דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

עקבתי אחרי העמודים הראשונים ודילגתי לפה.

תראו להגיד לכם שאף פעם לא הורדתי משחק אני לא יכול להגיד לכם. אבל גם קניתי.

לדעתי הבעיה היא שאחוז נכבד ממורידי המשחקים הם ילדים שאינם מבינים את השפעות המעשים שלהם.

כשהייתי קטן יותר אז כל החברים שלי הורידו משחקים ולכולם היו את כל המחשקים החדשים וגם אני רציתי. מכיוון שלא יכולתי להרשות לעצמי לקנות כל כך הרבה משחקים אז הורדתי חלק. ידעתי שזה לא חוקי אבל זו לא נראתה לי כזו בעיה. כמובן שהיום אני רואה את הדברים אחרת, אבל הבעיה היא שווארז הוא דבר כל כך נפוץ שהוא נהיה דבר רגיל ולגיטימי לרוב.

אבל שוב למטבע יש שני צדדים. מחירי המשחקים בארץ אינם מוצדקים בשום קנה מידה. נוספות שכבות נוספות שרוצות להרוויח ובסוף כולם מפסידים.

ברור שגם אם יורידו את מחירי המשחקים תמיד יהיה מי שיוריד, אבל בעלי המצפון שביננו יוכלו להרשות לעצמם לרכוש אותם. אני כבר כמעט ולא משחק במשחקים פשוט כי אין לי כסף להשקיע כל כך הרבה. אני לא אומר שאין הצדקה למחיר גבוה אם הוא בא לכיסוי עלויות, אבל אני בטוח שהמחירים בארץ באים לעשות קצת יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז?

תבין כאשר אתה מייצר מוצר אתה לא מצפה לרווח של 200 אחוז, אתה מצפה לרווח של מאות ואלפי אחוזים.

אתה לא משקיע 5 שנים כדי להרוויח "גרושים"

עסק לא רע יש לך שם. כל חברה תחתום לך על רווח של 200 אחוז וגם הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...