עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים!

BURTON

Recommended Posts

בוא התחיל מזה שאם אתה רומז שאני בוגד, כדי שתחזור בך.

אני לא רומז, אני אומר.

מי שעושה פעולות לטובת האויב ונגד המדינה שלו, ולא משנה מה הסיבה (כמובן כל עוד זה בכוונה תחילה) הוא בוגד.

מה שכן, לא אמרתי שאתה בוגד, כי כמו שאמרתי - בכלל לא טרחתי לקרוא את ההודעה הארוכה הזאת לאחר שראיתי את נקודת המוצא שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רומז, אני אומר.

מי שעושה פעולות לטובת האויב ונגד המדינה שלו, ולא משנה מה הסיבה (כמובן כל עוד זה בכוונה תחילה) הוא בוגד.

מה שכן, לא אמרתי שאתה בוגד, כי כמו שאמרתי - בכלל לא טרחתי לקרוא את ההודעה הארוכה הזאת לאחר שראיתי את נקודת המוצא שלך..

אז עדיין לא הבנתי אם אתה חושב שאני בוגד או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא אבל את ההודעה המקורית שלי לא קראת אפילו.

מעולם לא הכחשתי שאנחנו בסכסוך מזויין (זה שאני לא קורא לזה מלחמה כי אני אינני חושב כי המצב מתאים להגדרה שלי למלחמה לא אורמ שאני חושב שהכל פה בסדר) , לא הצדקתי אף אחת מהפעילויות האלימות (ע"ע קסאמים, פיגועים וכו') ואני ממש לא מרחם על הפלשתינאים. במקור טענתי כי אם צה"ל אכן הרג (ואמרתי שאני ממש לא בטוח שזה נכון) את המשפחה צריך לבדוק המ קרה ולנסות שזה לא יקרה שנית. הוספתי ואמרתי שאין מנוס בפגיעה באזרחים בעורף אם הצבא בעורף ואם הוא משתמש בהם כמגן. אבל אם המשפחה הזאת אכן נהרגה מאש כוחותינו כשהיא חפה מפשע, אין לזה השפעה.

בקיצור תעשה מאמץ וקרא את ההודעה הארוכה שלי ותחזור אלי עם מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הדיון הזה באמת עבר את גבול הטעם הטוב, אני לפחות מבקש שתשנו את הכותרת, היא צורמת בעניים ומתריסה.

תודה.

רגע, תן לי להבין. קודם נלחמת על חופש הביטוי של העיתונות ועכשיו אתה רוצה לסתום לי את הפה ולשנות את המילים שלי?

הנה שוב השמאל חושף את הפנים האמיתיות שלו.

מבחינתו לשמאל מותר להגיד הכל בזכות חופש הביטוי אבל כשהימין אומר משהו שלא ניראה לו, זה פיתאום "עובר את גבול הטעם הטוב" ו"מתריס" ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל לקלל ולהאשים בבגידה את כל מי שסותר את הדעות שלך לא ממש נתפס אצלי כדיון.

והבקשה הזו, הייתה כדי שלכולנו יהיה נעים להכנס לאתר בלי לראות את זה בעמוד הראשי, אם אנחנו שמאלניים או ימניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... ::)

כמו ילדים קטנים.

תפסיקו לנסות לעשות סצנה מכל משפט שאתם קוראים ולדחוף סיסמה לכל שורה שאתם כותבים.

ואני מסכים שזה הדיון הכי עלוב שהתנהל פה כבר הרבה זמן, פשוט בושה, זה מש שקורה כשהימין הקיצוני והשמאל הקיצוני מתווכחים על מה שאין להם מושג בו (חוץ מBURTON שהתסיס מישהו בכלל ראה את הכתבה לפני שהוא צעק "בגידה" או "חופש ביטוי"?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאשים בבגידה את כל מי שסותר את הדעות שלך לא ממש נתפס אצלי כדיון.

LIAR ALERT!!!

אני לא מאשים בבגידה את כל מי שדעותיו שונות משלי.

אתה פשוט שקרן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה להגיב כך ולא להגיד לו שהוא טועה\מטעה.

למה אתה התחלת לקרא לאנשים "טיפשים", ופתחת דיון עם הודעת פתיחה וכותרת כל כך זועמות ומתסיסות.

אתה לא ילד קטן תתאפק.

אגב שמתי לב שרמת הדיון שלך ושל Doctor Robert, באותה רמה.

אתה חושב שזה הגיוני?

דיונים כאלה שהימן והשמאל הקיצוני מתכתשים בהם לא תרמו לפורום, או לכם, בכלום ובטח שהקללות שאתם מוסיפים לא יעזור.

צריך לפתוח פורום אקטואליה קיצוני ופורם אקטואלי לבני אדם, כך אולי יהיה פה קצת סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל הפוסטים בדיון זה, ורוצה לומר שזה לא דיון זה הפך להתנצחות, וזה לא יוביל לשום מקום. אולי תמתינו עד שהעשן יתמוגג לו ואז אולי אולי יתבהרו דברים. אבל דבר אחד בטוח שיש פה אנשים שמקלים ראש בתופעה של שיגור רקטות,טילים, איך שתקראו לזה משוגרים למקומות ישוב. נראה אותם בעט נפילה טיל קרוב איך הם יגיבו אז...אין פה שאלה של מה צודק או לא. זאת מילחמה בסדר גודל איזורי ממוקד תקראו לזה מה שתירצו זה עימות שגובה קורבנות לכן זו מלחמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...