עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים!

BURTON

Recommended Posts

העולם כבר שכח, חלקו אף מאמין לתחקיר צה"ל, ואז בא ערוץ 10 עם תחקיר משלו שלטענתו מוכיח שהרסיס שהוצא מהנער אכן בא מפגז 155(בניגוד לגרסאת צה"ל)

כמה? כמה? כמה עוד אפשר לבגוד במולדת?

גם אם זה נכון וגם אם צה"ל הוא זה שאחראי להרג בחוף עזה, למה? למה לעזאזל לעזור לאויבים בזמן מלחמה?

בשביל עוד איזה אחוז רייטינג מחורבן? :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לדעת בדיוק למה זה בגידה?

רק היום הייתה הבגרות באזרחות, על חופש העיתונות שמעת?

לא שאני אומר שצה"ל הרג את המשפחה, אבל אם זה נכון או לא, זה לא מן הראוי שהציבור ידע על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זאת בגידה?

כי זה משרת את האינטרס של האוייב בזמן מלחמה(בוקר טוב אנחנו במלחמה)

ואני לא אומר שאם יש מידע אז צריך להשתיק אותו אבל אם אין מידע חדש למה לעזאזל ללכת ולחפש אותו?

למה לעזור לאוייב והכפיש את שמנו ולעשות לנו דלגיטימציה?

עם כל הכבוד לחופש העיתונות וזכות הציבור לדעת(ולכל התלמידים שחושבים שהם יצאו מהבגרות ויודעים כבר את כל מה שיש לדעת),

אז העולם "קצת" יותר מסובך מזה...

ואם חופש העיתונות הולך יד ביד עם בגידה, אז לא. חד משמעית אסור לפרסם את התחקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאיים על הדמוקרטיה הרבה יותר מערוץ 10 - אתה רוצה לשלול את חופש העיתונות שהוא זכות בסיסית בכל דמוקרטיה ובכך לעודד סתימת פיות לכל מי שמעיז לקום אל מול מוסדות המדינה. אני הייתי מחכה לתחקיר המלא של גוף בלתי תלוי במקום להסתמך על הפלשתינאים או על צה"ל.

אז בוא נראה בינתיים מה אנשים ב-HWZONE רוצים לסגור:

1. ערוץ 2

2. ערוץ 10

3. ידיעות אחרונות ו-YNET

4. הארץ

5. לצנזר חלקים ממעריב

יפה מאוד חברים, ברוכים הבאים לפאשיזם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מסכים עם פרסום תחקיר כזה(ורבים אחרים) שאפשר להימנע ממנו והוא לא תורם שום דבר, ולא בטוח גם שרייטינג, אבל חברים אין מה לעשות זה המחיר של הדמוקרטיה, וכן זה נשמע פלצני אבל ככה זה.

הרי אתם לא רוצים שנגיע לרמה של לדוגמא עיתונים מצרים, שאומרים למשל שג'ון פנסטיל סוכן מוסד, ולמה? כי הוא נפנף בדגל במונדיאל. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאיים על הדמוקרטיה הרבה יותר מערוץ 10 - אתה רוצה לשלול את חופש העיתונות שהוא זכות בסיסית בכל דמוקרטיה ובכך לעודד סתימת פיות לכל מי שמעיז לקום אל מול מוסדות המדינה. אני הייתי מחכה לתחקיר המלא של גוף בלתי תלוי במקום להסתמך על הפלשתינאים או על צה"ל.

אז בוא נראה בינתיים מה אנשים ב-HWZONE רוצים לסגור:

1. ערוץ 2

2. ערוץ 10

3. ידיעות אחרונות ו-YNET

4. הארץ

5. לצנזר חלקים ממעריב

יפה מאוד חברים, ברוכים הבאים לפאשיזם!

יש לי הרגשה שכתב פצלן שרוצה עוד אחוז-שתיים רייטינג לא יודע יותר מצה"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאיים על הדמוקרטיה הרבה יותר מערוץ 10 - אתה רוצה לשלול את חופש העיתונות שהוא זכות בסיסית בכל דמוקרטיה ובכך לעודד סתימת פיות לכל מי שמעיז לקום אל מול מוסדות המדינה.

אוי ואבוי אתה כל כך אדיוט!!! :bash:

אתה ממש ממש אדיוט ואני לא מאמין שאני צריך להסביר את זה.

איפה אתה רואה שאני סותם פיות למישהו? דיברתי על התערבות מצד הממשל בשביל למנוע סיפורים כאלה?

ממש לא. לחלוטין לא מדובר על התערבות מצד הממשל אלא על קצת הגיון בריא מצד אנשי החדשות כאשר הם מפרסמים סיפור.

קצת לחשוב על הנזק שהסיפור הזה יכול לעשות למדינת - המדינה בה הם חיים.

קצת פטריוטיות. וזה ממש לא צריך לבוא מצד הממשל וגם אסור שזה יהיה ככה. זה צריך לבוא מצד העיתונות שתקום ותחליט שבנושאיי חוץ היא מתגייסת למען המדינה ולא למען האוייב.

יש לי הרגשה שצה"ל יודע יותר ממה שהוא מפרסם..

דהההה....

אבל מה הקשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם כבר שכח, חלקו אף מאמין לתחקיר צה"ל, ואז בא ערוץ 10 עם תחקיר משלו שלטענתו מוכיח שהרסיס שהוצא מהנער אכן בא מפגז 155(בניגוד לגרסאת צה"ל)

כמה? כמה? כמה עוד אפשר לבגוד במולדת?

גם אם זה נכון וגם אם צה"ל הוא זה שאחראי להרג בחוף עזה, למה? למה לעזאזל לעזור לאויבים בזמן מלחמה?

בשביל עוד איזה אחוז רייטינג מחורבן? :pissed:

נו, ורסיה של עוד ימני טיפש טיפוסי.

לא בשביל אחוז רייטינג מחורבן, אלא בשביל שהאמת תצא לאור. והאמת לפי דעתי, האצבע של צה"ל קלה מאד, אבל מאד קלה על ההדק. יותר מדי אנשים נהרגים סתם.

אתה יושב בבית הממוזג שלך, אבל ישנם אנשים שבשבילהם עוד יום היא מלחמת קיום בפני עצמה שצה"ל מדכא.

בקיצור, אנשים בצה"ל צריכים לשבת ולשנות כמה נהלים אצלהם. (וגם כמה שאלות מוסריות במוח המעווט שלהם)

ת'כלס, התדמית שלנו בעולם נהרסת בגלל אירועים מהסוג הזה... :nixweiss:

אוי ואבוי אתה כל כך אדיוט!!! :bash:

אתה ממש ממש אדיוט ואני לא מאמין שאני צריך להסביר את זה.

איפה אתה רואה שאני סותם פיות למישהו? דיברתי על התערבות מצד הממשל בשביל למנוע סיפורים כאלה?

ממש לא. לחלוטין לא מדובר על התערבות מצד הממשל אלא על קצת הגיון בריא מצד אנשי החדשות כאשר הם מפרסמים סיפור.

קצת לחשוב על הנזק שהסיפור הזה יכול לעשות למדינת - המדינה בה הם חיים.

קצת פטריוטיות. וזה ממש לא צריך לבוא מצד הממשל וגם אסור שזה יהיה ככה. זה צריך לבוא מצד העיתונות שתקום ותחליט שבנושאיי חוץ היא מתגייסת למען המדינה ולא למען האוייב.דהההה....

אבל מה הקשר?

אתה חי בסרט שהם אוייבים שלך? אנחנו הפכנו אותם לאוייבים. דהיינו - אתה, לא אני.

מה בעצם שאתה אומר זה לתת לגיטימציה להרג חפים מפשע לכאורה "ברשלנות" ? :(

צריכים להפיק לקחים ולהבין בדיוק מה קרה שם, אתה כניראה לא מבין את חומרת הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...