project: QUARANTINE - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

project: QUARANTINE

Sp_RuS

Recommended Posts

לא יילך לך. מצטער. דפים מחוברים לא ייצרו אטימה מספיק טובה מסביב וקו גבול מספיק ברור. תשתמש בקרטון רגיל, הכי פשוט שתמצא. אני חושב שגליון A2 כזה עולה קצת יותר משקל, ויש גם בצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אאממ... קצת ביאסתם אותי כי לקח לי הרבה זמן לעשות את החיתוך הזה של 4 שכבות דפים... :kopfpatsch:

אתם אומרים לקנות קרטון... אאמממ.... בסדר... יש חשיבות לסוג הקרטון?

מה אם הספריי?! הוא טוב?

ותמליצו על מרחק ריסוס בערך וטיפים על הביצוע וכאלה...

תודה אגב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספריי נראה בסדר.

לגבי הקרטון, שום דבר מיוחד. קרטון רגיל, לא ביצוע, הכי עבה שיש.

מרחק ריסוס בערך 35 ס"מ לדעתי.. אז צריך להכין שבלונה גדולה, רדיוס הפיזור מאוד רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם הספריים האלה. אני ממש לא מת עליהם אבל הם בסדר. בקשר לשבלונה, אני הייתי הולך בכל זאת על מפל. זה פשוט יותר טוב (אם עושים את זה כמו שצריך). בקשר לאותיות בשבלונה, יש לך הרבה טעויות במבנה של האותיות. כאילו, זה לא ממש טעיות אבל בד"כ עושים את זה קצת שונה ואם אתה רוצה שזה יראה אמיתי הייתי ממליץ לך לעשות עיצוב מחדש. זה לא קריטי אבל זה גם לא יקח הרבה זמן לעצב את זה מחדש. תשתמש במחשב בשביל הטקסט ותדפיס את זה בעזרת תוכנה שמדפיסה את התמונה בגדלים גדולים יותר מאשר A4 (רק אם אתה צריך) על כמה דפים שאתה מחבר בניהם (כמו פאזל).

תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האית ממליץ לי עיצוב מחדש? אאממ.... אני פתוח לרעיונות... ולא הבנתי מה בדיוק לעצב מחדש? ת'אותיות? רציתי את הגופן שרואים בתמוונות לדוגמא שהבאתי בהתחלה, רציתי כזה גופן, יש כזה במחשב? יותר יפה? תגיד, ספר, צייר... :smile1:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם הספריים האלה. אני ממש לא מת עליהם אבל הם בסדר. בקשר לשבלונה, אני הייתי הולך בכל זאת על מפל. זה פשוט יותר טוב (אם עושים את זה כמו שצריך). בקשר לאותיות בשבלונה, יש לך הרבה טעויות במבנה של האותיות. כאילו, זה לא ממש טעיות אבל בד"כ עושים את זה קצת שונה ואם אתה רוצה שזה יראה אמיתי הייתי ממליץ לך לעשות עיצוב מחדש. זה לא קריטי אבל זה גם לא יקח הרבה זמן לעצב את זה מחדש. תשתמש במחשב בשביל הטקסט ותדפיס את זה בעזרת תוכנה שמדפיסה את התמונה בגדלים גדולים יותר מאשר A4 (רק אם אתה צריך) על כמה דפים שאתה מחבר בניהם (כמו פאזל).

תהנה :xyxthumbs:

אתה יכול קצת יותר להרחיב על התוכנה שבעזרתה אתה יכול להדפיס על דפים רחבים? תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האית ממליץ לי עיצוב מחדש? אאממ.... אני פתוח לרעיונות... ולא הבנתי מה בדיוק לעצב מחדש? ת'אותיות? רציתי את הגופן שרואים בתמוונות לדוגמא שהבאתי בהתחלה, רציתי כזה גופן, יש כזה במחשב? יותר יפה? תגיד, ספר, צייר... :smile1:

הפונט די טוב. הבעייה העקרית הייתה בחיבורים של החלקים ה"מנותקים" (כמו המשולש של ה-A). אני בדיוק אחרי פירמוט ועוד לא התקנתי ווינדווס אז אני לא יוכל לעבוד על זה לפחות עד יום רביעי ככה כמו שצריך אבל אני מוכן לעשות איזה סקיצה אם תרצה.

אתה יכול קצת יותר להרחיב על התוכנה שבעזרתה אתה יכול להדפיס על דפים רחבים? תודה :)

Posteriza

PosterRazor

Poster-Printery

אני בטוח שיש עוד זה מה-Top of my head...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפונט די טוב. הבעייה העקרית הייתה בחיבורים של החלקים ה"מנותקים" (כמו המשולש של ה-A). אני בדיוק אחרי פירמוט ועוד לא התקנתי ווינדווס אז אני לא יוכל לעבוד על זה לפחות עד יום רביעי ככה כמו שצריך אבל אני מוכן לעשות איזה סקיצה אם תרצה.

כן, בבקשה, אם תוכל תארגן איזו סקיצה.. אשמח לראות! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את הספריי! =)

זתומרת את הספריי והשבלונה והכל! =)

הינה תמונות!!!!!!!!!!!!!!!!

picture010qp0.th.jpg

picture011sb6.th.jpg

picture012cd5.th.jpg

מה נשאר:

לקנות דרמל, ולעשות חריץ, לאורך גבולות האותיות, כה שלאורך גבולות האותיות איהיה פס ירוק מהלדים שבתוך המארז....

עוד מעט.. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר יפה שיש את הרסס מסביב, בלעדי זה זה נראה סתם פשוט, עם הלכלוך מסביב זה נראה יותר, יותר... טוב ברחה לי המילה שרציתי לומר, אבל בקיצור זה הרבה יותר יפה.

ובאיזה חומר השתמשתה? נשארתה עם הדפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...