המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת

Milford Cubicle

Recommended Posts

או משווה אותם לחיי פלסטינים שזה גם חמור בפני עצמו

כן כי ליחס אפילו חשיבות מינימאלית (שזה בסך הכל מה שאני עושה) לחיים של אנשים ממדינה אחרת זה פשוט פשע נוראי :screwy:

אני לא משווה אותם כ1:1, לדעתי פשוט נשארה להם חשיבות מסוימת.

Milford Cubicle

איתך כבר אין על מה לדבר, קבעת שאתה רוצה להביא שואה בכיף על כל המוסלמים כבר מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה לי אליך אוברלוד: אתה מבין את העובדה שהפלסטינאים רוצים להשמיד אותנו, לחסל כל אחד ואחד מאזרחי המדינה הלא מוסלמים\ ערבים, ולא יסתפקו בפחות מזה כדי להרגיע את הטרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי ליחס אפילו חשיבות מינימאלית (שזה בסך הכל מה שאני עושה) לחיים של אנשים ממדינה אחרת זה פשוט פשע נוראי :screwy:

אם זה בא על חשבון חיי חיילים ישראלים אז כן, זה בהחלט פשע נוראי.

אני לא משווה אותם כ1:1, לדעתי פשוט נשארה להם חשיבות מסוימת.

ששואפת ל-0 כאשר משווים לאזרחי/חיילי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל המוסלמים שרוצים להביא עליי שואה, בהחלט כן.

זה לא מה שאמרת לא מזמן.

עד לא מזמן אמרת שכל המוסלמים הם רעים מטבעם

שאלה לי אליך אוברלוד: אתה מבין את העובדה שהפלסטינאים רוצים להשמיד אותנו, לחסל כל אחד ואחד מאזרחי המדינה הלא מוסלמים\ ערבים, ולא יסתפקו בפחות מזה כדי להרגיע את הטרור?

לא, הממשלה שלהם חושבת כך, מדינות ערב שממנות את הטרור שלהם חושבות כך וארגוני הטרור שבהם חושבים כך, בכל מלחמה נורמאלית אתה נלחם בצבא ובשלטון ולא בעם של המדינה. במלחמה הזאת זה קצת יותר מורכב אבל לא תריץ להשמדה המונית.

תילחם בהם מספיק חזק והם יכנעו ויבינו שהטרור שלהם לא יכל לעזור להם והם יפסיקו גם. במקום לתת להם כל פעם מה שהם רוצים ולהילחם בהם עם ידים קשורות מאחורי הגב במשך 50 שנה.

עוד לא היתה המלחמה שבה מערבי שפוי התקיף אזרחים של מדינה אחרת בכוונה כצעד טקטי כדי לנצח בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאמרת לא מזמן.

עד לא מזמן אמרת שכל המוסלמים הם רעים מטבעם

לא,

אמרתי שהדת המוסלמית היא רעה מטבעה (שהרי היא אומרת במפורש: "מי שלא מוסלמי --> לרצוח").

יש גם מוסלמים "חילוניים", אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הממשלה שלהם חושבת כך, מדינות ערב שממנות את הטרור שלהם חושבות כך וארגוני הטרור שבהם חושבים כך, בכל מלחמה נורמאלית אתה נלחם בצבא ולא בעם של המדינה. במלחמה הזאת זה קצת יותר מורכב אבל לא תריץ להשמדה המונית.

ופה בדיוק הטעות שלך. תזכיר לי מי בחר באופן דמוקראטי באירגון הטרור הגדול בעזה לעמוד בראשות הממשלה שם? (רמז: האזרחים). מי ביצע את הלינצ' ברמאללה ב3 המילואימניקים? (רמז: גם האזרחים)

זה מאוד חמור שעדיין יש אנשים שלא מבינים שרוב העם הפלסטינאי (כולל ערביי ישראל) הם עויינים את המדינה. אי אפשר לעשות את ההבחנה בין אירגוני הטרור, ההנהגה והאזרחים, כאשר האזרחים בוחרים באירגון טרור להיות ההנהגה!

תילחם בהם מספיק חזק והם יכנעו ויבינו שהטרור שלהם לא יכל לעזור להם והם יפסיקו גם. במקום לתת להם כל פעם מה שהם רוצים ולהילחם בהם עם ידים קשורות מאחורי הגב במשך 50 שנה.

פה יש לי דילמה: או שאתה סוטר את עצמך בצורה מאוד חמורה, או ש"להילחם חזק" מבחינתך זה למרוח ווזלין לפני שהקאסם מגיע, כדי שננצח את המערכת ולא נרגיש את החדירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונ'ה, אתה חייב לתת את המשקפיים הוורודות שלך לצבא, כי רק ככה הם יהיו מסוגלים כנראה לראות מי מחבל ומי לא, ולהימנע מפגיעה ב"אזרחים תמימים"...

יש לך שיטה אחרת לעצור את הטרור, שעוד לא ניסינו, ושלא תביא ליותר הרוגים בצד שלנו? כי בינתיים אתה אומר "לדבר על הסכמים" וסותר כל הצעה של ה"ימניים", כשבמשך 15 שנה הערבים קיבלו כמעט כל מה שהם רצו באינספור שיחות והסכמים, אבל להפסיק את הטרור- הבקשה היחידה של - ממנה הם פשוט שכחו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

אמרתי שהדת המוסלמית היא רעה מטבעה (שהרי היא אומרת במפורש: "מי שלא מוסלמי --> לרצוח").

יש גם מוסלמים "חילוניים", אתה יודע.

והיהדות פשוט נאורה, נכון?

כל הטיהורים האתניים בתנ"ך, כולל מצוות "עיר נדחת" שמוזכרת במשנה.

עובדי אלילים - לרצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הכל שאלה של מה אתה מעדיף?

מעט הרוגים לישראל (חיילים) ומעט הרוגים ערבים (חפים מפשע) כדי לסיים את המלחמה.

או אפס הרוגים (חילים) לישראל על חשבון עשרות אלפי הרוגים ערביים (חפים מפשע) כדי לסיים את המלחמה.

את זה אף וויכוח אף פעם יפתור.

בכל מקרא ננצח, ובכל מקרה ישנאו אותנו על זה.

תסלח לי, אבל אם היינו מחסלים את הפורעים הפלשטינאצים האלה ב87' וב2000 לא היינו במצב שאנחנו היום !

עם אלפי הרוגים מהצד שלנו ומהצד שלהם!

ובגלל אנשים כמוך שטענו שאנשים כמוני הם "לא הומנים", תראה מי לא הומני עכשיו אחרי עשרות אלפי הרוגים!!

שוב אולי תכניס את זה לראש, במלחמה אין "חפים מפשע" ולהזכירך אנחנו במלחמה !

ומה לעשות שהטרורוסטים מתחבאים בתוך אוכלוסיה, אז מה העולם רוצה שנעשה שנשב בחיבוק ידיים ונחכה עד שתיגמר המלחמה!??

ומה שקורה בעירק עם החיילים האמריקאים זה טעות נוראית של רמספלד ובוש, כמו שבן אדם שאני מכיר אמר

if you start a war, you go in hard!

ההצעה שלו זה להיכנס לעירק עם שיירות של טנקים ולפוצץ אותם עד שיכנעו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל אם היינו מחסלים את הפורעים הפלשטינאצים האלה ב87' וב2000 לא היינו במצב שאנחנו היום !

עם אלפי הרוגים מהצד שלנו ומהצד שלהם!

ובגלל אנשים כמוך שטענו שאנשים כמוני הם "לא הומנים", תראה מי לא הומני עכשיו אחרי עשרות אלפי הרוגים!!

שוב אולי תכניס את זה לראש, במלחמה אין "חפים מפשע" ולהזכירך אנחנו במלחמה !

ומה לעשות שהטרורוסטים מתחבאים בתוך אוכלוסיה, אז מה העולם רוצה שנעשה שנשב בחיבוק ידיים ונחכה עד שתיגמר המלחמה!??

ומה שקורה בעירק עם החיילים האמריקאים זה טעות נוראית של רמספלד ובוש, כמו שבן אדם שאני מכיר אמר

תומך ,בעוד 50 שנה או אפילו פחות שהערבים יזרקו אותנו לים ,בגלל יפי הנפש למינהם ,נמשיך בוויכוח בשחיה (במקרה הטוב ,אם לא יטביעו אותנו קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקרה

כרגע האינטרס האמריקאי הוא לבסס ממשלה דמוקרטית שתילחם במחבלים במקומם ולהתקפל מעיראק כמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

כי בינתיים אתה אומר "לדבר על הסכמים"

WTF?

אתה קורא את הת'רד מאיפה נפלת עכשיו?

אתה אפיל ומצטט אותי לכאורה..אין לך בושה?

תכף תגיד שאני רוצה לדבר עם החמאס :s07:

כל כך הרבה פעמים אמרתי מה צריך לעשות, בתגובות שאפילו רשמתי ישירות אליך ואתה פשוט מתעלם ומחליט שאני רוצה "הסכמים"... אתה עושה כאילו אתה חמור? כי מצליח לך ממש יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...