נכנסנו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכנסנו

SpiritKnight

Recommended Posts

כוס אמא של העולם אנחנו צריכים לעשות מה שבזין שלנו כי השוודים הדפוקים לא סובלים את מה שהולך בשדרות, אם תשוודים היו מפקקים להם תחתחת עם קאסמים כול יום הם היו עושים שואה למי שפוגע בהם אבל לנו אסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך להתנהג כמו שכל מדינה שפויה מתנהגת אחרי שיורים לשטח הריבוני שלה, וחוטפים ממנו אזרחים וחיילים.

מחזירים ירי למקור הירי -גם אם הוא ממוקם בקרב ציבור - (אותו ציבור שבחר במרצחים לעמוד בראשו)

פותחים בפעולה מורחבת להפלת השילטון העויין , וחיסול כל המעורבים בפרשות החטיפה -על כל המשתמע מכך.

אבל לפני כל זה, עלינו לחסל את האוייבים מבית. לפני שאנחנו יוצאים למבצעים בעזה, צריך לעשות בדק בית, ולבדוק טוב

טוב מי יושב אצלנו בכנסת, תומך באירגוני טרור, נפגש עימם מחוץ לאדמת ומסיט נגד יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש חוק עונש מוות לנאצים ועוזרים עכשיו נאצי הוא אחד אשר פוגע ביהודי

עכשיו מה ההערבים הטרוריסטים אם לא פוגעים ביוהדים ?

הם מתאימים אחלה להגדרה של נאצי אז יאלה

אני רוצה להיות התליין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש חוק עונש מוות לנאצים ועוזרים עכשיו נאצי הוא אחד אשר פוגע ביהודי

עכשיו מה ההערבים הטרוריסטים אם לא פוגעים ביוהדים ?

הם מתאימים אחלה להגדרה של נאצי אז יאלה

אני רוצה להיות התליין

לא סתם אני קורא להם

פלשטינאצים

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אין הוצאות להורג ?@#$?@#$

קודם כל להוציא מישהו להורג דרך מישפט בישראל מאוד מאוד קשה

אבל למערכת הביטחון יש חוקים שונים מי המערכת האזרחית והם מישתמשים ב"סיכול ממוקד" להוציא להורג

בלי אורכי דין ושנים של דיונים

(על תבינו לא נכון במצב כרגע אני תומך ב100% בסיכולים ממוקדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים, רק "חצי" נכנסנו...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3269147,00.html

אהבתי את המשפט הזה של פרס:

לדברי פרס, "היתה תקווה שחמאס בראשות הממשלה ישנה את התנהגותו ויהפוך אחראי. הם אכזבה גדולה. הם נעשו חלק מהזרוע הטרוריסטית שלהם והם מתנהגים באותו אופן כמו שנהגו תמיד והם חושבים תסבול זאת בשקט.

איפה כל אלה שטענו שבגלל שהחמס נבחר הוא יתמתן וכו...? בשלב מסויים צריך להודות בטעות ולהקשיב מה יש לצד השני (שצודק בד"כ במבחן התוצאה...) במקום לקרוא לו "פאשיסט" וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בנתיים הענינים מתקדמים דיי יפה

אין חשמל,מים,דלק,תרופות, בעזה

הפגזות ומעצרים וואלה זה מתקדם יפה

נשאר עכשיו רק להכנס לצפון עזה להוציא תחטוף לעצור עוד כמה מבוקשים ולזרוק את כולם לכלא

פה ושם קצת הרוגים להם והמון פצועים המון מבנים הרוסים והם ילמדו שאינתו לא מתעסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי שאתה מסוגל ליותר.

האמת ממך לא ציפיתי להרבה מעבר לזה ^^^ ::)

מדינת היהודים בדרך לאבדון. כל עוד ה"סטטוס קוו" הנוכחי יישמר - התוצאה הסופית והבלתי נמנעת היא השמדה של מדינת (לא בטוח השמדה פיסית, כי הרי יש לנו מדינת מפותחת עם המון דברים מאוד טובים, יכול להיות שסתם יחליפו את כל השלטים לכאלה בערבית ויעיפו מכאן את היהודים).

אחת הבעיות עם האיסלאם בעולם היא, שהוא מהווה "מוות זוחל". כלומר, כמו שערביי לאט לאט מגדילים את הנתח שלהם באוכלוסייה, תוך שהם מסרבים להשתלב, כך גם באירופה. וגם שם, אחוזי האטימות גדולים ביותר. אנשים שם מסרבים להאמין למה שעתיד לקרות - כי לא נעים לצאת מהסטטוס קוו הנוח (בינתיים) וללכלך את הידיים. עדיף פשוט לקוות לטוב. אגב, בישראל בעיקרון המצב הרבה פחות גרוע מהבחינה הזאת, היות ויש לנו מלחמה תמידית מול הפלסטינים וידוע שיש להם סייענים בתוך המדינה - כמו גם אנשים כמו אחמד טיבי שתומכים באוייבים שלנו בגלוי ולא נשפטים על זה. לכן, יש יותר גורמים שאמורים "להעיר" אותנו מהעיוורון. כמובן, שתמיד יש אנשים אטומים בכל מקום, אבל לדעתי המצב בארץ הרבה פחות גרוע (מבחינת אטימות התושבים) ממה שחלק מכם חושבים. למען האמת, אני מאמין (טוב נו, מקווה :-\) שבבחירות הבאות מפלגות כמו זאת של ליברמן ששואפות לשיוויון מלא בין אזרחי מדינת , באשר הם רוצים להיות אזרחים, יזכו לקולות רבים יותר מהבחירות הנוכחיות, ואולי אפילו יהיו חברות משמעותיות בקואליציה.

אגב, כל מה שכתבתי נוגע לערביי - ובכלל לא בטוח שהם מה שישמיד את מדינת ישראל (אם כי ברור שהם לא יפריעו להליך שכזה ::) ).

יכול מאוד להיות שבטווח הארוך המדינה המוסלמית שצריכה להדאיג אותנו היא צרפת או בריטניה.

(אני לא לגמרי מקורי, כי מישהו כתב כאן פעם שיכול להיות שהמדינה המוסלמית הראשונה שתהיה בעלת יכולת גרעינית תהיה צרפת, למרות שלפקיסטן יש כבר יכולת כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...