מסכים כחולים וקריסות מאז שקניתי את המחשב! די כבר!! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים וקריסות מאז שקניתי את המחשב! די כבר!!

GbeTech

Recommended Posts

תודה רבה בן-אדם, אני אנסה את זה. אבל זה של NV? לכ. קול? אתה בטוח?

ואיך ידעת שמשהו לא בסדר עם ההארד-דיסק שלי? הטמפ' הממוצעת שלו זה איזה 60-70 מעלות... בעצם אני לא בטוח שזה ההארד-דיסק.

סתכל על התמונה למטה בבקשה, זה ההארד-דיסק שלי? אני לא בטוח. סובל קשות מ-"סי.אן" (Chronic Noobizm)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארד דיסק שלך על 66 מעלות

שלי על 60 מעלות ויש לי דיסק קשיח דומה לשלך WD2000JS

אני כרגע בתהליכים עם חברת אני חושד שישנה בעייה בחיישנים בדגמים צפצייפים של SATA 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חר*. נכנסתי לקיובייס, ולחצתי על PLAY של קובץ כבר קיים, והוא לא השמיע כלום.

הלכתי ל Device Setup, ואין שם בכלל את הכרטיס קול. שום דבר חוץ Full Duplex Driver, שלא עובד, Multimedia, שגם לא עובד. פשוט אין ברשימה RealTek! נכנסתי ל Control Panel, ואז ל Sound משהו, וסימנתי שם בהכל RealTek. אבל אני כן שומע נגיד קבצי מוסיקה וכאלה!

מה עושים!? עם ה היה שם בכרטיסי קול. והוא עבד טוב. מוזר.

דרך אגב, איך אני יודע איזה כרטיס קול יש לי? כי ב dxdiag, מתי שהיה לי של NV, היה כתוב שזה כ. קול של NV, ועכשיו שיש לי של RT כתוב שיש לי כ.קול של RT. מה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך על הלוח שבב של realtek שאחראי על הסאונד, ערכת השבבים היא הגשר הדרומי והצפוני היא ערכת השבבים בדר"כ כוללת בקרי S/ATA, כרטיס מסך מובנה (אם יש), אחראית על קישור בין רכיבי המחשב השונים ועוד הרבה דברים.

לוח האם שלך מבוסס על ערכת השבבים 4, שכמובן פיתחה ולכן ערכת השבבים שלה. DFI רק הרכיבה ותכננה את המבנה של הלוח.

כדי להוסיף פונקציונליות ללוח DFI הוסיפה צ'יפ של realtek, כיוון שהורדת את הדריברים מאינוידיה/DFI כרטיס הקול זוהה ככרטיס קול של אינוידיה ולא של realtek.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך על הלוח שבב של realtek שאחראי על הסאונד, ערכת השבבים היא הגשר הדרומי והצפוני היא ערכת השבבים בדר"כ כוללת בקרי S/ATA, כרטיס מסך מובנה (אם יש), אחראית על קישור בין רכיבי המחשב השונים ועוד הרבה דברים.

לוח האם שלך מבוסס על ערכת השבבים 4, שכמובן פיתחה ולכן ערכת השבבים שלה. DFI רק הרכיבה ותכננה את המבנה של הלוח.

כדי להוסיף פונקציונליות ללוח DFI הוסיפה צ'יפ סאונד של realtek, כיוון שהורדת את הדריברים מאינוידיה/DFI כרטיס הקול זוהה ככרטיס קול של אינוידיה ולא של DFI.

הוא מזוהה ככרטיס קול של RealTek בכול מקרה רק הדריבר הוא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...