המחשב לא כמו פעם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא כמו פעם

Systema

Recommended Posts

לא יודע אם זה המקום לשאול.... אם לא תפנו אותי אבל המחשב שלי נקנה מP100- לא משהו אבל אין מה לעשות לא אני בחרתי אותו.

מאז עברה שנה ואיזה 4 פירמוטים ומאז שמתי לב שמשחקים שעבדו מעולה אז- קורסים היום עם מסך כחול עם הרבה כתוב והדבר היחיד שנשאר הוא לעשות ריסט.

המשחקקים שכן עובדים הם ביצועים נמוכים מאוד אפילו על ההגדרות הכי נמוכות... והטעינה לוקחת הרבה מאוד זמן (יכול להגיע ל2 דקות) ובכלל הביצועים של המחשב ירדו- וגם המאורר עושה רעש (בדקתי שזה המאורר)ואני לא יכול לנקות אותו כי יש כזאת..

אולי צריך עוד פירמוט או שאולי בגלל שאני בקושי מנקה יש פגיעה באחד החלקים? פירמטתי לא מזמן ומאז בערך הכל התחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר באמת... אבל מצד אחד אני שמח לשמוע

פעם הבאה אתה לא תקנה מחשב משם

לומדים מטעיות אחי

בטח הוא אונבורד או משהו

או שתיתן את המפשט המדוייק

שמע יכול להיות שבמחשב שלך בסדר ויש לך איזה ווירוס שיושב לך על המערכת חזק

עריכה: אתה בטוח שיש לך דרייברים?

אתה בטוח שאיזה רכיב שלך לא חם מידיי ומוריד ביצועים?

ותנקה עם פן יצא עננים של אבק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המקום יש פורום תמיכה טכנית.

רק להבא

רושמים מפרט ששואלים שאלה כזאת.

ומריצים בדיקות על כל דבר אפשרי: -MEMTEST86 מעבד-PRIME95 כרטיס מסך לבדוק שהדרייברים הכי חדשים מותקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- קודם כדי לוודא שזה מהחום או לא- קח מאוורר גדול, שים מול הבפנוכו של המארז שלך, ותחחיל להריץ משחקים. אם עובד טוב- זה זו בעיית מעלות, אם גם לא עובד-

- תעשה סריקות במצב בטוח עם התוכנות nod32 , spyware doctor , ewido .

- תריץ , וגם בדיקות למעבד וזכרון כמו שאמרו

- עקב העובדה שפירמטת לא מזמן, ויש מסכים כחולים- יכול להיות בעיה בקבצים של הוינדוס- תעשה תיקון לוינדוס (תכניס את הדיסק של הוינדוס ותלחץ R על ההתחלה).

אחי אני מציע לך שקודם תנסה את כל הדברים האלה שאמרתי, במקום להוציא ישר סתם כסף (אלא אם כן ה"שיפור" הזה הוא בחינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...