~ אני אקבל את כל הדברים הנחמדים מאוד האלה?? אוזניות , זיכרון וכל זה?

ומתאם USB BT יהיה לי

עריכה:

סתכל על הדיל הבא:

http://eline.co.il/index.php?sid=104〈=he&act=ecommerce&cat=208&id=853

מה דעתך?

שכתוב שם "אוזניות סטריאופוניות" הם מתכוונים לאוזניות שאתה מדבר עליהם?

ערכה כוללת

מכשיר

סוללה

מטען

אזניות סטראו

כרטיס זכרון Memory Stick Duo Pro 512 MB

תעודת אחריות לשנה

חוברת הוראות יצרן

מה שהם כתבו זה מה שצריך להיות עם המכשיר בדיוק. [למרות שאם אני לא טועה,זה אמור להגיע גם עם הכבל העברת נתונים,אבל בהתייחס למחיר הזול אפשר להבין למה הוא לא נכלל]

נשמע כמו עסקה מעולה,וגם הם מוכרים שם מתאמי USB במחיר יחסית לא גבוה [אם אתה קונה אז לך על הזה של ה150 מטר...]

אבל הכי חשוב זה קודם לקנות גם את הכבל העברת נתונים-פשוט חובה לקנות אותו עם המכשיר,בלי הכבל המכשיר לא שווה כלום. [אפשר גם להעביר עם הבלוטות',אבל כשאתה רוצה להעביר בין עשרות למאות שירים זה בעייתי להעביר דרך הבלוטות' שהוא די איטית בכל מה שקשר להעברת נתונים]

בכל מקרה-תסתכל באתר שם על התמונה של המכשיר,אפשר לראות שם תמונה של המכשיר עם האוזניות...ככה האוזניות אמורות להראות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוערות?

מה מכוערות!!!

הן ממש מגניבות

הנה תמונה ברורה יותר שלהן

w800i_headphones.jpg

בנוגע לעיצוב המוזר שלהן [זה שהן כלכך בולטות] -זה העיצוב המיוחד של הפיתוח של ...אוזניות שנכנסות אל תוך האוזן ובכך אוטמות אותה באופן כמעט מוחלט לכל רעש חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני לא יודע כבר

תשאל באורנג' כמה עולה להכנס לשירות

דרך אגב-כשתקנה את המכשיר,אם תסתבך עם השליטה בו,תשלח לי הודעה בפרטי,אני אעזור לך.

[ואתה בטוח תסתבך בו,בהתחלה ממש קשה לנווט בכל הפיצ'רים והתפריטים שלו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עאלק מכוערות חחח

ואני מוכן להעביר לך את הספר טלפונים(כמובן בתשלום, על כל מספר חצי שקל חחחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...