זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!)

Killer-Storm

Recommended Posts

למה אנשים לא חושבים?

לפני שמשקיעים על מוצר צריך לראות אותו לשמוע איך הם את האיכות לדבר עם מישהו שמבין ברמקולים

ולא לקנות בגלל שרשום שמחיר מחירון הוא 10000+- כי כולם יודעים שזה לא נכון

אני מקווה מאוד שלא נדפקת ושהם יהיו בני זונות! ויתנו לך את הSOUND הכי פצצתי!

אבל אני בטוח שיש פה אנשים שיודעים על מה שהם מדברים שזה לא איכותיים! לפני קנייה תשאל תראה ותשאל שאלות!

אני יודע שאתה מתלהב שקנית אותם ב800 שקל והמחיר שלהם 10000+- אבל אני מבטיח לך שאם תלך לחניות או אפילו תגלוש לחניות שמוכרות תראה שהמחיר הוא נמוך בהרבה ויכול להיות שאפילו קנית אותו במחיר זול בהפרש נמוך מאוד!

תבדוקו לא סתם עושים על דברים ביקורות! הם עושים את זה בשביל שאנחנו לא נידפק!

אחי תתחדש על הרמקולים ומקווה שיתנו לך את הצליל הכי בן זונה שיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדיון הזה (אם אפשר עדיין לקרוא לו ככה) סוטה לגמרי מהמסלול שלו, או שתחזרו למסלול או שlock.

/OT

חזרתי הרגע מגיבוש שיכבתי ואני מת מעייפות.

אני אחזור מחר בצהריים כי אני הולך לתפוס לי שינה עצבנית אז תשמרו על הרמה.

/OT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם לא.

אתה האמנת כמו פתי קטן למכרזים האלה ועכשיו (כמו ישרלי מצוי) נדפקת.

זה שכותבים לך שהם עולים 11,000 לא אומר שזה באמת ככה.

זה קודה וכל החברות האלה.

זה לא שום חברה מובילה ושום חברה ששווה בכלל משהו.

חברות מובילות?

KEF, B&O, B&W, ROTEL, ONKYO, INTGRA, , MARNATZ, DENON, PIONEER (ציוד אודיו פיזי)

LUCASFILM, DOLBY (תקני אודיו וסוגי פיענוח)

אלה חברות מובילות, כל אחת בתחום שלה כמובן....

סקורפ, רוב החברות שנתת פה הם חברות שההתמחות העיקרית שלהם היא במגברים (חוץ מJBL שאני אישית לא אוהב ו-B&W שלמי בכלל יש כסף , כנראה חוץ מלביודום).

לי יש בחדר מגבר של JVC -5022 (חרא) שמחובר ל-2 רמקולים רצפתיים של JAMO, ויש לי פה בן ****.

בקרוב גם 2 אחוריים של MISSION וסנטר של ופרדייל אולי, תלוי בתקציב.

לסיכום הרמקולים שהוא קנה באמת לא משהו אבל סביר להניח שאם הוא קנה אותם הוא לא מתמצא בסאונד ולא שמע בחיים שלו טובים ששווים את הכסף שלהם (MISSION לדגמא). אז אני מניח שהוא יהנה מהסאונד הזה כי הוא לא מכיר משהו אחר.

הוא באמת יתבאס מהמערכת רק אחרי שהוא ישמע 2 קדמיים של B&W עם עוד 2 אחוריים שלהם וסנטר. ואולי איזה סאב עצבני...

שמחוברים למגבר של ROTEL או של HARMAN/KARDON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pioneer וonkyo מייצרים אחלה של dvd's.... ::)

pioneer מייצרת גם לרכב (די טובים, לא כמו רוקפורד אבל טובים)

KEF אחלה רמקולים, אם אתה לא אוהב בעיה שלך, לי יש פה אחד, B&O מייצרים הכל עם דגש על עיצוב ייחודי (וסאונד טוב כמובן)

מספיק? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pioneer וonkyo מייצרים אחלה של dvd's.... ::)

pioneer מייצרת גם לרכב (די טובים, לא כמו רוקפורד אבל טובים)

KEF אחלה רמקולים, אם אתה לא אוהב בעיה שלך, לי יש פה אחד, B&O מייצרים הכל עם דגש על עיצוב ייחודי (וסאונד טוב כמובן)

מספיק? ::)

מה שאמרת די ברור לי אבל מה שניסיתי להגיד ולא כ"כ הלך לי זה שיש עוד חברות בשוק כמו

ג'אמו , ורפדייל, MISSION , TANNOY וכו'....(חברות שלא ציינת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פחחח??

בוסטון אקוסטיקס זה לא קודה ודומיו.... הם חברה טובה ויקרה מדי....

עתיד מחשבים מוכרים למחשב 2.1 שלהם ביותר מידי כסף לסט 2.1 (משהו כמו 850 ש"ח או אפילו יותר, אני לא זוכר)...

ראיתי אותם בארה"ב,אגב, ב 50 דולרים...

לא יצא לי לשמוע אותם.

לענינינו:

אני לא מתיימר להיות מבין גדול, אבל אני כן יודע דבר או שתיים בתחום הזה, כמו כלל האצבע:

כל החברות שעוסקות כביכול בציוד Audio איכותי, ואשר מתפרסמות במכרזים, הן חברות *לא* אודיופיליות בעליל...

לא סתם מישן, וגם וארפדייל,למשל, מוכרות זוג רמקולי מדף "פשוטים" במחיר שאתה קנית 5.1 של פיור אקוסטיקס ה"מהוללים" שנראים מפלצתיים לעומת אלו האחרונים...

אך האמן לי שכשהם מגובים במגבר משולב נהדר כדוגמת ה Cambridge Audio A5 (ולא, אין לזה האחרון כל קשר לרמקולים של CL!!! שני צדדים מקוטבים לחלוטין!) הם מהווים מערכת נהדרת בעבור אלו עם תקציב זעום...זו הייתה הבחירה שלי עם תקציב של 1500 ש"ח עבור רמקולים: זוג רמקולי מדף "אודיופיליים-משהו".

אם אין לך כסף,רד מ5.1 עלוב, עלה לסטריאו איכותי!

HTH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, צודק.

אגב, ה"בוסטון אקוסטייקס" אני חושב גם מוכרת ציוד אודיו רגיל ולא רק רמקולים למחשב.

אתה חושב נכון...

למען האמת, הם מכרו ציוד אודיו רגיל קודם "פלישתם" לתחום הסאונד ב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם לא.

אתה האמנת כמו פתי קטן למכרזים האלה ועכשיו (כמו ישרלי מצוי) נדפקת.

זה שכותבים לך שהם עולים 11,000 לא אומר שזה באמת ככה.

זה קודה וכל החברות האלה.

זה לא שום חברה מובילה ושום חברה ששווה בכלל משהו.

חברות מובילות?

KEF, B&O, B&W, ROTEL, ONKYO, INTGRA, , MARNATZ, DENON, PIONEER (ציוד אודיו פיזי)

LUCASFILM, DOLBY (תקני אודיו וסוגי פיענוח)

אלה חברות מובילות, כל אחת בתחום שלה כמובן....

יש לי KEF ישנים שחשבתי למכור. אני חושב שאני אשמור אותם.

הם באמת 4 רמות מעל כולם. למרות הגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים לפני יומים הגיעו לי הרמקולים הייתי בפסטיבל תקשורת בדימונה (היה גדול) אז לא היה לי זמן לסדר אותם אבל חזרתי הביתה התחלתי לעשות סידורים, א' כל הרמקולים תוצרת ארצות הברית (ככתוב) עץ מעולה משקל טוב ספייקים איכותיים חיבורים איכותיים הרמקולים נראים מעולה ומחר אני יחבר אותם ואני גם יגיד לכם איך הם נשמעים עם הרסיבר שלי - מארנץ' לא כל כך מתקדם אבל עדיין רסיבר...(בתכנון כרגע על ימהאה חדש או דנון) בכל מקרה תוצרת טובה והרמקולים נראים ממש ממש נחמד ואני בטוח שאני אהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...