עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי ערוץ 10? - חבורה של בוגדים!

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד שמאלן אדיוט טיפוסי.

אמא שלך אף פעם לא אמרה לך "אל תהיה צודק, תהיה חכם."??

היא אמרה, אבל אני ישר הבנתי שזה בולשיט. כי "החוכמה" הזאת שלך לא בדיוק עוזרת לנו.

אפילו אם לא ידוע בוודאות שצה"ל אחראי לזה, הרי שאפילו אם אנחנו עוצרים ושואלים את עצמנו אם צה"ל אחראי לזה זה כבר מעיד משהו על המוסריות של צה"ל.

כי אירועים כאלו לא קרו לא פעם אחת בעבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אמרה, אבל אני ישר הבנתי שזה בולשיט. כי "החוכמה" הזאת שלך לא בדיוק עוזרת לנו.

אפילו אם לא ידוע בוודאות שצה"ל אחראי לזה, הרי שאפילו אם אנחנו עוצרים ושואלים את עצמנו אם צה"ל אחראי לזה זה כבר מעיד משהו על המוסריות של צה"ל.

כי אירועים כאלו לא קרו לא פעם אחת בעבר...

תראה, אין מישהוא יותר שמאלני ממני, אבל בקטע הזה זה לא נכון לחלוטין, צה"ל , שלא כמו צבאות אחרים, הוא מאוד פעיל, יש לו עשרות פעיליות ביום שעלולים להגמר ככה, שלא כמו נגיד שוויץ (אם יש כזה) שמשחק באקסבוקס כל היום.

מה שכן, הצבא שלנו מקבל מרחב תימרון מאוד גדול, ואין עליו שום ביקורת, אתה משלב את זה עם האנשים שמנהלים אותו ואלו שבחזית אתה מקבל מצב שכנראה השמות שהוא עושה בשטחים הרבה יותר גדולים ממה שאנחנו יודעים, אבל הוא לא שם קצוץ על אף אחד ולא איכפת לא, שאם חייל בא עצבני מהבית ורצח ערבי בשבל להפיג מתח, לטייח את זה כדי להגן על החייל.

אני אישית עבדתי הרבה זמן עם יחידה שהתפקיד שלה זה לחקור מיקרים כאלו בצה"ל, וזה מפחיד עד כמה שמערכת הזו מושחטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי "החוכמה" הזאת שלך לא בדיוק עוזרת לנו.

לא עוזרת לנו?? תגיד לי אתה באמת אדיוט??

אתה יודע איזה פיגועים יהיו פה אם יתחילו לרסן את צה"ל?? אם על כל פעולה שלו תקום ועדת חקירה??

זה מפחיד עד כמה שמערכת הזו מושחטת.

עדיף מערכת מושחטת ואיזה ערבי מת פה ושם מאשר מוות של אזרח ישראלי אחד(ועצוב שיש פה אנשים שלא רואים את זה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננסה לא לרדת לפסים אישיים פה. להתחיל להתקיף אנשים עפ"י הדעה שלהם... נו באמת... תכבדו את מה שהשני חושב. אפשר לנסות לשכנע ולהתווכח אבל בלי לרדת רמה סתם...

אני אנסה להביר יותר את עמדתי שלי:

לצערי, ואני תכף אנמק למה זה לצערי, אנחנו לא במלחמה. תקראו לזה עימות תקראו לזה סכסוך מזויין, בסדר. איך שאני רואה את זה אנחנו לא במלחמה. שלא תבינו אותי לא נכון, ללא ספק ישנה התנצחות עם חם ואני לא מתעלם מהמצב המאוד בעייתי בוא אנחנו נמצאים. הבעיה היא שהפלשתינאים נלחמים ללא גיבוי של מסודר מאחוריהם ואנחנו כן. המצב הזה גורם לנקודת השקפה מתבקשת, לפחות ע"י גורמים חיצוניים, של החזק מול החלש. הם נתפסים כהתקומממות ומלחמת גרילה בעוד שאנחנו נלחמים בהם בחזרה בעזרת "צבא גדול, מתקדם ומסודר". לכן אנו נמצאים במצב מאוד בעייתי שבו אם הצבא שלנו אכן הרג את המשפחה בחוף הים (ואני לא בטוח המ אני חושב כי העיתון הגרמני מעורר הרבה מאוד סימני שאלה) זה מאוד בעייתי ולכן צריך לסדר את העניין. מבחינתי, כאשר התחקיר של צה"ל יסתיים (והוא לא הסתיים כי שוב מעלים שאלות והיות בנושא בצד הישראלי) הוא יהיה המקובל עלי. לקרוא לערוץ בוגד מפני שהוא פרסם כתבת תחקיר על משפחה שהייתה, לפחות לכאורה, חפה מפשע, נו באמת... זה ממש לא בעיה, מבחינתי, לערוך כזה תחקיר. לדעתי צריך לרדת לשורש העניין פה. לא יתכן שצה"ל יהרוג, אם הוא אכן הרג, אזרחים סתם. אם המשפחה באמת נהרגה מכוחותינו, הרי היא לא הגנה על טרוריסטים בגופם וכיוצא בזה. הרג של אזרחים שנהרגים כאשר עמדו ליד מכונית עם מחבל, אין מה לעשות. כמו שאתם אומרים ב"מלחמה" יש פגיעות גם בעורף במיוחד כש"הצבא" נמצא ולוחם בעורף. נשתדל לדייק יותר פעם הבאה מה לעשות? אבל כשיש מקרה כזה, אם אכן כך זה קרה, צריך באמת לברר מה קרה שם.

ברגע שלהם תהיה מדינה וצבא מסודר שילחם בנו, והם לא יעשו את זה מתאים וחוליות, זה יהיה הרבה יותר קל לנו לצאת למבצעים רחבי היקף ולעולם לראות אותנו כמגינים על עצמנו. אני לא יודע אם הם עדיין יתפסו כמסכנים ואנדרדוגים, אבל לגיטימציה נוספת זה כן יתן. המצב כיום מונע, לצערי, לצאת נגד צפון הרצועה ולהפסיק את שיגור הקסאמים. שמצטער לגנוב את הנושא אבל אני חושב שזה בושה וחרפה מה שקורה שם. אם זו הייהת מלחמה ממש בין 2 מדינות, היינו מזמן משטחים שם את הבתים אבל הבעיה בגלל שאנו נלחמים נגד חוליות ותנועות, ולא נגד (ולא החוליות של החמאס זה לא צבא) אנחנו נמצאים תחת עיניהן הבוחנות של מדינות העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עוזרת לנו?? תגיד לי אתה באמת אדיוט??

אתה יודע איזה פיגועים יהיו פה אם יתחילו לרסן את צה"ל?? אם על כל פעולה שלו תקום ועדת חקירה??עדיף מערכת מושחטת ואיזה ערבי מת פה ושם מאשר מוות של אזרח ישראלי אחד(ועצוב שיש פה אנשים שלא רואים את זה ככה)

"ערבי מת פה שם"??? זה בני אדם שאתה מדבר עליהם!

ואם לישראל כ"כ איכפת מאנשים שמתים לה אז אולי נתחיל בדברים שיש לנו שליטה עליהם, בו נגיד כמו תאונות דרכים , רציחות בין אנשים בתוך ...

ואז נעיז לדבר על כמה כואב לנו כשאחרים הורגים אותנו... ביינתיים אנחנו מאוד רחוקים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שלהם תהיה מדינה וצבא מסודר שילחם בנו' date=' והם לא יעשו את זה מתאים וחוליות, זה יהיה הרבה יותר קל לנו לצאת למבצעים רחבי היקף ולעולם לראות אותנו כמגינים על עצמנו. אני לא יודע אם הם עדיין יתפסו כמסכנים ואנדרדוגים, אבל לגיטימציה נוספת זה כן יתן.

[/quote']

נו באמת....

זה כבר לא עובד עלינו כל השטויות האלה של ה"לגיטימציה" ::)

גם אמרו שאחריי שנצא מהרצועה תהיה לנו לגיטימציה...

זאת סתם שטות שהתשקורת מכניסה לך לראש.

אין ובחיים לא תהיה לנו לגיטימציה אם לא ניתן לעצמו לגיטימציה.

כל עוד יש לנו גורמים בתוך שעושים מעשים שגובים בבגידה, בחיים לא תהיה לנו לגיטימציה.

"ערבי מת פה שם"??? זה בני אדם שאתה מדבר עליהם!

וילדי שדרות הם לא בני אדם יא חתיכת צבוע מתחסד :pissed:

עוד אחד חושב שהוא יותר קתולי מהאפיפיור...וואלה יופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגענו למסקנה כבר שכל עוד תושבי שדרות לא ישנים בלילות וחיים בפחד כך יהייה גם לחבר'ה בעזה? למה את אותו הוויכוח שוב? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, פה הפסקתי לקרוא.

חבל, תנסה.

הסברתי למה אני חושב ככה.

וברטון, אמרתי שמדובר בלגיטימציה של האנשים שרואים אותנו מבחוץ. מבחינתי שמחר ימחקו את כל צפון הרצועה. הבעיה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה שלי למלחמה היא פשוטה:

ברגע שגוף מסויים (במקרה שלנו, ממשלת הפלסתינאים) מכריז שהוא רוצה להשמיד אותי - לא כל שכן את זה בפועל - זו מלחמה.

כל ניסיון "לכבס" את המילה הכביכול "קשה" הזו נותן לגיטימציה לפעולות של האויב, ודה-לגיטימציה לפעולות שלנו. קרי, סיוע לאויב בשעת מלחמה, קרי, בגידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא התחיל מזה שאם אתה רומז שאני בוגד, כדי שתחזור בך.

ההגדרה שלי דווקא מחייבת 2 מדינות. כל אחד ואיך שהוא רואה את זה.

חוץ מזה זה שאני לא קורא למצב היום מלחמה לא אורמ שאני מצדיק אף אחת מהמעשים האלימים שפלשתינאים נוקטים. להפך, אני לא מבין איך המצב בשדרות מתקיים ולא מבין למה השפמנון הזה לא עושה משהו בנידון.

עמרי, לצערי אתה רואה דברים יותר מידי בשחור או לבן. יש הרבה גוונים באמצע. זה שאני לא קורה לזה מלחמה לא הופך אותי לבוגד, המילה הזאת קלה מידי עבורך למרות שאני לא בטוח שאתה מבין את חומרתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...