זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!) - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!)

Killer-Storm

Recommended Posts

com, אל תשכח שSONAB הייתה חברה איכותית ביותר עד שהיא פשטה רגל.

מאז פירלס או לא יודע מי השתלט על השם ומוכר מוצרים בתור הענק השוודי (או לא יודע מה) וזה המוצרי זבל.

פעם.

זה כמו שחברת סוסיתא תמכור את מכוניתיה תחת פרארי, אחרי שפרארי תסגר. (חס וחלילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, הם לא.

אתה האמנת כמו פתי קטן למכרזים האלה ועכשיו (כמו ישרלי מצוי) נדפקת.

זה שכותבים לך שהם עולים 11,000 לא אומר שזה באמת ככה.

זה קודה וכל החברות האלה.

זה לא שום חברה מובילה ושום חברה ששווה בכלל משהו.

חברות מובילות?

KEF, B&O, B&W, ROTEL, ONKYO, INTGRA, , MARNATZ, DENON, PIONEER (ציוד אודיו פיזי)

LUCASFILM, DOLBY (תקני אודיו וסוגי פיענוח)

אלה חברות מובילות, כל אחת בתחום שלה כמובן....

אכן, KEF לשמוע, הוופר שלהם נמצא אצלי מאחורה...

קדימה יש את המורל, שהרמקולים הישנים שלהם (בניגוד ללוויניים המכוערים היום) הם חיות רעות.... למהנדסים שם יש בעיה קטנה עם טרבלים, בשביל זה הוספתי להם טוויטרים.... ויצא מערכת מוששששלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס... אתם סתם טוחנים מים.

הרמקולים לא איכותיים וזהו, זה כבר לא קשור לדעות, אלא לעובדות.

אך עם זאת הם פתרון מצויין למי שרוצה 5.1 ואין לו תקציב.

כל המטרה של התגובות היא לא להעליב אותך או לומר שהרמקולים הם על הפנים בשביל לעצבן אותך. המטרה היא להביא בפניך את האמת, את המסקנות האם הרמקולים האלה כדאיים תסיק לבד.

מבחינתי העניין נסגר ואין שום סיבה להמשיך לפתח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהתראד:

אף אחד פה לא מבין ברמקולים, אני לא מבין ברמקולים - אבל אני יכול לשפוט שכיון שאף אחד לא התיחס לאף אחת ממערכות הרמקולים פה באוביקטיביות ואמר למה הרמקולים לא טובים או לחילופין טובים מבחינה טכנית. כל מה שאתם "מבינים" זה בשמות ודגמים (ככה זה נראה) ולא בנושא עצמו.

אתם לא מסוגלים להסביר למה לא טוב. במקום זאת אתם נסחפים לחילופי מהלומות וזורקים שמות השמצות שבחים וכו' - לא שזה עוזר לאף אחד.

זה כל מה שיש לי להגיד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהתראד:

אף אחד פה לא מבין ברמקולים, אני לא מבין ברמקולים - אבל אני יכול לשפוט שכיון שאף אחד לא התיחס לאף אחת ממערכות הרמקולים פה באוביקטיביות ואמר למה הרמקולים לא טובים או לחילופין טובים מבחינה טכנית. כל מה שאתם "מבינים" זה בשמות ודגמים (ככה זה נראה) ולא בנושא עצמו.

אתם לא מסוגלים להסביר למה לא טוב. במקום זאת אתם נסחפים לחילופי מהלומות וזורקים שמות השמצות שבחים וכו' - לא שזה עוזר לאף אחד.

זה כל מה שיש לי להגיד.

תודה.

תקרא את עשרות התראדים שנכתבו כבר על הפירלס ה ADC ודומיהם...

פפשוט חבל לכתוב את הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפשוט חבל לכתוב את הכל מחדש.

ו40 הודעות של ויכוח מטופש שלא עוזר לאף אחד זה לא חבל לכתוב?

מה לגבי - Copy&Paste או לינק?

Scorpion ושאר מנהלי הפורמים - אתם לא מבינים שכל החוקים המפגרים האלה שאתם כ"כ אוהבים לאכוף לא עוזרים בכלל אם רמת הדיון היא כמו התראד הזה ואתם לא עושים דבר כדי לשפר אותה? (למשל להתיחס לנושא המקורי באופן נאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כל התגובות שקראתי הבנתי שיש פה אנשים שכואב להם הלב ואותם אנשים שפותחים את הפה שלהם בטח יש להם המעפנים הקטנים שמקבלים עם כל מחשב

הבה נעזוב את ההבלים ונתמקד ברמקולים!

ידידי שיחק לך המזל הרמקולים האלה יכולים להיות בני זונות או סתם קופסאות עם מגנט

מה שתלויי פה זה מערכת ההגברה שלך ואקולייזר איכותיים

זה הדבר הכי חשוב!!!!

וניקח לדוגמא את חבר שלי הוא קנה מערכת הגברה לאוטו של kenwood

ורמקולים זולים כמו חרא מן השוק(הרמקולים גנובים כמובן)

בכל מקרה הסאב וופר שלו היה 16 אינץ דבר שהעיף לנו את הלב ועוד אחרי שהנמכנו!

לסיכום:

קהילה יקרה וכואבת

ופתאום כולם נהיו מומחים כאילו שיש לכם את כל החברות וניסתם את כולם

טוב אין לי כבר כוח לכתוב אני צריך ללכת לישון אז אני אלך לכתוב מחר

להתראות

עריכה של העקרב: תיזהר, אזהרה ראושנה ומבחינתך אחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהתראד:

זה כל מה שיש לי להגיד.

תודה.

תראה, יש מגוון רמקולים בשוק. (אני מתכון לרמקולים אמיתים, לא החומר שמדובר םה, ואני יסביר)

כמו כל דבר, גם על צריך לחשוב.

חברות אמיתיות משקיעות בתכנון הרמקול - לתכנון זה ענין מאוד מאוד מסובך. לחשב את ההחזרים שלהאלמנט,

לבדוק את התהודה של התיבה, לעשות אלף בדיקות. לתת לרמקול אופי שאודיופילים אוהבים.

כמובן, חברות טובות משקיעות גם כסף ברכיבים איכותים.

החברה שאנחנו מדברים עלהיה, היא חברה אחת, שפותחת הרבה חברות דימיוניות.

כל החברות שוכנות בסין. הם משתמשות ברכיבים הזולים ביותר.

הם לא מתכננים את הרמקול. הם פשוט תוקעים יחידת דריבר זולה שהם קנו בדולר, לתוך ארגז מעץ.

עבר מבחן שמע? לי לא נראה. עבר בדיקה בחדר אקוסטי? אתה לא תמצא שום תיעוד, או ביקורת על החברה בחו"ל.

כי היא דימיונית, והיא לא ראויה ליחס. אין שום משמעות בניתוח של הרמקולים שהיא מיצרת, אם היצרן עצמו בכלל לא חשב על התכנון שלהם.

יש תרבות שלמה של אודיופילים, לא תאמין כמה היא מפותחת.

יש חברות אודיו אמיתיות, שעוסקות רק בתחום הזה, והזבל הטאויני הזה לא ראוי להכלל במועדון.

יש עוד שאלות?

עריכה - buyom, אני לא רוצה להגיב להודעה שלך, שמללאה בשטויות, אבל..

צר לי לבשר לכם שכולכם חבורת שמוקים שכואב להם הלב

ככה לא מדברים אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IIB צודק, להסביר למה הרמקולים לא שווים יותר מ300 שקל במקרה הטוב?

1.קודם כל הקופסה, גועל נפש תשים קופסה של מילקי וזה ישמע בערך אותו דבר, העץ עלוב ודק ורוטט בווליום גבוהה.

2.הדרייברים, זולים, תחום תדרים נוראי, ממוקמים גרוע בקופסה, הcrossover הזול ביותר שבנמצא ורועדים כמו משוגעים בווליום חזק.

3.החיבורים, שטויות, שום זהב ושום נעליים. אלומיניום או משהו כזה בצבע זהב.

מספיק סיבות למה הם לא שווים?

ועכשיו נחזור למסלול הת'רד אחרת חבל שיינעל.

בכל מקרה אם היית עושה חיפוש מלכתחילה היית רואה שכבר שמתי רבות בנושא זה כולל הת'רד שהיה סטיקי במשך יותר מחודש על עלובים כדוגמת אלה.

SCORP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר בנוסף לעקרב :

1. טוב צריך להיות לו דריברים חזקים ואיכותיים !

אז ככה כשאני קניתי את המערכת הראשונה שלי אז הלחתי לבדוק את חברות הקבר האלה , ולא אמרתי למוכר שאני מהנדס אלק ואז הוא

ישתוק רציתי לשמוע את הזיוני שכל , ועשיתי בדיקה פשוטה בחנות .

בקשתי רשות לראות את גמישות הוופר ! וופר טוב צריך שתהיה לו יכולת חופשית לנוע בתוך תא התהודה שלו ,

התוצאה של הבדיקה - הוופר נקרע !

2 עברנו למוצר אחר ושם ראיתי שהטוויטר גרוע ולא רציתי בכלל להמשיך לחברה שלישית קבר !

במוצרים שנבדקו היו פירלס וקודה .

בנוסף שיגיע לך הרמקולים תפתח את הטוויטר ותראה כמה מימנו זה פלסטיק וכמה זה הטויטר עצמו ! .

בסוף גם אני קניתי פשרה אבל הם יותר טובים בהרבה מהחברות זבל האלה .

נכון הם תוצרת הארץ אבל היו טובים מאד ומשרתים אותי עד היום במערכת השניה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...