המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא יקרה

כרגע האינטרס האמריקאי הוא לבסס ממשלה דמוקרטית שתילחם במחבלים במקומם ולהתקפל מעיראק כמה שיותר מהר

ברור שלא!

הכוונה הייתה מתי שהמלחמה התחילה !!

עכשיו אנשים פה בארה"ב אומרים שזה ימשך עוד לפחות 10-15 שנים, ארה"ב תקים שם מחנה צבאי והכל...

זה באמת נראה כאילו זה הדבר היחיד שחסר לך...

בהחלט מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברלוד אתה פשוט מדהים בתפיסה המוטעת שלך.

אותי אישית לא מעניין שום פלסטינאי אם הדילמה של הצבא בפעולה היא או שפלסטינאי ימות או שחייל ימות מצידי הפלסטינאי יכול לקפוץ לשמים ולצעוק הצילו.

זה לא פיקניק פה, הם לא יורים זיקוקים.

נראה לך שמעניין להם את הביצה/דגדגן מה יעלה בגורלו של השדרותי המסכן כאשר הם יורים קסאם?

הערבים האלה מבינים דבר 1 בלבד כוח כוח כוח, תראה להם טיפת חולשה והם יקפצו עליך הם חלאות צמאי דם והם לא מעניינים לי אפילו את הביצה אם מדובר בחיים שלהם מול שלי.

אם ביום הראשון של האינתיפאדה הראשונה היו הורגים 100 פלסטינאים לא הייתה המלחמה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שמעניין להם את הביצה/דגדגן מה יעלה בגורלו של השדרותי המסכן כאשר הם יורים קסאם?

לא, ולך נראה שכן? אני לא מבין על מה אתה מתווכך, על זה שטרוריסטים לא אוהבים אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא רלוונטי, מדובר במדינת אויב ולכן אין דבר כזה "אנשים תמימים".

לא הבנתי ?- אז מה שאתה אומר שאזרחים ישראלים שמתפוצצים למוות באיזה מסעדה הם גם לא "אנשים תמימים"

כי זה מלחמה נכון <??- זה הרי דו צדדי, גם הם יכולים לומר שזו מלחמה ולכן אין "אנשים תמימים"

תחשוב קצת לפני שאתה רושם דברים כאלו- לא מתאים חשיבה כזו לאנשים שחושבים צעד אחד קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא ממש נלחמים בצורה חירוגית. אי אפשר להתעלם מזה שיש הרבה יותר הרוגים פלשתינאים.

גם אם רק אחוזים בודדים מהעם הפלסתיני באמת תמים ולא תומך/משתתף במעשה האלימות - עדיין נהרגים בלחימה הרבה יותר חפים מפשע פלשתינאים.

המעשים של הממשלה שלך לא מפלילים אותך. והמעשים של ארגוני טרור לא מפלילים אותך.

אם נפגעת בפיצוץ במלחמת פשע מאורגן בנתניה אתה לא אשם שאתה תושב נתניה...

כמובן שאי אפשר להילחם בצורה נטולת קורבנות אזרחיים כשארגוני הטרור פועלים בתוך אוכלוסיה אזרחית. אבל גם לא מקובל שבנסיון לעשות צדק תעשה יותר עוול. זה שב 4-5 מקרים צה"ל הורג באוכלוסיה פלסטינית לפעמים ללא פגיעה בגורם טרור בכלל - זה פשוט נתון שלא מקובל.

עין תחת עין - בסדר.

מה שקורה פה - זה לא עין תחת עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דביל רציני. בחיי, פשוט בן אדם נכה שכלית.

ארגוני הטרור רוצחים אזרחים. זאת מטרתם.

צה"ל מחסל מחבלים, ומשתדל לא לפגוע באזרחים.

זה שאנחנו יותר טובים מהם (צבאית), ולכן יוצא שהם לא "מצליחים" לרצוח מספיק אזרחים בשביל "לעקוף" אותנו, לא הופך אותם לטובים יותר.

זה פשוט לא נתפס שאתה טוען שישראל הם הרעים פה! חתיכת חלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...