דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

כל מה שקשור לקבוצות הפריצה שעושות את זה לכיף והם נגד הוארז ההמוני שיש היום ובלה בלה בלה, זה פשוט בולשיט ענקי אחד גדול שאנשים מוכרים לעצמם כדי להאמין שהקראקרים העלובים האלה באמת "מגניבים". ושהשורה הצבועה והמפגרת של "אם אהבתם, תקנו את זה" היא באמת מה שהם חושבים.

אם באמת מישהו מהחננות האלה היה שם זיין הוא לא היה פורץ משחקים תחילה ומשחרר אותם לציבור בשביל הכיף והאגו שלו כי הוא יודע שכשהוא עושה את זה הוא פוגע ישורות ביוצרי המשחק והוא הגורם היחיד שיכל למנוע את זה בשרשרת.

מדובר בחבורה של אנשים מפגרים שלא קיבלו כבר...נצח, שמנסים למצא תכלית לקיום החים העלובים שלהם

ואל תשלו את עצמכם שיש יותר מאחורי ה... "סצנה" (LOL).

הם הגורם העיקרי לבעיות הווארז, והרמה של המשחקים היום והפכתם אותם לגיבורים ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרופות לא עולות פחות לאנשים שמרוויחים פחות - מה פתאום? תנסה את זה וכל מה שתיצור יהיה שוק שחור של תרופות, כשפושעים מנצלים את הסיבסוד, קונים את התרופות המוזלות ומוכרים אותם אח"כ במחיר גבוה יותר, אבל עדיין זול יותר מהמחיר הרשמי, במקומות בהן הן עולות יותר.

ההכנסה הממוצעת בארץ היא אמנם כחצי מההכנסה הממוצעת בארה"ב, אבל אתה צריך לקחת בחשבון שהשוק בארץ הרבה יותר קטן מהשוק באה"ב. מפיץ בארה"ב יכול להרשות לעצמו להרוויח פחות כי הוא מוכר הרבה יותר עותקים.

שוק של יד שניה? אין בעיה, כבר קניתי כמה כאלו. אם אין שוק זה בגלל שאנשים לא מוכנים לקנות. למה לקנות משחק בן שישה חודשים בשליש מהמחיר אם אפשר להוריד אותו בחינם ביום בו הוא יוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרופות כן עולות פחות לאנשים שמרוויחים פחות. השוק השחור שנוצר הוא בעייה של החברות, לא שלנו.

שוק קטן בתחת שלי, אני קונה בדיוק את אותו מוצר כמו שהייתי באמריקה, אז מה הקטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים בארה"ב עולים פחות.

אני קניתי BF2 בארה"ב חדש חדש רק יומיים בחנויות ב49.99$.

לא יודע למה אבל בארה"ב זה נראה כאילו הכסף שלך שווה יותר (או יותר נכון קונה לך יותר, עובדה קנינו ב1,500$ 51" לעומת הארץ ש32 LCD עולה יותר מ20,000 ש"ח) אבל עזבו!

והסתכלתי לאורך כל הדיון לא היה אחד שאמר משהו על מוזיקה!

ואני שם פה את כל הכסף על השולחן שכל אחד שנגד פיראטיות יש לו שהוא הוריד בצורה לא חוקית אז אני מבקש...

עכשיו אני מסכים על applejack שבלי WAREZ שזה הדברים אפילו הכי קטנים כמו שירים, תוכנות, מגזינים, ספרים ולא חייב להיות רק משחקים!

לא הייתם קונים רבע מהדברים שיש לכם במחשב !

אני האמת די קרוב לWAREZ יש קשרים והכל, ואני לא יקנה משחק אפילו שהוא עולה 50 ש"ח, כי בסוף זה מגיע לתקציבים שאין כסף אליהם!

ואני לא יתחיל להתחשבן על משחקים.

היום הרשת זה ממש עולם של גניבות ואי אפשר לעצור את זה!

זה כבר הגיע לרמה שכמעט כל אחד היום יכול לפרוץ משחק (גם אם הוא קונה ומפיץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרופות כן עולות פחות לאנשים שמרוויחים פחות. השוק השחור שנוצר הוא בעייה של החברות, לא שלנו.

שטויות. מתי ביקשו ממך להראות תלוש משכורת בבית מרקחת?

שוק שחור הוא בעיה של החברות, נכון. הפתרון - מחיר אחיד. Next!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות תרופות מוכרות באפריקה תרופות נגד איידס במחיר נמוך מזה שהן מוכרות למערב, אבל דוגמא יותר הגיונית זה איך שהממשל בארהב נלחם באנשים שמזמינים תרופות באינטרנט מקנדה - זה יותר זול וזה אסור. בטוח שתמצא על זה הרבה דברים בגוגל.

אפשר לווסת את המחיר של המוצר לפי כמה שמרוויחה האוכלוסיה וזה הדבר הכי מתבקש כשזה מוצר רוחני שההשקע הרצינית היא בפיתוח שלו ולא בייצור של כל פריט בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שולח אותי לחפש קישורים שיוכיחו שאתה צודק? מצחיק מאוד.

בפועל, יש מדינות עניות בעולם שהכריזו שהן לא מכירות בפטנטים על תרופות שונות כדי שיוכלו ליצר אותן אצלן בזול במקום לקנות אותן ביוקר. לו התאוריה שלך היתה נכונה, זה לא היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לקח מצב קיצוני, שבו המערב מתגייס לעזרת אפריקה ומוכר תרופות בזול כמחווה של רצון טוב ולא בגלל "התאמה לרמת השכר"

גם דוגמאת קנדה מפריכה את הטענה שלך, השכר הממצוע בקנדה דומה מאד לזה של ארהב, התרופות זולות יותר בגלל שהממשלה מסבסדת את מחיר התרופות בסל התרופות שאינו קיים בארהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות גדולות שמשחררות משחקים תמיד ירוויחו אל תדאגו להם תדאגו לעתיד שלכם ולא לחוסר של בעל החברה...

ואם אתם מדברים עכשיו על החברות הקטנות שלא עומדות בזה שלא קונים את המשחקים שלהם , זה לא שלא רק קונים, אלא גם לא כ"כ מורידים,\ אני לא זוכר את הפעם האחרונה שהורדתי משחק של חברה לא מוכרת... (אז אל תזיינו תשכל)

כשאני ארוויח 6000 דולר לחודש, ומשחק יעלה לי 40 דולר, אני אקנה משחקים בכיף, ואם בעל החברה חושב שאני פראייר שקונה משחקים בכל מחיר, שיהפוך תכיסא שהוא יושב עליו, ושישב על אחת מהרגליים שלו. המפתחים של המשחקים לא צריכים להשתכר כל אחד במשכורות של 10 הורים שלנו לחודש.

ואני חוזר שוב, אין לכם מה לדאוג לחברות האלה, העובדים שלה והבעלים, הם אלה שמשתכרים הכי הרבה בכל אוכלוסייה בכל ארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות גדולות שמשחררות משחקים תמיד ירוויחו אל תדאגו להם תדאגו לעתיד שלכם ולא לחוסר של בעל החברה...

כי אם תשחק במשחק אחד בחודש במקום ב 4 אתה תמות?

ואם אתם מדברים עכשיו על החברות הקטנות שלא עומדות בזה שלא קונים את המשחקים שלהם , זה לא שלא רק קונים, אלא גם לא כ"כ מורידים,\ אני לא זוכר את הפעם האחרונה שהורדתי משחק של חברה לא מוכרת... (אז אל תזיינו תשכל)

אתה לא זוכר כי חברות קטנות כבר לא מיצרות משחקים, ובגלל שאתה צעיר אתה לא מכיר שום חברה חוץ מEA אני מנייח.

וגם בגלל שלחברות קטנות אין כסף לפרסם את המוצרים שלהם בMTV ובגיים ספוט 24\7, אז אתה לא מכיר אותם אפילו.

ואני חוזר שוב, אין לכם מה לדאוג לחברות האלה, העובדים שלה והבעלים, הם אלה שמשתכרים הכי הרבה בכל אוכלוסייה בכל ארץ.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ האי בעיקר הד-ארצי, שקונבים מאיתנו כסף על זה שהם תירגמו את הקופסא והאריזה בצורה עילגת.

אם היינו מקבלים את אותו המוצר שהאמריקאים מקבלים לחנויות יהיה יותר רווח ויוכלו לתת מחיר יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה יכל להסתדר עם אנגלית זה יופי, אבל יש אנשים שצריכים את החוברת בעיברית כדי להבין את המשחק.

אם זה היה כך אפשר היה גם לוותר על תרגום לסרטים באנגלית, זה סתם מיקר את הסרט ולא באמת צריך את זה לא?

צודק פשוט לא הבנתי מה כתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה יכל להסתדר עם אנגלית זה יופי, אבל יש אנשים שצריכים את החוברת בעיברית כדי להבין את המשחק.

אם זה היה כך אפשר היה גם לוותר על תרגום לסרטים באנגלית, זה סתם מיקר את הסרט ולא באמת צריך את זה לא?

אתה מוציא דברים מהקשרם,זה לא מה שהוא התכוון

הוא התכוון לכך שהם מתרגמים את זה,אבל עושים הוצאות זולות בהרבה מהמקור,דבר שמראה זלזול וחוסר איכפתיות כלפי הלקוחות..ובדרך הם גם מעלים את המחיר מזה המקורי...

הנה לדוגמא כמה מקרים קלאסיים של גועל נפש:

המשחק GTA3: הגירסא האמריקאית באה בתוך קופסאת ,כאשר חוברת ההוראות היא צבעונית ועשויה מנייר איכותי וחלק,ובנוסף לזה-אתה גם מקבל פוסטר ענקי של המשחק שהוא גם מפת העיר.

הגירסא הישראלית של GTA3:אתה מקבל את המשחק בתוך קופסאת ,הכל טוב ויפה,רק שהחוברת הוראות עשויה מנייר זול וכן מודפסת בשחור לבן,דבר שפוגע בהרבה מהתמונות והציורים שנמצאים בה...מה שגם שבגירסא הישראלית הד ארצי הרשו לעצמם לוותר על הפוסטר והמפה ולזרוק אותם,ואפילו בתוך החוברת הוראות יש הדפס קטן של מפת העיר,אז בגירסא המתורגמת-הם פשוט חתכו חצי מהמפה,כדי לחסוך בדיו.

אני אישית קניתי את המשחק בארה"ב אז יש לי גירסא אמריקאית...אבל חברים שלי קנו בארץ,ונדפקו.

המשחק HALF LIFE2: הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון שמחזיקה את כל הדיסקים,או לחליפין את הDVD בצורה טובה

הגירסא העברית מגיעה בתוך קופסאת זולה...את הקופסא שאני קניתי קיבלתי כאשר הנייר שהיה בה [הלוגו של האף לייף2 והמידע של אחורי הקופסא] היה רטוב ומקומט...ואם זה לא מספיק-הקופסא מבפנים היתה שבורה אז כל הדיסקים לא יכולים להיות בתוכה,וכל פעם שפותחים את הקופסא הם נשפכים החוצה...בגלל זה גם נסדק לי אחד מהדיסקים

המשחק GTA:VICE CITY,אז בניגוד לשערוריה ולגועל נפש שהד ארצי הרשו לעצמם לעשות עם GTA3,הפעם הם החליטו לפצות את הלקוחות

הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון איכותית,וביחד איתה מגיעה גם חוברת הוראות המודפסת בנייר איכותי ובהדפסה צבעונית...וכמו כן מגיע במשחק גם פוסטר עם מפת העיר...

בגירסא המתורגמת הקופסא היא קופסאת רגילה,החוברת מתורגמת ומודפסת בהתאם למקור האמריקאי,אבל בנוגע למפה-גם כאן הד-ארצי עשו חצי עבודה,הם הדפיסו את המפה,ואפילו מתורגמת ועל נייר איכותי,אבל הם החליטו לפסוח על הפוסטר כאילו הוא לא קיים.

את GTA:SAN ANDREAS לא היה לי אפילו סבלנות לדעת איך הד ארצי ידפקו,אז קניתי את הגירסא האמריקאית,ולמען האמת-רוקסטא עשו עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה באריזת המשחק הזה....אתה מקבל ספר תיירות בן 100 עמודים,עם כריכה קשיחה,כשבחלקה הפנימי של הכריכה יש את הדיסק של המשחק ובצד השני של הכריכה יש את המפה ה-ע-צ-ו-מ-ה של המשחק והפוסטר...פשוט חבל"ז....מעניין איך הד ארצי דפקו את ההוצאה הזו....

אני חושב שזה ככה דוגמאות על קצה המזלג לשערוריה שהולכת בהדפסות בארץ...אנחנו משלמים מחיר גבוה מהמקור,ומקבלים חצי מוצר.

ואל תגידו לי שמה שחשוב זה המשחק בסוף,כי אחרי הכל-בדיוק כמו שאתם לא הייתם רוצים לקבל במתנה שרשרת יהלומים העטופה בנייר תואלט עם חרא,ככה גם אני מצפה לקבל את המשחק עם משהו שהוא יותר מאשר גוש פלסטיק וחבורת עצלנים ישראליים שרק מחפשים איך לקחת ממך יותר כסף תוך פחות הוצאות [שגם ככה הן מינימאליות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...