עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים!

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

מוכר...

בכל מקרה, מה אתה היית מציע לעשות בקשר לקסאמים? לא לגמרי ירדתי לסוף דעתך (אני כותב אל מינימייזר).

לפגוע במי שמשגר את משגרי הקסאמים.

ולגבי היחידות המובחרות, אתם כל כך טועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפגוע במי שמשגר את משגרי הקסאמים.

ואיך בדיוק עושים את זה גאון שלי?

ולגבי היחידות המובחרות, אתם כל כך טועים.

אתה מדבר משמועות. אני מדבר מתוך הכרות אמיתית עם האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הרי כל הזמן מנסים לעשות את זה - וזה לא ממש עובד...

אז אתה בעצם לא מציע שום דבר חדש (נדמה לי, בהנחה שהבנתי אותך נכון).

עריכה:

(למה הירידה לרמה אישית כל הזמן בדיונים האלה? ועוד ע"י אנשים, שמעבר לזה - הם מאוד ענייניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם טילי הלפייר, צוציק.

עובדה שאנחנו לא עוצרים את הקסאם(אני חושב שאני יותר גבוה ממך בכמה סנטימטרים)

תוכיח.

אתה ג'ובניק נכון?

תוציא דו"ח סטטיסטי מהתקשורת, כמה אנשים מרמת אביב משרתים בקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם טילי הלפייר, צוציק.

אתה מצחיק.

איך בדיוק אתה רוצה לפגוע עם הלפייר, שדורש קודם כל שיהיה מסוק באויר באיזור השיגור (שמשתנה כל הזמן), בחוליית משגרי קסאמים שנמצאת בתוך בית אזרחי, יוצאת לחצר האחורית למשך 30 שניות, משגרת משם את הקסאם, ונכנסת חזרה לתוך הבית ?

אני מבין שאתה חיי איפשהו בין גבול לבנון (שהוא שונה לחלוטין מגבול עזה) ובין BF2, אבל צריך הרבה מזל בשביל שבכלל תצפית כלשהיא תזהה חוליית משגרי קסאמים בפעולה (רגע, עכשיו כשיצאנו מגוש קטיף אפילו זה כבר לא ממש אפשרי... ::)), ואפילו אז בד"כ אין מה לעשות עם זה, אלא אם מדובר במקום קבוע ואז אולי יש כבר טנק מכוון לנקודה, ואפשר לנסות לירות לשם (וגם בזה ברוב המקרים בכלל לא פוגעים, כי אין אישור לירות בכינון ישיר, על מנת שהפגז לא יחדור קירות ויעבור לבתים שכנים).

להפסיק את ירי הקסאמים עם טילי הלפייר ? חה. מגוחך משהו.

זה רק מראה שאתה תלוש מהמציאות ולא מבין בכלל את העובדות ואת המצב בשטח (ואני לא מוסיף "כמו כל השמאלנים"......).

אבל איך אתה אוהב להגיד? "אל תיתן לעובדות לבלבל אותך"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

ילד, בן כמה אתה?

אתה יודע מה, בוא נשאל אותך שאלה

את מי אתה יותר אוהב, את אמא שלך או את אמא שלי?

יותר מזה, אם הייתה לך האופציה לבחור מי ימות בפיגוע, אמא שלך או אמא שלי מי היית בוחר?

זה בגלל שאני משתמש ב-FF? יא חתיכת פאשיסט וגזען!

דבר ראשון אני לא רואה כל קשר לגיל שלי בדיון הזה.

אין כל קשר בין ה"כמה אני אוהב את אמא שלי, או את שלך", לבין מי אני מעדיף שימות.

לשמחתי, לא נפלה בידי הברירה להחליט מי ימות בפיגוע, ואני בטוח שזו לא בחירה שאני רוצה לעשות, כי מצדי כל בני האדם שווים. אני אומר שבכלל אסור להרוג בני אדם. לא משנה אם אני מכיר אותו אישית, או סתם מישהו רנדומלי.

המצב היחיד שבו אני עוד איכשהו יכול להסכים להרג של בנאדם הוא רק במצב שאני יודע בוודאות שאותו בנאדם מגיע כרגע בכוונה מלאה להרוג אדם אחר. וגם אז אני לא אשמח מההחלטה.

ומה בכלל הקשר לFF? גם אני משתמש בFF.

וכן, אותו אחד שציטטתי הוא פאשיסט וגזען. למה? כי הוא אומר שהוא מחשיב את החיים של אזרח כשווים יותר מאשר של אזרח במדינה אחרת. ויודע מה, העובדה שהוא אומר שחיים של ישראלי שווים יותר מאשר של פלשתינאי מעידה על היותו גזען. וזה שהוא פאשיסט אני יכול להבין מכל שאר ההודועת שלו, שמשתמע מהן שלדעתו צריך להיפתר מהערבים החיים פה בדרכים אלימות (לפי הבנתי לפחות).

בכ"א, אתם סתם טוחנים מים. בארטון ושות' הם פשוט דמגוגים. לא יהיה פה שום ויכוח, שכן הם סתם צועקים את הדיעות שלהם בלי משים, ולא מוכנים לשמוע את קול ההיגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הרי כל הזמן מנסים לעשות את זה - וזה לא ממש עובד...

אז אתה בעצם לא מציע שום דבר חדש (נדמה לי, בהנחה שהבנתי אותך נכון).

אז לא הבנת אותי נכון. לא אמרתי לפגוע במשגרי הטילים (כלומר, גם בהם) אלא במי ששולח אותם - ההנהגה המדינית. אם הג'יהאד האיסלמי יורה קסאמים, אני לא רואה שום סיבה שלא לפגוע במנהיגי התנועה. ואם גם החמאס יירה קסאמים, אז בהחלט צריך להציב את איסמעיל הניה על הכוונת.

Burton - כל.. כך... טיפש.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא רואה כל קשר לגיל שלי בדיון הזה.

אין כל קשר בין ה"כמה אני אוהב את אמא שלי, או את שלך", לבין מי אני מעדיף שימות.

לשמחתי, לא נפלה בידי הברירה להחליט מי ימות בפיגוע, ואני בטוח שזו לא בחירה שאני רוצה לעשות, כי מצדי כל בני האדם שווים. אני אומר שבכלל אסור להרוג בני אדם. לא משנה אם אני מכיר אותו אישית, או סתם מישהו רנדומלי.

המצב היחיד שבו אני עוד איכשהו יכול להסכים להרג של בנאדם הוא רק במצב שאני יודע בוודאות שאותו בנאדם מגיע כרגע בכוונה מלאה להרוג אדם אחר. וגם אז אני לא אשמח מההחלטה.

ומה בכלל הקשר לFF? גם אני משתמש בFF.

וכן, אותו אחד שציטטתי הוא פאשיסט וגזען. למה? כי הוא אומר שהוא מחשיב את החיים של אזרח כשווים יותר מאשר של אזרח במדינה אחרת. ויודע מה, העובדה שהוא אומר שחיים של ישראלי שווים יותר מאשר של פלשתינאי מעידה על היותו גזען. וזה שהוא פאשיסט אני יכול להבין מכל שאר ההודועת שלו, שמשתמע מהן שלדעתו צריך להיפתר מהערבים החיים פה בדרכים אלימות (לפי הבנתי לפחות).

בכ"א, אתם סתם טוחנים מים. בארטון ושות' הם פשוט דמגוגים. לא יהיה פה שום ויכוח, שכן הם סתם צועקים את הדיעות שלהם בלי משים, ולא מוכנים לשמוע את קול ההיגיון.

יופי, בו נתקע את הראש בחול, ויקרה מה שיקרה...

הגיל שלך רלוונטי, כי אתה כנראה צעיר מדי בשביל להבין שבדיוק בשביל החלטות של "אמא שלי או שלך" האזרחים משלמים מיסים ובוחרים נציגים לכנסת.

אז אתה עוד לא נאלצת לעשות בחירה כזו, אבל חברי הכנסת כן. ובינתים הם בוחרים באמא של הערבים.

ואני ממש לא טוען שצריך להיפתר מהם בדרכים אלימות. אם הם מוכנים לעזוב אותנו בשקט בדרכי שלום, מה טוב. רק שההיסטוריה הוכיחה שכל מה שעושים כדי לפיס אותם רק מחזק את הרצון שלהם להילחם.

מיני, מה שאתה מציע מבוצע גם היום, רק שהרבה פעולות לא יותאות אל הפועל בגלל אפשרות לפגיעה ביותר מידי בחפים מפשע.

וחיסול המנהיגים שנבחרו בצורה "לגיטימית" יעשה לנו יותר נזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני, מה שאתה מציע מבוצע גם היום, רק שהרבה פעולות לא יותאות אל הפועל בגלל אפשרות לפגיעה ביותר מידי בחפים מפשע.

וחיסול המנהיגים שנבחרו בצורה "לגיטימית" יעשה לנו יותר נזק...

לא, זה לא מבוצע כיום. מה שמבוצע זה חיסולים של אנשי הזרוע הצבאית. לאורך כל שנות האינתיפדה, מדינת מעולם לא הציבה לעצמה את חיסול ארגוני הטרור כמטרה. היו אמנם הרבה מאוד מבצעים שנועדו "לפגוע" בארגון זה או אחר, אבל הדרג המדיני לא הורה אף פעם על חיסול כולל של ארגון כלשהו, החל מפעילי השטח ועד לבכירים שבו.

ובכן, לא ברור לי למה. אם היינו טורחים להשמיד את החמאס כשהוא היה עדיין "רק" ארגון טרור, זה היה חוסך מאתנו הרבה מאוד כאב ראש, אבל לדעתי עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. שוב, ברגע שיצאנו מרצועת עזה, אין לפלשתינים שום דרישות טריטוריאליות נוספות הנוגעות לה, לכן כשהם משגרים משם רקטות קסאם, זו בהחלט זכותנו המלאה לפגוע בכל מי שאחראי לכך. ואם איסמעיל הניה אישית הורה על ירי רקטות קסאם לעבר , אז אין שום סיבה שהוא - אישית - לא יישא בהשלכות של הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה והמאוד לא אופטימית

אין לנו דרך מציאותית לעצור את הקסאמים - הקסאמים יעצרו רק כשהם ירצו לעצור אותם!!

גם אם נדפוק את כל ראשי החאמס ונשטח את האזור עם תותחים וטנקים

אין לנו פשוט מה לעשות - אולי מידי פעם לדפוק חוליה כזו או אחרת -והלוואי וידפקו עוד , אבל אני חושב שהפתרון האמיתי חייב לבוא בצורה אחרת

בכח זה לא ילך- לא להם ולא לנו.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...