מישהו יודע מה המחיר של המארז שפורסם פה.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה המחיר של המארז שפורסם פה..

MooMoo

Recommended Posts

לפני כמה ימיפ פורסם באתר מארז שאשקרה מקפיא את המעבד.

ויש לי כמה שאלות (עשיתי חיפוש ולא מצאתי...):

1.) לפי מה שאני ראיתי מוצאים את המאוורר של המעבד ובמקום זה תוקעים צינור שבוא עובד הנוזל? זה נכון.

2.) האם יש כמו שהזכרתי בשאלה 1 רק למעבד או שיש עוד "צינור" לכרטיס גרפי?

3.) כמה לעזאזל זה עולה? והאם זה שווה את ההשקעה?

4.) בריא להפעיל את המערכת איתו 24/7???

5.) כמה חשמל הוא צורך?

כל מי שיענה אני יודע לו מאוד

MOOMOO

THANKS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מוציאים את ההיטסינק ומחליפים אותו באחר.

ב. לא ידוע לי שיש לכרטיס גרפי, אבל יש לצ'יפסט, כך שאפשר להשתמש בו גם בשביל הכרטיס.

ג. למיטב זכרוני זה עולה 200$, ולמשתמש הפשוט וגם לאוברקלוקר המצוי זה לא שווה את ההשקעה... רק למשוגעים שאין להם על מה עוד להוציא כסף זה שווה את ההשקעה.

ד. הגז לא גורם שום נזק למערכת, כל עוד אתה לא מתחיל לפרק דברים.

ה. הוא צורך יותר חשמל מהקירור הרגיל בגלל המשאבות.. אבל אם אתה יכול להשקיע בזה את יכול להשקיע גם בספק אנרמקס 500W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שני דברים:

1.) ב200 דולר את יכול לעשות אובר קלוקינג ממש עצבני למערכת... הם הגיעו עם 2.8 גי'גה הרץ

ל3.65! ולפי מה שאני הבנתי הם לא פתחו את המכפלה ככה שהם יכלו להגיע למהירויות עוד יותר גבוהות.

2.) המשאבות האלה זה דבר שאפשר להחליף בארץ? ובכלל כל המערכת הזאת היא דבר אמין או משהו

שיש לו סיכוי לשבות אחרי חצי שנה ולשרוף את המעבד בדרך (אם אני לא ליד המחשב והוא פתוח).

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תיקון טעות... 750$ לגרסה הכי פשוטה. 3.65ghz זה בערך הגבול העליון שאפשר להגיע עם מערכת כזו, מהסיבה הפשוטה שבמצב כזה שאר הרכיבים מהווים צוואר בקבוק שמונעים האוברקלוק... בנוסף זה גם בערך הגבול העליון שהאלקטרוניקה מסוגלת להגיע אליו.

ב. את המשאבות קשה לי להאמין שאפשר להחליף בארץ... ומשאבות בד"כ זה דבר שמתקלקל מהר (בערך 3 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

750$... ממממ.. יקר לי :-*.

אולי יום אחד אני יזכה בלוטו ואני יקנה לכל אחד :lol:.

ועוד שאלה קשורה.. כדאי לי לעבור למערכת מים? כמה היא יותר טובה מאיוורור רגיל?

כמה היא עולה?

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר מאוד... לא אמין... לא ניתן להישג בארץ (יכול להיות שניתן אבל בצורה מוגבלת ובמבחר מוגבל)... וכמובן לא נותן את התמורה לכסף...

עדיף כבר SLK800 ומארז מאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...