project: QUARANTINE - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

project: QUARANTINE

Sp_RuS

Recommended Posts

למה אף אחד לא אמר שמודינג ממכר?! התחלתי מזה שהוספתי 2 מאווררים למארז ותראו מה יצא בסוף!!!!!!!!!

השעה מאוחר ככה שאני יתן רק ומחר אני יעשה עריכה ואוסיף כותרות או משו ועוד מלא ... קבלו מה יש בינתיים:

מה עשיתי:

הוספתי 2 מאוררים למארז, משו שלא היה בו קודם לכן. +פאן באס לאותם 2 מאווררים. במקום הביפ כשמדליקים את המחשב שמתי שתי לדים אדומים שנדלקים לרגע, לאדים ירוקים במארז, כי יש חורים בדלת המארז ואז יוצא משם אור, אפקט לא רע, עוד לא גמור, ככה שאל תירדו על הקטע הזה, וכמובן אני חולה על מתגים אז גם מתג לכיבוי והדלקת אותם 6 לדים ירוקים. החלפתי את המנורה האדומה בעכבר למנורה אולטרה סגולה, ואת האדום חיברתי כמובן דרך מתג להיות זרוק בתוך העכבר עצמו כתאורה, ועשיתי חורים בעכבר.. =) תיראו ותנו ביקורת.. =)

10036195pc.th.jpg

רואים את הקופסא שם שיוצאים ממנה חוטים... לא, לא הספק.. מתחת להארד דיסק... אז זה לשם הכנסתי את כל החיווט של הפאן באס.

10036211ag.th.jpg

נכון שזה נראה כמו משו שהקיאו.. =) חחח..זה היה החיווט הראשוני, עם סרט בידוד, מגעיל.. סתקלו את ההמשך.

10036226oh.th.jpg

חחח..אממממ אני מחזיק את זה הפוך. זה לפני שעשיתי חור למתג של התאורה של המארז.

10036237bp.th.jpg

עכשיו זה נראה ממש משו שהקיאו...

10036242tz.th.jpg

השתמשתי בקופסא של CDROM ישן... יצא ממש אסטתי... יחסית... =\

10036257dj.th.jpg

זה מה שבניתי שימו לב לבידוד החדש! =) יפה הא?!

10036318zl.th.jpg

אאא... שחכתי להזכיר, בהתחלה חשבתי להחליף את הלד האדום בצהוב... אבל הוא היה חלש... מאוד... לא נקלט טוב ולא עבד העכבר.. את וויתרתי.

10036350jw.th.jpg

אותו דבר...

10036509ro.th.jpg

זה הלאדים הירוקים.. בדקתי אותם לפני שהכנסתי אותם למארז...

10036520ui.th.jpg

נו זה זה.. ברור לא?!

בהודעה הבאה איהיו עוד .. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אאמממ.... העיניין שזה לא כונן... זה סתם ברזל ובתוכו החוטים... לא מתחמם.. לא שמעתי אותו מתלונן... :nixweiss:

עוד בסדר גמור.. דווקא בין הפלופי שם זה מקום ממש דחוס ולא מאוורר... ושם זה די מאוורר כזה.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10036536zr.th.jpg

זה מקום העבודה שלי! =)

10036545jz.th.jpg

גם זה!

10036558ye.th.jpg

לד אולטרה סגול.... האמת נראה כמו סתם כחול! =)

10036566dr.th.jpg

רואים איזה אור חזק! הצהוב עשה אור ממש ממש חלש.

10036587de.th.jpg

ככה נראה המארז שלי!

10036595nh.th.jpg

זה זה

10036605ix.th.jpg

החורים... לא עשיתי אותם..זה בא עם המארז.

10036629do.th.jpg

10036633ox.th.jpg

זה עם המנורות דלוקות... כאילו הדלקתי עם תוכנה... ככה זה נדלק כשאני מדליק את המחשב...

10036651ur.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הבנתי משהו - הלדים סתם ליופי, שהוא שהם שולטים על מאווררים וכו'?

בכל אופן הייתי ממליץ לך לסדר את הכבלים של העסק בתוך קופסת פרוייקטים (שקלים בודדים)

ב. בקשר לסידור כבלים

או להשקיע בערכת סליבינג יעודית

או לנסות להחביא את החוטים מאחורי הלוח של הMB..

וחלון לא יזיק ;) , שיראו מה עשית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הבנתי משהו - הלדים סתם ליופי, שהוא שהם שולטים על מאווררים וכו'?

בכל אופן הייתי ממליץ לך לסדר את הכבלים של העסק בתוך קופסת פרוייקטים (שקלים בודדים)

ב. בקשר לסידור כבלים

או להשקיע בערכת סליבינג יעודית

או לנסות להחביא את החוטים מאחורי הלוח של הMB..

וחלון לא יזיק ;) , שיראו מה עשית ;)

לסדר כבלים על העסק... אתה מדבר על העיניין של המתגים והלדים? או על המארז עצמו? המתגים והלדים זה מסודר, פשוט זה הרבה חטוים אבל זה מסודר ומבודד טוב מאוד.

הלדים הירוקים סתם ליופי. הלדים הכתום\צהוב והירוק שבפאן באס מציינים את מצב המתג נגיד וחשוך בחדר.. אז אני רואה איזה מתג למטה ואיזה למעלה, כאשר אני מעביר מתג למטה הצהוב נדלק כאשר למעלה הירוק נדלק, ובהתאם מה שמחובר למתג מופעל או מכובה.

אין לי תקציב לערכת סליבינג יעודית, לא עניין אותי היופי של סידור הכבלים במארז, אבל כן עניין אותי זרימת האוויר אז עשיתי את זה עם סרט בידוד.

אין לי מושג איך מחביאים אותם מאחורי הלוח אם! אם יש לך זמן\אפשרות\רצון להסביר לי אני ישמח, תסביר בקצרה אני אבין, (החוטים בטוח ארוכים מספיק בישביל דבר כזה?)

קבל ח"ח על ההשקעה והביצוע.

:)

תודה! :smile1:

יצירתי :xyxthumbs:

תגיד, איך בניתה את המתגים שישלטו על פעולת התאורה של המארז שלך?

המתג מעביר או לא מעביר את ה+ ללדים, הם מחוברים במקביל, כאילו 3 לדים +נגד של 150 אום, במקביל לעוד נגד כזה +3 לדים נוספים.

מבפנים המארז לא כזה יפה אצלי, אז לא מעניין אותי חלון... אבל דבר אחר כן! =)

תנו לי לנסות להסביר.

אלא מכם שרואים LOST יבינו, יש את המתכת הזאת שרשום עליה "בידוד", "QUARENTINE" (זה בטח עם שגיעות כתיב, תתעלמו).

קבלו תמונה

quarantine.jpg

quarantine-776414.jpg

האחרונה ממש אהבתי.... אז או שאני עושה את זה מהיד, כאילו מצייר, או שחבר שלי ינסה להשיג לי אותיות כאלה..

ואז עם ספריי שחור, לכתוב את זה על דלת המארז, בין החורים שלמטה ללמעלה.. כאילו באמצע באלכסון.

ואז מסביב לאותיות אבל לא לגמרי מסביב בצורה חלקית.. עם דרמל אני יעשה חריצים, פסים מסביב לאותיות.. ואז מהחריצים יראה הצבע הירוק..=)

זה העיקרון... מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא היה מקום למאווררים גדולים יותר? 92 או 120?

אם כבר אתה עושה בעצמך אז תחסוך את הרעש.

סה"כ אהבתי, מוד אסטתי ופרקטי. גם וגם תאורה :)

ההחלפה של הלד של העכבר לא פוגעת בביצועים שלו?

תשיג משטח שהוא uv-reactive שיזהר כשהעכבר עובר עליו :D

בהצלחה עם הצביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאתה אוהב אז זה יהיה ממש נחמד, כאילו יש כאלה שיאהבו דרקונים וגולגולות, אבל כל אחד והטעם שלו, אני חושב שזה באמת יצא יפה, אבל אולי תכתוב DANGEROUS, מה שכן חובה לעשות את זה עם ספריי צבע!!! ותצבע גם קצת מחוץ לשבלונות כך שיצא לך את המסגרת המגניבה הזאת כמו בתמונה השלישית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את זה עם שבלונה שעשויה ממפל (מבטאים את זה mapal). זה כמו פלסטיק דק וגמיש, קל לחתוך אותו איך שרוצים. תתאמן על קרטון כמה פעמים לפני שאתה עושה את זה על הדלת של המארז. דברים כמו עוצמת הלחיצה, זמן הלחיצה ומרחק מהאובייקט יכולים לשנות את התוצאה מאוד.

בנתיים יצא יפה. אהבתי את הרעיון עם העכבר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הינה אני ממשיך עם המוד, סוף סוף זמן...

לפני שאני ממשיך אני פה מבקש עצה, קודם כל, האם אתם חושבים שאני אצליח עם שבלונה כזאת? האם הספריי הזה טוב? טיפים?

תמונות!

picture001jx1.th.jpg

picture002xi8.th.jpg

picture003ga8.th.jpg

picture007rt8.th.jpg

אפשר בתמונה שם לראות את הבעיה עם השבלונהף כי זה דפים מחוברים...

ואיך אני אצליח לעשות את המסגרת הזאת מסביב, נו שדיבר עליה הזה מהתגובה מעלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...