זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!) - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכיתי במכרז על מערכת רמקולים של Pure Acousticts(!)

Killer-Storm

Recommended Posts

אתה יודע מה? מגבר של גיטרה חשמלית זה לא זה... (אני מעדיף אקוסטית, אבל זה לא חשוב כרגע.)

בשיא הרצינות (כנהוג בקרב אנשים שמתעסקים בציוד כזה) אני מזמין אותך לערב אחד, עם שתיה, שתשמע את המערכת שלי, זה כיף, ותשמע קצת שהיא לא זבל חשמלי רועש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו אני ממש מבולבל....

אומרים שזה חרא וזה, אבל שמעתי הרבה אנשים שאוהבים את זה...

גם חבר שלי קנה 5 רמקוליפ פירלס וחיבר אותם למגבר דנון 1602 ואמר שהוא מת על זה..

אני כבר חייב ללכת אליו...

ואם אתה רוצים לעזור לי, אז מה אתם חושבים שעדיף:

סט של 5 גדולים מחברות כמו פיור אקוסטיק, ADC, סטורם, אלפא טכנולוגיק וכדומיהן בתקציב של 1000-2000 שקל

או סט של 5 לוויניים וסאב (5.1) של אלטקס, אינפינטי, ימאהה???

האם גם 5.1 של אלטקס עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לנסוע 400 ק"מ למפגש כשאנשים יכולים ללכת ברגל או בנסיעה של 20 דקות... :P גם עולה לי הרבה דלק...

אני מאמין שברשותך מערכת רצינית שנותנת פצצתי ביותר אבל בנוגע לרמקולים אני לא חושב ששלי הרבה פחות טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממברנות של יחידות הוופרים

עשויות מפוליפרופילן- החומר

המצטיין בהעברת צליל נקי ורך

אשר עמיד לאורך שנים רבות .

פוליפרופילן זהו החומר שממנו מכינים חבלים (כמו של הצופים נגיד) כן החומר המגעיל הזה.

החומר הזה לא שווה גרוש. עזוב את זה שהוא לא עמיד בגרוש- ויש לו לפעמים נטייה להעלות עובש, הוא חדיר לגמרי לצליל מה שמוריד מהאיכות של הצליל.

פירלס מאז ומתמיד השתמשו בפרופ המסריח הזה, ואם תיקח שלהם מלפני 10 שנים אתה תראה שכל הקובר של הממברנה הרוס, אכול ועבש.

אז כנראה חמוד- שגם עליך עבדו, הצליל לא עובד נקי ולא יכול לעבוד נקי כי לפרופ יש סיבים עבים וגסים. רך הוא בטוח לא כי פרופ זה חומר לא גמיש כמעט לחלוטין- הבאס היחידי שאפשר לשמוע עם החומר הזה זה בומים כמו פיצוץ אטומי.

עמיד לאורך שנים?

אתה רוצה אני אביא לך חתיכת חבל "פוליפרופילן" שקנינו (בצופים) לפני שנה. תראה כמה עובש הוא העלה (והוא שמור בתנאים טובים ולא לחים!) ותראה איך תהיה מסוגל לקרוע את החבל (של 4 מ"מ) בידיך החשופות.

אני באמת מצטער להודיע לך שגם אתה- קורבן של המכרז של המדינה.

באהבה, אביעד.

נ.ב.

הבעתי פה עובדות נטו. ברגע שאתה מרוצה מהצליל של הרמקול שלך- לא אכפת לי אם הרמקולים עלו 5 שקל או 50 אלף. העיקר שאתה נהנה.

אבל העובדות עומדות לפניך. אני אישית הייתי מנסה למכור למישהו את הרמקולים. אבל לא חושב שתצליח כי המודעות בקשר לזבל אקוסטי הגיעה לאוזניים של הרבה מאוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת רוצה שיעיפו אותך מכאן? מה זה "אני לא שם זין"?

פוליפרופילן זה חומר איום, זה החומר של הרמקולים הקברים למחשב. חומרים טובים יש בשפע, אפילו ראיתי חומרים שמשולבים בהם סיבי פחם וזכוכית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות - קודה, ADC, פירלס.

סאבוופרים - קודה, ADC, פירלס.

להגיד שהם נשמעים טוב, דבר אחד, עניין של טעם אישי (גרוע במקרה שלך)

להגיד שפוליפרופילן הוא חומר טוב זה שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל חבר אתמול.

אומר שהוא קנה מערכת טובה לפני איזה חודשיים אז קפצתי לביקור

מגבר- yamaha RXV530 (זה באמת מגבר מעולה)

רמקולים- KODA סט של 5 ללא סאב.

האיכות? המגבר מאוד מדייק הרמקולים לא עונים לכל תחום התדרים והבאס שכן יש מרוח ולא נעים.

הצלילים הגבוהים צרמו לי קצת באוזן והמיד לא נשמע ברור במיוחד.

אמרתי לו, זה חברת זבל, אבל אם אתה מרוצה? אני לא אתווכח איתך.

אחר כך הוא החליט לחפש חדשים.

וכעת ננעל בגלל שמשתמש מסויים חסר בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...