התוכנה של שפת C - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנה של שפת C

slimshady21

Recommended Posts

שלום, אני צריך הסבר על איך להשתמש בתוכנה borland turbo c++ . אל תפנו אותי למדריכים לשפת C, כי יש לי כבר, אני רק לא יודע איך להשתמש בתוכנה.

ועוד משהו- הורדתי את התוכנה מהאימיול, וזה יד בקובץ RAR שנפתח למלאאא קבצים, ככה זה אמור להיות? קיצר התקנתי אותה אבל במהלך ההתקנה הוא לא נתן לי לשמור את התוכנה בשום מקום שבחרתי, אלא רק בברירת המחדל (כונן C). אחרי ההתקנה אני רואה בתפריט ההתחלה כל מיני יישומים שזה התקין לי, הנה:

acbd487355.jpg

מה זה לעזאזל כל זה ומה עושים בזה??

לגמרי מוזרה כל התוכנה הזאת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אחי לחצתי על זה, ונפתח לי חלון עם דפ בפנים שאני יכול להכניס שם את הטקסט, אז זה בטח זה התוכנה עצמה. אבל השאלה שלי זה איך בדיוק משתמשים בה? נגיד כתבתי כבר את התוכנה- איך אני מפעיל אותה??

וגם מה זה כל היישומים האחרים שיש בתפריט ההתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

Turbo/Borland C מעל גרסה 3 (או 3.1) הוא כבר לא כיף :)

בכל מקרה זה IDE מאוד מאוד ישן, אז עדיף לך כבר לעבוד עם גרסת הדוס שהיא נורמלית, מאשר עם גרסת הווינדוס שמתאימה לווינדוס 95.

אבל יותר מזה, למה אתה בכלל עובד עם כזה דבר ישן? אין תמיכה נורמלית ב-C++, וגם הקומפיילר מיושן מאוד, ותומך רק ב- real mode או ב-DPMI למיטב זכרוני.

מדוע שלא תעבוד עם משהו מודרני יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני אין לי מושגגג במה אני צריך לעבוד, אני בסה"כ רק מתחיל ללמוד את השפה, ואני לא יודע באיזו תוכנה כדאי לי להשתמש. שאלתי סתם באחד הפורומים ואמרו לי את זאתי, אז התקנתי אותה אנערף....

אבל אם יש תוכנה אחרת עדיפה אז תגידו!!! באיזו תוכנה אתם משתמשים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין borland turbo C++ 3.1(תחפש בגוגל). אם תמצא את העזרה של BORLAND תתקין גם אותה\ היא עוזרת מאוד(מראה לך איך לעשות שם כמעט הכל).

כדי להריץ מה שכתבת תלחץ ALT F9 או CTRL לא זוכר. כדי להגיע לעזרה תלחץ עם העכבר הימיני במקום כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין VS2005 EXPRESS.

הדיבאגר שלה מעולה.

ה vs2005 c++ זה לא .net ?

כי אני יודע שיש קצת הבדלים כמו העבודה עם פוינטרים וכל הספריות הנספות וכו

ולכן יהיה הרבה שוני מול הספרים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיבכתם אותי לגמרי, תבינו אני לא יודע מה VS6, לא מה זה דיבאגר ולא כלום. בסה"כ אני צריך תוכנה לעבודה עם שפת C למתחילים.

אז להוריד את הבורלנד טורבו בגרסה 3 ?? סגור?

אה ולא מצאתי את התוכנה הזאת אפשר לקבל קישור?

ולגבי מה שיש לי עכשיו-

הנה כתבתי איזה תוכנה שלפי המדריך היא אמורה להריץ על המסך את המילים HELLO , WORLD!

הנה:

b1cb6f0baa.jpg

אבל כשאני לוחץ ALT+F9 אני מקבל את ההודעה:

4cf29f6ce3.jpg

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VS6=VISUAL STUDIO 6

דיבאגר - כלי שעוד תכיר והרבה. נותן לך לעקוב אחרי כל משתנה ומשתנה ואחרי כל צעד בתוכנית שלך. ההבדל העיקרי בIDE (סביבת העבודה) זה כמה נוח הדיבאגר(יש עוד כמה הבדלים כמו INTELISENSE שמשלים לך תטקסט אבל זה קצת פחות קריטי לך).

בקשר לבעיה שלך כרגע.

הוספת את STDIO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא העתקת נכון.

בשורה 5 - printf ולא ptintf

לפני ה- hello חסרות גרשיים.

בשורה 6 צריך להיות 0 במקום (

אני ממליץ בחום שתעבור על התוכנית (הקצרה) הזאת ותבין בדיוק מה היא עושה, ולמה מה שניסית לעשות לא פועל. זה יחסוך לך הרבה תסכול בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה איזה גרוע אני, בסה"כ 6 שורות וכבר הספקתי לעשות 3 טעויות חחח.....

תודה אחי זה עבד אחרי שתקנתי. אבל זה כאילו לא באמת הראה לי את HELLO WORLD כל המסך- הוא פשוט רשם לי אחרי שעשיתי ALT+F9 הודעה שזה הצליח.

Status: Succes

למה?

ומה עם השאלה השנייה, לא עניתם לי- להתקין את הבורלנד טורבו 3?? ואם כן אז אפשר בבקשה קישור להורדה כי אני לא מוצא.

אני רוצה שתיהיה לי קודם את תוכנה נורמלית, ואז להתחיל לעבוד עליה ולהכיר אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...