אתם עושים ספורט? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם עושים ספורט?

benor

אתם עושים ספורט באופן קבוע?  

1076 הצבעות

1. 1. אתם עושים ספורט באופן קבוע?

• 3 - 4 פעמים בשבוע
    • מדי פעם משחק כדורגל/כדורסל
    • ספורט??? ... לא!
    • מעשן, זה נחשב??

Recommended Posts

אחי זה חרטה...אין אנשים שהם רזים בגלל שיש להם חילוף חומרים מהיר מדיי..קיימות שתי אפשרויות או שאתה לא אוכל הרבה וזה רק נראה לך שאתה טוחן כי אתה רגיל לכמות שאתה אוכל או שהעבודה שאתה עושה היא עבודה פיזית קשה........מה שכן יש מחלה שבלוטת התריס מתפקדת באופן מהיר מדיי והיא מסוכנת..אבל חוץ מזה אין "קסם" של טוחנים ונשארים שחיפים..

דווקא יש "קסם" כזה וזה בכלל לא קסם אלא פשוט מטבוליזם מהיר וכן אנשים האלה יכולים לאכול כמה שבא להם ולא להשמין (עד גבול מסוים) אך בגיל מבוגר יותר הם בד"כ משמינים ויש גם את האנשים שבחיים לא ישמינו והם צריכים לאכול משהו כמו 3000 קלוריות ביום כדי לתפקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כושר קרבי ב יובל עילם ( www.yuvaleilam.com ). ממש מוציא את הטוב ביותר מכל בן אדם שמגיע לשם, בין אם זה מבחינת או מבחינת יכולת וסיבולת, ועד שלא הגעתי לשם לא ממש ידעתי למה אני מסוגל ולמה אני לא.

כרגע אני מתאמן קרוב לשבועיים, ואיך המדריך(שמשרת בימ"מ) אמר, "עד שאתה לא מתעלף, עוד לא הגעת לקצה שלך". נכון שהמשפט הספציפי הזה הוא קצת דרסטי (:)), אבל אני לפחות מרגיש שאני יכול להוציא מהגוף שלי יותר ממה שנתתי עד עכשיו, ושהכל עניין של התמדה ונחישות.

אף פעם לא ממש התלהבתי מללכת למכון וזה פתרון מאוד אידיאלי בשבילי- גם מכין לגיבושים השונים, גם משפר את הכושר וגם הרבה יותר קשה לך לוותר ולהפסיק כשאתה חלק מקבוצה, מאשר כשאתה עושה את זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה חרטה...אין אנשים שהם רזים בגלל שיש להם חילוף חומרים מהיר מדיי..קיימות שתי אפשרויות או שאתה לא אוכל הרבה וזה רק נראה לך שאתה טוחן כי אתה רגיל לכמות שאתה אוכל או שהעבודה שאתה עושה היא עבודה פיזית קשה........מה שכן יש מחלה שבלוטת התריס מתפקדת באופן מהיר מדיי והיא מסוכנת..אבל חוץ מזה אין "קסם" של טוחנים ונשארים שחיפים..

ברוך השם אני לא חולה במחלה , אני בריא כמו שור

תשמע אבל לכל דבר יש גבול , ברור שאם אני לא יוציא קלוריות ויאכל אני ישמין(הכוונה בזה פשוט כל היום לשבת דום ולאכול)

, אני עדיין בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כושר קרבי ב יובל עילם ( www.yuvaleilam.com ). ממש מוציא את הטוב ביותר מכל בן אדם שמגיע לשם, בין אם זה מבחינת או מבחינת יכולת וסיבולת, ועד שלא הגעתי לשם לא ממש ידעתי למה אני מסוגל ולמה אני לא.

כרגע אני מתאמן קרוב לשבועיים, ואיך המדריך(שמשרת בימ"מ) אמר, "עד שאתה לא מתעלף, עוד לא הגעת לקצה שלך". נכון שהמשפט הספציפי הזה הוא קצת דרסטי (:)), אבל אני לפחות מרגיש שאני יכול להוציא מהגוף שלי יותר ממה שנתתי עד עכשיו, ושהכל עניין של התמדה ונחישות.

אף פעם לא ממש התלהבתי מללכת למכון וזה פתרון מאוד אידיאלי בשבילי- גם מכין לגיבושים השונים, גם משפר את הכושר וגם הרבה יותר קשה לך לוותר ולהפסיק כשאתה חלק מקבוצה, מאשר כשאתה עושה את זה לבד.

יובל עילם , והכסף נעלם ..

חתיכת גנב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שראה את הסדרה שהייתה בערוץ 10 פעם על המשקל אז אמרו שם גם שאין כזה דבר שבן אדם אוכל אלפי קלוריות ולא משמין....יש אולי הבדלים בין בני אדם בנטייה להשמנה אבל לא כאלה גדולים ההבדלים העיקרים בסיבות שיש רזים ושמנים הם כמות האוכל שהם אוכלים וכמה פעילות הם עושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין זמן לחדר ולאימונים כאלה.

לי יש פעמיים בשבוע אימון טניס של שעה-שעה וחצי.

אולי אני אתחיל ללכת לחדר בחופש לחזק את הכתף והשכם שלי כדי לשפר את הסרבים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בהכנה קרבית לתקופה ממש קצרה, "אחרי", ממש קריעת תחת זה היה במחיר זול במיוחד ומסובסד 150 ש"ח לשנה.

אני לא בעד כל ההכנות האלה לא כל אחד מסוגל לעמוד בזה זה קריעת תחת , וחוץ מזה יש המון אנשים שיוצאים מזה עם פציעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחה רץ כול בוקר הולך כמאט כול יום בערב לחדר ולבריכה

כול כמה זמן נוסע אם החברים לים ושוחה איזה 2 קילומטר נראה לי ובחזרה וגם על הסקייט ביום שבת אני מלמד ילדים לעשות פעלולים וזאת העבוד ה3 שלי

ובערב משתכר כמו משוגע וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...