סרטון חדש ל Crysis - ארבע עשרה דקות - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון חדש ל Crysis - ארבע עשרה דקות

Shasoosh

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי שווה נראה לי זה שאפשר להפיל עצים על אחרים ולהרוג אותם ככה.

לא הבנתי למה המפתחים כל כך מתגאים בקטע הזה

אי אפשר להוריד עץ דקל עם כדורים של רובה :P

האניטרס של החברה הוא שיקנו כמה שיותר אנשים את המשחק

וכך ירויחו כסף

כיום אין הרבה אנשים עם כרטיס פיזיקלי אז הם לא ירויחו הרבה

כמעט בטוח שהם יעשו את האופציה באפשרויות של המשחק

אבל הם לא יכריחו כרטיס פיזיקלי

חוץ מהשגיאות כתיב, אתה צודק, הם לא יכריחו, אבל יכל להיות שהאפקטים שרואים בסרטון דורשים כרטיס פיזיקלי.

אה..החתימה שלך פי 33452 מהגובה המותר פה. ;D

(כן, אני קרצייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני בא פה להגיד שגרפיקה זה לא דבר יפה-אבל בינו לבין משחק טוב..זה כבר משהו אחר לגמרי.

מתי כבר יוציאו משחק כייפי נורמלי כמו שהיה פעם, היום כל המשחקים מסתמכים על גריפקה גרפיקה וגרפיקה...מה עם המשחקיות?

לא שזה לא מרשים...אבל איפה התוכן? מה שווה פיקאסו וכל חבר מרעיו בלי העומק שיש בפנים.

עריכה:

תתעלמו ממה שכתבתי, זה נראה משחק פצצה חבל על הגבות, רק לא הבנתי איזה מחשב צריך בשביל זה ? משהו בסגנון מחשב על? כי אין לי קצת כסף לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנאמר על דרישות המערכת לכל התמהים למינהם(ואני בניהם) :

It's too early to talk about system requirements, but Yerli said that you'll probably want a pretty powerful PC to enjoy the game. While they haven't identified a target CPU, you will need a graphics card with support for shader model 2.0. With that said, he noted that Far Cry was pretty scalable on a wide variety of systems once it shipped, so we can expect the same with Crysis. The game will ship with support for both 9 and 10, the upcoming version of that will be included with Windows Vista. And while the game will certainly run well with 9, he noted that you'll probably see better performance with DirectX 10 and Windows Vista, thanks to the performance improvements has made.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו ב ע ת י ד?

אתה מפגר?

אם אין שום כרטיס שתומך היום ב DX10, מה לא מובן מזה?

נדמה לי שהוא שאל על העתיד ואתה ענית לו על היום ואפילו קראת לו מפגר על זה.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהים איזה שאלה נו באמת, מה אתה חושב שבעתיד יהיה DX10 ולא יהיה כרטיס שיתמוך בטכנולוגיה הזאתי?

בוודאי שיצאו כרטיסי DX10 כמו שיצאו כרטיסי DX9 בזמנו, בכל מקרה לכל הכרטיסים כיום אין תמיכה בDX10 וגם לא תהיה כי זו תמיכה חומרתית ולא תכנתית.

מקווה שהבנת זה לא כזה מסובך :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...