אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים

AC/DC

Recommended Posts

אכן, BOSE תופעה ייחודית. לפי תורת האבולוציה של הצרכנות, חברה ה"נחשבת" בעיני רבים למעולה (top-of-the-line), הרוויחה את המוניטין שלה ביושר. למשל, לא תוכל לומר של-BMW מכוניות גרועות או אפילו סבירות מינוס. המוניטין מוצדק בליין המוצרים, לרוב. הדבר הכי קרוב לתופעה הזו ניתן למצוא אולי ב-, שסביבה יש "כת" ממש. הרי ניתן להרכיב מחשב PC שלרוב יתעלה על מקבילו המקינטושי באותו קטוגריית המחיר ועם זאת המותג לא גווע. נכון, זו לא בדיוק השוואה קונקרטית מאחר ול- קיימים עוד יתרונות ברורים כלשהם על ה- בעת שימוש באפליקציות ייעודיות וב"ידידותיות למשתמש" או לצורך עבודה מסוימת, לדוגמא.

במקרה של BOSE, קשה למצוא משהו נחות באותו מחיר. זה כאילו אתה רוכש בחצי מהתקציב שקבעת לעצמך כאשר החצי השני עובר למחלקת השיווק שלהם, כהוכרה על עבודתם המשובחת. לפני כמה חודשים הזדמן לי להאזין ל-BOSE מדפיים (לא זוכר את הדגם אבל הם היו בעלי צורה ייחודית - כמעין מלבן\טרפז) והם נשמעו פשוט רע, אפילו לעומת ה-602 של B&W שחנו שם בצד (ותהיה זו לשון המעטה לומר שאיני מחבב את ה-602 או בכלל B&W מהסדרות הנמוכות, לצורך העיניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יגאל תמיד חייב לבוא ולבאס הא?

עם האנגלית החלקלקה שלך ומשפטים חדים כתער כמו : you wouldn't know quality even if it bites you in your ass

אולי חשבת שהוא באמת מרוצה? לא כולם חייבים M3 לרובנו מספיקה מאזדה לאנטיס , למה? תחשוב לבד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]that's because you wouldn't know quality even if it bites you in your ass.

you probably buy those players that cost 300nis for 1gb and think that a honda jazz is better than an M3 because it's 1/5 the price.[/ltr]

לפחות ל שלי יש תמיכה עברית, אתה גם הוצאתה מלא כסף על המחשב שלך ואין לך תמיכה עברית.

חוץ מזה אני לא מבין ממש אנגלית ואני לא אוהב מוזיקת ג'ז כך שגם ככה האיכות שם לא משנה לי

במוזיקה שאני מוריד בד"כ אני שומע מאוד טוב וקראטיב זה חברה מהמבילות בסטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות ל שלי יש תמיכה עברית, אתה גם הוצאתה מלא כסף על המחשב שלך ואין לך תמיכה עברית.

חוץ מזה אני לא מבין ממש אנגלית ואני לא אוהב מוזיקת ג'ז כך שגם ככה האיכות שם לא משנה לי

LOL!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

מה בדיוק גורם לך לחשוב שאין לו עברית? אולי פשוט לא נוח לו לכתוב בעברית? או אולי הוא כותב יותר מהר באנגלית?

קריאיטיב היא חברה בינונית לשוק הביניים (200~3000 ש"ח). יש מערכות של 100,000 ש"ח של חברות שאתה אפילו לא יודע את השם שלהן, עם צליל שיגרום לך לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bobby323 עדיף שתפסיק עכשיו.

עם צליל שיגרום לך לבכות.

וזה לא צורה של ביטוי.

בפעם הראשונה ששמעתי HI-FI בחיים, אלה היו זוג Tannoy ב 300 אלף שקל, כמעט בכיתי.

אחר כך בכיתי בבית על המחיר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bobby323 עדיף שתפסיק עכשיו.

וזה לא צורה של ביטוי.

בפעם הראשונה ששמעתי HI-FI בחיים, אלה היו זוג Tannoy ב 300 אלף שקל, כמעט בכיתי.

אחר כך בכיתי בבית על המחיר :P

:)

שמע, בתור אחד ששמע די הרבה קונצרטים של קלאסית בחיים שלו (ניגנתי מויקה קלאסית די הרבה שנים, ורק לפני 4 שנים נכנסתי לקטע של רוק...), באולמות קונצרטים עם אקוסטיקה מדהימה, ואיכות נגינה גבוהה של הנגנים, אני יודע מה מוסיקה טובה יכולה לעשות... הייתי באיזה קונצרט, לא זוכר אפילו מה בדיוק ניגנו שם, אבל אני זוכר שלקח לי 3 שעות להירדם אחרי זה... הייתי כולי :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שדיבר אנגלית לא אמר משהו על מוזיקת ג'ז הוא דיבר על המכונית הודנה ג'ז אבל אין לי כח לתרגם הכל ...

שמעו ואיכות זה עניין של טעם וגם חומרים ובניה ושוב לא תצליחו לבאס אותי כי קניתי טובים שלכם אין :D סתם סתם .. למי שיש יותר טוב שיהיה לו בכיף אבל למי שאין שלא ינסה לבאס (אלה אם כן בא לו אבל אני לא יתבאס)

שיהיה לכם יותר טוב תלמידים ותזכרו בפעם ה 521521984 " :Pעל טעם שמיעה ראיה רגשות וריח אין מה להיתווכך :lol:" לא יודע אם הכנסתי הכל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...