ה-Anti-HyperThreading של AMD - נראה שזה אמיתי! - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Anti-HyperThreading של AMD - נראה שזה אמיתי!

The Coolest

Recommended Posts

איזה קניה? אני מכין לך כובע ברוטב פסטו. ;D

iiB, נכון שקשה להאמין, אולי זה באמת סתם סיפור ואולי זה לא.

אבל אל תחליט מראש, חכה, נראה מה יהיה... :)

היו הרבה דברים בעולם המחשבים שאנשים אמרו "אין מצב" ובכל זאת דברים יצאו לפועל. :nixweiss:

יש כמה גורמים שגורמים להערכות "בטוחות" לכאורה ליפול:

1. אם אתה מעריך משהו עתידי.

וזה לא המקרה - אני מעריך משהו קיים כיוון שלא מדובר בטכנולוגיה שיש ליישם - אלה שלכאורה כבר קיימת במוצר...

רוב הערכות השגויות המופרסמות בעולם המחשבים נפלו על פקטור הזמן.

2. אם יש דברים נסתרים או רצון להסתיר נתונים/להונות אותך.

סבירות נמוכה ביותר. עם חברות כאלה מפתיעות בפן ארכיטקטורי - מספיק שהם עושות את זה שנה לפני כי זמן הפיתוח עד התגובה הוא ארוך מאוד. אז לא תחשוף היום את האריכטקטורה של מעבד שהיא הולכת להוציא ב-2008 (למרות שהיא כבר יודעת איך הוא יראה בגדול) אבל היא חשפה את ה- K8L שיצא עוד שנה כדי לחזק את המשקיעים בעתיד החברה.

ד"א אתם נופלים לפנטזיה הזאת - כי מישהו באמת רוצה להונות אותכם לחשוב ככה... ראינו מספיק פעמים אנשים שמזייפים תמונות POST של ש"אוטוטו" יוצאים לשוק. הפעם זה יותר מתוחכם - כי גם שזה לא בדיוק שאין אמת בטכנולוגיה - היא פשוט רחוקה מאיתנו גם מבחינת זמן וגם מבחינת אפשרות ישומה.

הרצון להונות תמיד שם.

----------------------

אני בטוח ב-99.9% שאין אמת מאחורי ה - Reverse Hyperthreading. וכמו שאמרתי... אם זאת היתה השקעה במניה הייתי שם את כל התיק השקעות שלי על זה שהשמועות לא יתממשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב אותך מכל הניתוחים האלה.

מה לא מספיק ב"נחייה ונראה" ?

בורסה או לא בורסה, זה לא המקום לקבוע מה צופה לנו העתיד. אתה באמת חושב שעם כמה מילים יפות וטיעונים שנונים אתה יכול להשפיע על העתיד ?

מה זה פה דיון אם יהיה כזה דבר או לא? אם כן זה ממש thread מיותר. מזכיר לי את ויכוחי ה DX10 למיניהם.

חשבתי שמטרת הנושא הזה היא לאסוף\לשתף מידע, חדשות ודעות בנושא Reverse-HT. למה לפסול את האפשרות בכזאת קלילות ("99.9%") ?

אם אתה צודק או לא, לעולם לא תוכל להוכיח שום קשר ישיר לטענותיך.

רק שתדע, אם אתה אכן צדקת (בטענה שהטכנולוגיה לא קיימת) זה רק יחסוך לי המון כאב ראש (וכסף) בקנייה הקרובה (24/7 לפחות)

איפשהו בתוך תוכי ,הייתי מת לדעת שאין צורך לעבור ל-AM2 כל כך מהר. מצד שני, אם השמועות נכונות זה יהיה שווה את הקנייה ובגדול.

אז בלי להעליב, אני ימתין להצהרה רשמית בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...