גראס מזיק לגוף או לא ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גראס מזיק לגוף או לא ?

[NOS]

Recommended Posts

אם אני מעשן פעם בשבוע נרגילה עם קצת גראס זה יכול להזיק לגוף כמו שלוקחים הרואין או אקסטה ?

אחרי הכל זה כולה צמח ששורפים אותו ולא עבר עיבוד כלשהו ...

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, כל מה שמעשנים או שותים זה מזיק, כי כל דבר כזה משבש את הפעולה הנורמלית של המוח, ה- thc שזה החומר הפעיל בגראס משפיע ברמה קצת אחרת מאלכוהול וטבק, שאגב אלכוהול נחשב לאחד מהרעלנים הכי חזקים כי הוא מפעפע לתוך המוח ומשפיע על הכבד.

אבל גראס משפיע לכל אחד אחרת, לפעמים יש חארות שמרססים את הגראס בשביל שתקב "סאטלה" יותר חזקה, אבל לפי דעתי גראס הוא מזיק, לא צריך את זה, זה סתם גורם התמכרות לא לצורך כמו גם טבק ואלכוהול......

אני לא אומר להתנזר מאלכוהול, אבל לא במידה שתגרום לך שחמת הכבד ואז תמות כי הכבד יהיה בגודל של הראש שלך, וזה לא טוב.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הוכחות שגראס מזיק באופן תמידי, או מזיק בטווח הארוך לגוף או למוח. הסכנות היחידות שגראס מהווה הן: התמכרות נפשית (לא פיזית) לסם, שאיפת עשן לריאות (במידה ואתה מעשן אותו) ואת העובדה שאתה יכול להיעצר על זה. כל שאר הסכנות הן זמניות בלבד.

ורק לשם הבהרה: לא, אני לא מעשן גראס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כל מה שמעשנים או שותים זה מזיק, כי כל דבר כזה משבש את הפעולה הנורמלית של המוח, ה- thc שזה החומר הפעיל בגראס משפיע ברמה קצת אחרת מאלכוהול וטבק, שאגב אלכוהול נחשב לאחד מהרעלנים הכי חזקים כי הוא מפעפע לתוך המוח ומשפיע על הכבד.

אבל גראס משפיע לכל אחד אחרת, לפעמים יש חארות שמרססים את הגראס בשביל שתקב "סאטלה" יותר חזקה, אבל לפי דעתי גראס הוא מזיק, לא צריך את זה, זה סתם גורם התמכרות לא לצורך כמו גם טבק ואלכוהול......

אני לא אומר להתנזר מאלכוהול, אבל לא במידה שתגרום לך שחמת הכבד ואז תמות כי הכבד יהיה בגודל של הראש שלך, וזה לא טוב.........

אמממ... אני מגדל את הגאס בעצמי .. ואני בטוח שלא מרססים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גראס כן מזיק לגוף אבל סיגריות מזיקות לא פחות

ראיתי תוכנית מדעית על סמים סיגריות ושתיה חריפה

יש גם סכנה למחלות נפשיות אבל זה לא נפוץ בגראס

מה שכן בתקופות שאתה מישתמש יש מצבי רוח מישתנים

בכל מיקרה אם אתה מעשן אתה כבר מזיק לגוף ככה שגראס לא יעשה תאבדל

(אני אפילו לא מעשן סיגריות ואומר תדברים רק לפי מה שראיתי בתוכנית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גראס כן מזיק לגוף אבל סיגריות מזיקות לא פחות

ראיתי תוכנית מדעית על סמים סיגריות ושתיה חריפה

יש גם סכנה למחלות נפשיות אבל זה לא נפוץ בגראס

מה שכן בתקופות שאתה מישתמש יש מצבי רוח מישתנים

בכל מיקרה אם אתה מעשן אתה כבר מזיק לגוף ככה שגראס לא יעשה תאבדל

(אני אפילו לא מעשן סיגריות ואומר תדברים רק לפי מה שראיתי בתוכנית)

גראס לא -גורם- למחלות נפש, אם אתה נותן גראס לחולה נפש הדבר עלול להחמיר את מצבו (באופן זמני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, גראס לא מזיק ולא ממכר (פיזית), אבל את זה שמעתי ממקורות לא רשמיים.

ל- NOS: לא כדאי שתפרסם את זה ככה (את מה שאתה עושה).... יכול להווצר מצב שתשב בגלל פוסט מסכן בפורום (מבאס..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס לא -גורם- למחלות נפש, אם אתה נותן גראס לחולה נפש הדבר עלול להחמיר את מצבו (באופן זמני).

גראס כן גורם למחלות נפש אבל זה לא נפוץ כמו שכתבתי ובדרך כלל כמו שכתבתה זה באופן זמני

אבל לא תמיד

בכללי יש סיבה למה גראס נחשב לסם קל

אבל זה לא אומר שהוא לא מזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעשן כבד של גראס

וכבר כמה שנים שאני לא מעשן גראס בכלל

ויש לי ברוך השם חיים טובים שמחה וכו

רד מזה רק יסבך אותך נפשי וגופני :silly:

ותדע לך שיש אנשים שהגראס ממש מזיק להם נפשי

עד כדי סכיזופרניה(אלפים כאלה בארץ )

יגידו מה שיגידו כולם הגראס עושה את הבנאדם טיפש !!!

ואם תגיד אותך עשה טיפש !

אז אני מודה עשה אותי טפש !

אבל גם עשרות משתמשים שפגשתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf? אתה מגדל גראס? :silly:

lol, אתה בטח שזה חוקי? :lol:

לפי מה שאני יודע, גראס לא מזיק ולא ממכר (פיזית), אבל את זה שמעתי ממקורות לא רשמיים.

ל- NOS: לא כדאי שתפרסם את זה ככה (את מה שאתה עושה).... יכול להווצר מצב שתשב בגלל פוסט מסכן בפורום (מבאס..).

זה רק צמח אחד קטן ... זה לא משהו שיושבים עליו בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...