ה-Anti-HyperThreading של AMD - נראה שזה אמיתי! - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Anti-HyperThreading של AMD - נראה שזה אמיתי!

The Coolest

Recommended Posts

טוב, אם iiB אמר, אז כנראה שהוא צודק. בואו נשכח מהמאמרים שהוצגו באתרי חדשות שמכבדים עצמם ונתחיל להתבסס על ההיגיון של iiB. :kopfpatsch:

(לא שאני מזלזל בהגיון שלך חס וחלילה, אבל תחשוב פעמיים לפני שאתה שם את כל הכסף שלך, הגיון בריא לא תמיד צופה את העתיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אם iiB אמר, אז כנראה שהוא צודק. בואו נשכח מהמאמרים שהוצגו באתרי חדשות שמכבדים עצמם ונתחיל להתבסס על ההיגיון של iiB. :kopfpatsch:

(לא שאני מזלזל בהגיון שלך חס וחלילה, אבל תחשוב פעמיים לפני שאתה שם את כל הכסף שלך, הגיון בריא לא תמיד צופה את העתיד)

לא ראיתי עדיין אתר מכובד שרושם את זה... ובטח לא אתר מכובד שמתיחס לזה כאל יותר מספקולציה.

כל ה"אתרים המכובדים" מתבססים על מקור מידע אחד בלבד שמהמנותו לא ידועה ואינו מביא כל ביסוס לדבריו

כמובן העובדה ש דיברה על אפשרות כזו בעתיד ורשמה פטנט מחזקת ללא סיבה את הידיעה...

מבחינה טכנית כל העניין מופרך לחלוטין.

כל האתרים אשר התיחסו לאפשרות הזאת חסרים את הידע הטכני להבין את זה.

אנשי בעלי הידע הטכני להבין את זה - לא מריצים אתרי שעוסקים במחשבים או שלא מתיחסים בכלל לאפשרות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי פחות או יותר מה המהלך(מאתרים בחו"ל) - אבל חומרתית(הקטע הלוגי הובהר, עכשיו הקטע החומרתי שבשבילו אתם כאן ;)) - איך ניתן לבצע כזה דבר?

יהיה ערוץ העברת נתונים בין לליבה? האמת היא שאני לא רואה דרך לבצע את זה ללא דינמיות של המטמון, כלומר גישה של שתי הליבות לאותו מקטע - איך לעזאזל הם יכולים לעשות דבר כזה? זה לא ייקר באופן דרסטי עלויות ייצור :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כסף, שים כובע כמו נמסיס

:lol: :lol:

NOW WE ARE TALKING חחחחחחחחחח

למה זה לא הגיוני:

AMD לא רמזה אפילו שיש יכולת כזו במעבדים שלה!

AMD היא חברה אשר מחוייבת לדווח על שינויים במוצרים שלה לטובת המשקיעים שלה.

מידה כזו של חוסר שקיפות מצד היא בלתי הגיונית בעליל.

ישום Reverse Hyperthreading במעבד קיים ידרוש שינוי ותוספת לוגית מהותית אשר היתה מובחנת בקלות.

AMD לא עשתה שינוי כזה במעבדים שלה - וזאת עובדה - כי ליבת העיבוד של הK8 לא השתנתה וזאת בהשוואת תצלומי הליבה של REV F.

מה שגורם לשמועות הוא:

AMD רמזה לפיתוח יכולת עתידית כזו.

AMD רשמה פטנט המפרט מעבד שיודע לבצע את היכולת הזו.

AMD רושמת למעלה 1000 פטנטים בשנה שרק מיעוטם מגיע למימוש (INTEL עושה דבר דומה - קוראים לזה מחקר).

ב-2001 ארכיטקט מעבדים בלתי תלוי חיבר כתבה על איך לדעתו יראה ה K-8 ממספר פטנטים ש רשמה...

במציאות מעט מאוד מהפטנטים באמת התממשו בליבת ה K8. חלקם יתכן המשיך למעבדים עתידיים ולחקם כנראה פשוט ננטש (לא על דבר

שנכתב בפטנט יכול להיות מיושם בסיליקון בצורה מועילה).

אתרים עושים חדשות והמולה מה"קלף הסודי" הזה... שאף גורם רשמי לא אישר ואשר בלתי הגיוני מבחינת הישום שלה.

אני מוכן לשים הרבה מאוד כסף שאין אמת בספורים האלה. או שהאמת היא קטנה בהרבה מהדיווחים.

מה קשור בכלל

AMD חברה אנדרדוגית היא חיבת להשאר רעננה

לחדש כל הזמן

היא לא יכולה להתנהג כמו חברה מונופוליסטית (אההמ אההמ)

ובלי קשר היא לא חייבת לדווח לאף אחד

ודבר שני מגיע אליך הביתה בדואר דו"ח על כל מה שAMD מדווחים למשקיעים שלה ?

אם כן גם אני רוצה כזה

מאיפה אתה יודע את זה?

אתה ארכיטק ליבות?

יכול להיות שהמעבדים הנוחכים הם כן בעלי יכולת ליישום כזאת

אולי כל מה שצריך זה עידכון ביוס

שיתקן רק את האלגוריתם

אני לא יודע

אבל אתה לא יכול לשלול משהו רק בגלל ש"זה לא יכול להיות"

יש הרבה דברים ש לוקחים בשיקולם וחשבו עליהם כבר

ואנחנו בכלל לא יודעים

מאיפה אתה יודע שזה שמועות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

NOW WE ARE TALKING חחחחחחחחחח

מה קשור בכלל

AMD חברה אנדרדוגית היא חיבת להשאר רעננה

לחדש כל הזמן

היא לא יכולה להתנהג כמו חברה מונופוליסטית (אההמ אההמ)

ובלי קשר היא לא חייבת לדווח לאף אחד

ודבר שני מגיע אליך הביתה בדואר דו"ח על כל מה שAMD מדווחים למשקיעים שלה ?

אם כן גם אני רוצה כזה

מאיפה אתה יודע את זה?

אתה ארכיטק ליבות?

יכול להיות שהמעבדים הנוחכים הם כן בעלי יכולת ליישום כזאת

אולי כל מה שצריך זה עידכון ביוס

שיתקן רק את האלגוריתם

אני לא יודע

אבל אתה לא יכול לשלול משהו רק בגלל ש"זה לא יכול להיות"

יש הרבה דברים ש לוקחים בשיקולם וחשבו עליהם כבר

ואנחנו בכלל לא יודעים

מאיפה אתה יודע שזה שמועות??

א. בתור חברה שנסחרת בציבור (בבורסה) מחוייבת להיות שקופה לגמרי מבחינה פיננסית ובנוסף לספק למשקיעים תמונה עדכנית של מצב החברה, המוצרים שלה, הכיוונים העתידים סיכוני השוק וכו'... אם תכנס לאתר של תראה שיש מפה טכנולוגית לשלוש שנים הקרובות. בנוסף עושה 2 כנסי אנליסטים בשנה אחד מתמקד בצד הטכנולוגי והאחר יותר בצד הפיננסי. כנס טכנולוגי כזה שהיה בראשון ליוני (לפני פחות מחודש) חשף את ארכיטקטורת ה - K8L באופן די מפורט. מוצר שרחוק בערך שנה מהיום.

בכנס של 2006 לא נאמר דבר על Reverse Hyperthreading בשום הקשר.

ב. אני לא ארכיטקט ... אבל גם אלה דוחים את האפשרות הזו בצורה נחרצת.

ג. ההיסטוריה של AMD מראה שהיא חברה שבהחלט לא יותר זריזה מאינטל בכל הקשור לשינויים/תוספות לארכיטקטורות קיימות או הפלטפורמות שלהם.

ד. כל עוד לא נאמר דבר רשמי - אז זה שמועות. זו ההגדרה של שמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בתור חברה שנסחרת בציבור (בבורסה) מחוייבת להיות שקופה לגמרי מבחינה פיננסית ובנוסף לספק למשקיעים תמונה עדכנית של מצב החברה, המוצרים שלה, הכיוונים העתידים סיכוני השוק וכו'... אם תכנס לאתר של תראה שיש מפה טכנולוגית לשלוש שנים הקרובות. בנוסף עושה 2 כנסי אנליסטים בשנה אחד מתמקד בצד הטכנולוגי והאחר יותר בצד הפיננסי. כנס טכנולוגי כזה שהיה בראשון ליוני (לפני פחות מחודש) חשף את ארכיטקטורת ה - K8L באופן די מפורט. מוצר שרחוק בערך שנה מהיום.

בכנס של 2006 לא נאמר דבר על Reverse Hyperthreading בשום הקשר.

ב. אני לא ארכיטקט מעבדים... אבל גם אלה דוחים את האפשרות הזו בצורה נחרצת.

ג. ההיסטוריה של מראה שהיא חברה שבהחלט לא יותר זריזה מאינטל בכל הקשור לשינויים/תוספות לארכיטקטורות קיימות או הפלטפורמות שלהם.

ד. כל עוד לא נאמר דבר רשמי - אז זה שמועות. זו ההגדרה של שמועות.

גם נסחרים בבורסה, ומתנהלים בעננת סודיות, בניגוד ל MICROSOFT

לסודיות לפעמים יש ערך עליון במאבק בין חברות, ועצם העובדה שהן נסחרות בבורסה לא מחייב אותן בשקיפות מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחייבת בשום שקיפות

כל מה שאמרת לי שם זה השערות וניחושים שלך

AMD לא חייבת לעשות כלום

גם לאינטל יש מפה טכנולוגית לכמה שנים הבאות אז מה??

היסטוריה של שAMD ??

WTF? אתה עכשיו גם היסטוריון ואנליסט?

חברות יכולות להשנתנות

במיוחד חברות קטנות ולא מונופוליסטיות שחיבות להשתנות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך לקרוא לגבי מסחר בבורסה.

ב. לך תלמד על של ועל השוק הזה.

ג. תנסה להפריד את הרצונות שלך מהניתוח הקר של המציאות.

ד. תלמד להתיחס בצורה רצינית ועניינית לטענות רציניות של אנשים.

ה. תחכה ותראה שטעית ותלמד מהטעויות שלך.

ו. שהיו לך חיים יפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטנט מתאר בסה"כ אפשרות סינכרון מהיר בין threads שמריצים קוד נפרד, כלומר, שני instruction streams.

מצפים כאן מקומפילר שיבצע מה שנקרא binary translation, מקוד סריאלי לקוד בו יש micro threads. כרגע אין טכנולוגית קומפילרים כזו. הפטנט בודאי לא מתאר אותה. הוא פשוט מניח את קיומה.

גם אם ישחררו את הקישקוש הזה :screwy:, שמתואר בפטנט משנת 1999, אל תצפו לשיפור ביצועים של יותר מאחוזים בודדים, וגם זה על מעטות.

ל- לא תהיה שום תשובה לקונרו לפחות עד אמצע שנה הבאה, וכנראה מעבר לכך. תצפו להמון FUD וקשקושים כאלו, שעולים המון, ולא שוים כלום (ראה 4x4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטנט מתאר בסה"כ אפשרות סינכרון מהיר בין threads שמריצים קוד נפרד, כלומר, שני instruction streams.

מצפים כאן מקומפילר שיבצע מה שנקרא binary translation, מקוד סריאלי לקוד בו יש micro threads. כרגע אין טכנולוגית קומפילרים כזו. הפטנט בודאי לא מתאר אותה. הוא פשוט מניח את קיומה.

גם אם ישחררו את הקישקוש הזה :screwy:, שמתואר בפטנט משנת 1999, אל תצפו לשיפור ביצועים של יותר מאחוזים בודדים, וגם זה על מעטות.

ל- לא תהיה שום תשובה לקונרו לפחות עד אמצע שנה הבאה, וכנראה מעבר לכך. תצפו להמון FUD וקשקושים כאלו, שעולים המון, ולא שוים כלום (ראה 4x4).

את הכל אני פחות או יותר מקבל, אבל למה כתבת שהשינוי יהיה רק באפליקציות מסויימות?? ומאיפה הבאת את זה שהשינוי יהיה באחוזים בודדים??

ומאיפה לעזעזאל הידיעה של לא תהיה שום תשובה לקונורו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך לקרוא לגבי מסחר בבורסה.

ב. לך תלמד על ארכיטקטורה של מעבדים ועל השוק הזה.

ג. תנסה להפריד את הרצונות שלך מהניתוח הקר של המציאות.

ד. תלמד להתיחס בצורה רצינית ועניינית לטענות רציניות של אנשים.

ה. תחכה ותראה שטעית ותלמד מהטעויות שלך.

ו. שהיו לך חיים יפים...

מה אתה מתעצבן גבר??

א. אתה סוחר בורסה?

ב. אתה למדת ארכ' ליבות?

ג. מי אמר שאני אוהב את ? אתה חושב אני תפוח?

גם ככה אני לא מתכוון לשדרג את המחשב שלי עוד הרבה זמן!!

ד. מצטער עם פגעתי בך

לא היתה הכוונה

ה. רק הזמן יגיד

ואם טעיתי אני ילמד מהטעויות

ו. תודה גם לך

fan boy לAMD לא תהיה תשובה ראויה לקונרו בזמן הקרוב

לא ה R-HT

לא ה 4X4 (שזה בכלל לא פתרון פרקטי !!! אלא אם כן הם ימכרו פלטפורמה של 2 דואל קור ו2 דואל GPU במחיר של 400 דולר משהו כזה חחחחחחחח)

כנראה שזה יגיע בתחילה השנה הבאה עם ה 65

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.digit-life.com/news.html?06/37/03#63703

...והשאלה שלי - האם הטכנולוגיה הזו "קבועה" או משתנה בהתאם לצרכים. לפי מה שניתן להבין - זה כמו ON OFF ב- ולכן ניתן לעבוד או כך, או כך. אבל אם אני מפעיל בארבע אחה"צ שצריכה את מלוא כוח החישוב של אחת ובחמש אני משתמש בכמה תוכנות שמוטב שיישתמשו בשתי ליבות - אני צריך לשנות את הביוס שוב ושוב או שהביוס יודע לזהות את הצרכים ומתנהג בהתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...