דחוף מאוד - איך הפלאפון Motorola E815? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף מאוד - איך הפלאפון Motorola E815?

-Del Piero-

Recommended Posts

שלום לכולם אני רוצה חוות דעת באופן דחוף ביותר על הפלאפון E815 ברשת אסקייפ[אל תשאלו למה...]

אפשר גם להשוות עם מכשירים אחרים ברשתות אחרות

יש לו 40 מגה מובנים+128 מגה שבאים בחבילה שלו, נגן מובנה, ותומך בבלוטות'. נראה טוב מאוד לא?

הוא בא עם סטריאופוניות. יש לו ספקיר וטייפ מנהלים מובנה, מצלמה עם 1.3 מגה פיקסל עם פלאש ותומך בסרטוני .

הוא תומך בכל אפשרויות הדור השלישי של פלאפון כולל הטלוויזיה וכל השטויות שלהם..

נראה כמו הפלאפון הנורמלי הראשון שהביאו באסקייפ עד עכשיו לא?

תודה רבה רבה אני חייב את עזרתכם דחוף ביותר!!!

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר בגלל שבאתר של אסקייפ כתוב:

"נגן מובנה המאפשר העלאת קבצי מהמחשב "

ואם לא יתנו הרי שזה יהיה שקר גס ביותר....

עוד תגובות בבקשה אנשים

השאלה היא בעצם האם כדאי לי לקחת עכשיו את הE815 שנראה על פניו כמעולה, או לחכות עוד קצת לMotorola V3c שהוא גירסאת CDMA לV3

אני יודע שיש פה אנשים שמבינים בזה אז בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע-פלאפון לא מאפשרים העברת קובצי למכשיר...

אם אתה רוצה להוריד קבצי ,תצטרך להוריד שירים בתשלום מהפורטל הסלולארי של אסקייפ.

כל נסיון להעביר שירי למכשיר לא יעלה יפה,כי המכשיר לא תומך בMP3 ישיר,אילא בפורמט מקודד של שרק פלאפון יכולה לעשות.

מה גם שהאינטרנט הסלולרי בפלאפון חסום [כמו כל שאר המכשירים של פלאפון] ואתה יכול לגלוש רק בפורטל של אסקייפ,ככה שאין גם טעם בזיכרון מורחב.

מסקנה?אל תיקח את המוטורלה,ואל תיקח מכשיר מרשת פלאפון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפון הזה בא עם כרטיס . פשוט שמים אותו במתאם SD וקונים ב40 שקל קורא כרטיסים ואפשר להעביר משחקי ג'אווה, , שירים וסרטים למכשיר.

לפות ככה אפשר בE1000 שלי. לא רואה סיבה אחת למה שלא יהיה אפשר לעשות את זה בE815.

גם בSK COLOR SLIDER הישן שלי היה אפשר לעשות את זה עם האינפרא אדום.

אם אני לא טועה אז הE815, מגיע באריזה עם כאבל DATA וגם תומך בBT אז בכלל.

אני חושב שחוץ מהPOZ זה המכשיר הכני טוב של פלאפון. אני עזבתי אותם, בעיקר בגלל שהמכשירים שהם הציאו היו בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קורא כרטיסים

השאלה היא אם אפשר להעביר אליו קבצים שאני רוצה מהמחשב אליו...

כי תחשבו זה לא הגיוני לעשות נגן אבל אי אפשר להעלות דברים מהמחשב זה מטומטם.. מה גם שכתוב באתר שאפשר.

ויש בעיה עם הקטע הזה של לא לקחת מרשת פלאפון..

תגידו, אם אני רוצה לעבור נניח לאורנג', אפשר להעביר את כל הספר טלפונים מהמכשיר שלי לכרטיס סים ברשת אורנג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בלוטות' - אתה תוכל להעביר את כל הזיכרונות.

אבל לא לכרטיס סים.

בE1000 אין שום בעיה להעתיק שירים על הכרטיס. מאד מאד קשה לי להאמין שפלאפון איכשהו הצליחה להגביל את זה.

אתה תמיד יכול לברר בקהילות POCKET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קורא כרטיסים

השאלה היא אם אפשר להעביר אליו קבצים שאני רוצה מהמחשב אליו...

כי תחשבו זה לא הגיוני לעשות נגן MP3 אבל אי אפשר להעלות דברים מהמחשב זה מטומטם.. מה גם שכתוב באתר שאפשר.

ויש בעיה עם הקטע הזה של לא לקחת מרשת פלאפון..

תגידו, אם אני רוצה לעבור נניח לאורנג', אפשר להעביר את כל הספר טלפונים מהמכשיר שלי לכרטיס סים ברשת אורנג'?

אני עשיתי את המהלך האמיץ,נשבר לי מפלאפון ועברתי לאורנג'...לקחתי SONY ERICSSON K700I ואני כלכך מרוצה גם מהשירותים של אורנג' וגם מהמכשיר המדהים.

בנוגע לשאלה של העברת ספר הטלפונים-לצערי,רשת פלאפון לא משתמשים בכרטיסי SIM,ככה שזה בלתי אפשרי להעביר את ספר הטלפונים שלך.

ובנוגע לענין של "הגיוני או לא הגיוני" בדבר הMP3....

אני יודע מנסיון,כי מכשיר הSK MULTI SLIDER החדש של פלאפון מכיל נגן MP3,ולפלאפון מפרסמים את זה,אבל הוא לא יכול להעביר קובצי MP3 אילא רק לקרוא קבצים מקודדים מרשת פלאפון....

בכל מקרה,אני ממליץ בחום לעבור מרשת פלאפון לאורנג' או לסלקום...אתה מקבל פי 70000 יותר דברים בתמורה למחיר,המחירים אטרקטיביים בהרבה [את הפלאפון שלי,לדוגמא,שהוא מכשיר מעולה,קניתי במחיר הזהה למחיר של הTELIT X70 שנמכר ברשת פלאפון,וזה מכשיר פרימיטיבי ומיושן],כמעט לכל המכשירים יש ,וכמובן-אתה נהנה ממותרות האינטרנט החופשי הסלולרי,שמאפשר לך לגלוש איפה שרק בא לך,להתקין כל תוכנה שאתה רוצה על הפלאפון,ולהנות מתוכן חופשי לחלוטין על המכשיר [מה שאומר-אין הגבלה של שירים,משחקים ,ואינטרנט]

כל אלה שווים את ההקרבה של ספר הטלפונים...חוץ מזה שאפשר פשוט להעביר הכל ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שישבת והעברת מספר מספר? :silly:

נראה לי קצת מציק אולם לא בלתי אפשרי, למרות שיש לי שם איזה 200 מספרים לערך[הזדמנות טובה לעשות סינון הא?]

עריכה:

לוג'יק, אני קורא פה ושם בפוקט, והם אומרים בדיוק ההיפך ממה שאתה טוען. לפיהם, אפשר להעביר קבצים מהמחשב לE815 ובלי בעיה אפילו. מי פה טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשים בפוקט אמרו,אז הם יודעים וצודקים.

חריג מאוד שפלאפון מאפשרים,כי במכשירים קודמים [כל הדגמים של SK וכן מוטורולות קודמות] לא איפשרו העברת .

אבל גם אם אפשר להעביר שירים,אני עדיין ממליץ לעבור לאורנג' או לסלקום...התמורה למחיר היא גדולה בהרבה...

גם מבחינת תעריפי שיחה,גם מבחינת כמות השירותים וגם כמובן,מבחינת דגמי המכשירים ומחיריהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי על זה ואתה צודק

אז איזה מכשיר יהיה הכי טוב בשבילי לדעתך ברשת אורנג'?

אני צריך בלוטות', , נחמדת וספיקר... אה ושיהיה מספיק מקום לאיזה 10 שירים ככה..

התקציב לא משנה, אבל שלא יהיה מוגזם הא[מוגזם זה 3300+]....

מה עם הנוקיה סליידר החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו בשביל להשוות מחירים

המוטורולה עולה מחיר מטורף של 60 ש"ח לחודש,למשך 3 שנים וזה בלי תוספת תשלום לאחריות ותשלום השיחות ומתן שירותים

באורנג' תוכל להשיג במחיר נמוך בהרבה את המכשירים הבאים [שהם טובים בהרבה]

- E1000-מכשיר דור שלישי

המחיר: 19 ש"ח לחודש

9acb4e05f3d936c7f8eed7e57d840908.jpg

- 6280-מכשיר מדהים,גם כן דור שלישי

המחיר: 69 ש"ח לחודש,קצת יקר-אבל בהתיייחס למכשיר זה משתלם

Nokia-6280.jpg

- ERICSSON K700I-מכשיר מעולה,לא דור שלישי

המחיר:35 ש"ח לחודש....

אני הלכתי על המכשיר הזה,בעיקרון מכשיר חבל"ז,אבל אין לו חריץ להרחבת שזה קצת בעייתי [בהתייחס לכמות התוכן הפתוח שמוצע דרך אורנג']

sony-ericsson-k700-1.jpg

- ericsson K750I-מכשיר מדהים,לא דור שלישי

המחיר-75 ש"ח לחודש

מכשיר מדהים,לולא המחיר הגבוה הייתי הולך עליו ללא היסוס...המכשיר הזה תיקן את כל מה שלא היה בסדר עם הK700,ומציע פיצ'רים נרחבים ומרשימים יותר...כמו למשל מצלמת ה-2 מגה פיקסל שלו עם עדשת האוטו פוקוס.

k750_fro_1.JPE

אם תעשה השוואה-לפלאפון אין אפילו מכשיר אחד שמתקרב לרמה של המכשירים האלה...ובאורנג' הכל משתלם בהרבה...בחלק מהמכשירים זה יוצא יותר יקר,אבל אתה מקבל בתמורה מכשירים מתקדמים ומדהימים.

בהערת דרך אגב-אני באופן אישי לא הייתי הולך אף פעם על ,אני שונא אותם,שונא את המכשירים שלהם,שונא את עיצוב התפריטים הלקוי שלהם,ובייחוד שונא את העובדה שאין להם אפילו מכשיר אחד בשוק שלא סובל מבאגים מובנים בתוך תוכנת הפלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי על זה ואתה צודק

אז איזה מכשיר יהיה הכי טוב בשבילי לדעתך ברשת אורנג'?

אני צריך בלוטות', MP3, מצלמה נחמדת וספיקר... אה ושיהיה מספיק מקום לאיזה 10 שירים ככה..

התקציב לא משנה, אבל שלא יהיה מוגזם הא[מוגזם זה 3300+]....

מה עם הנוקיה סליידר החדש?

אם ככה,אני ממליץ לך בחום על הSONY ERICSSON K750I

ואם אתה יכול להשיג [וזה קצת נדיר ברשת אורנג' כי הם הפסיקו לשווק אותו כי הוא פגע במכירות של המוטורלה E1000] אז תבקש לקנות את הSONY ERICSSON W800.

מן הראוי לציין שבשני המכשירים יש כמובן קישורית וגם אינפרא אדום ביחד. [בעצם,זה הערה מיותרת...לכל המכשירים באורנג' יש תמיכה בבלותות']

מצד שני,הנוקיה סליידר 6280 הוא גם מעולה ואפילו זול יותר...

טוב...העניין נתון להחלטתך...אני אישית מת על אריקסון בגלל התפעול הנוח לאללה שלהם [לוקח זמן להתרגל,אבל זה שווה את זה] וכמות הפיצ'רים הייחודיים שהם מציעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי הW800I[שאותו אני רוצה] עולה בחנויות שלא קשורות לאורנג' 1800 שקל, אחלה מחיר לא?

כמה עולה רק כרטיס סים באורנג'? אפשר בכלל לקנות דבר כזה?

אפשר לקנות כרטיס סים ואז לשים אותו עם פלאפון שקניתי ממקום אחר וזה יעבוד בלי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' תומכים בקניית מכשירים מגורם חיצוני וכניסה לשירות אצליהם...

אתה יכול לקנות את הSONY ERICSSON W800I ממקום אחר,ללכת לאורנג' ולבקש להרשם כלקוח...הם ירכיבו לך כרטיס סים ושתילו את סמל המפעילה במכשיר. [יש למכשיר סיליקון מיוחד שבו מכניסים את סמל המפעילה]

בכל מקרה,אני לא מתמצא באופן מוחלט בייבוא מכשירים מבחוץ,רצוי שתשאל בקהילת פוקט

ורצוי שתשאל בקהילת אריקסון לגבי מקומות מומלצים לקניית המכשיר,ואיך הולך כל תהליך הקנייה וכניסה לשירות.

דרך אגב-מכשיר חבל"זזזזזזזזזזזזזזזז,יצא לי להשתמש בו כמה פעמים והוא פשוט אדיר....

בכל מקרה-אם אתה תקנה אריקסון אני אוכל להפנות אותך לכמה אתרים שמספקים אינסוף סרטים,משחקים,שירים,צלצולים,תפריטים ותמונות רקע בחינם למכשירי אריקסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...